Adwokat Eleonora Tubis - O kancelarii

Adwokat Eleonora Tubis - O kancelarii

Kancelaria adwokat Eleonory Tubis w Krakowie świadczy pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, karnego, prawa pracy, jak również administracyjnego oraz innych dziedzin prawa.

Kancelaria adwokat Eleonory Tubis świadczy usługi prawne zarówno dla klientów z Polski, jak i klientów zagranicznych, w szczególności z Europy Wschodniej.

Adwokat Eleonora Tubis biegle włada językiem rosyjskim i litewskim, stąd też obsługa prawna jest możliwa także w języku litewskim oraz rosyjskim. Kancelaria oferuje także doradztwo prawne z zakresu prawa litewskiego, jak również innych krajów Europy Wschodniej.

Zakres usług prawnych oferowanych przez kancelarię adwokat Eleonory Tubis obejmuje ustne oraz pisemne porady, przygotowanie projektów umów, regulaminów, uchwał, jak również pism procesowych oraz zastępstwo procesowe klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji publicznej.

Kancelaria adwokat Eleonory Tubis proponuje elastyczne warunki rozliczeń za świadczone przez kancelarię usługi prawne, uzależnione od potrzeb i możliwości klientów. Możliwe jest ustalenie wynagrodzenia w formie ryczałtowej lub według stawki godzinowej, jak również rozłożenie wynagrodzenia na raty. Wstępna ocena sprawy jest bezpłatna.

Adwokat Eleonora Tubis nie stroni się od udzielania bezpłatnych porad prawnych za pośrednictwem portali internetowych, jak również w siedzibie kancelarii w ramach organizowanych przez władze samorządu adwokackiego akcji mających na celu niesienie bezpłatnej pomocy prawnej.
Szczegółowy opis świadczonych przez kancelarię usług prawnych, jak również terminy udzielania bezpłatnych porad prawnych zawarte są na stronie kancelarii.

Celem kancelarii adwokat Eleonory Tubis jest ochrona interesów klientów oraz ich zadowolenie z uzyskanej pomocy prawnej. Kancelaria świadczy usługi prawne z najwyższą profesjonalną starannością, zapewniając klientom maksymalny komfort i szybkość obsługi.

Szczegóły strony www.eleonoratubis.com:

Tytuł: Adwokat Eleonora Tubis - O kancelarii
URL: www.eleonoratubis.com
Słowa kluczowe: separacja, administracyjne, budowlane, zagraniczne, rosyjski, pracy, alimenty, cywilne, spółek, adwokat, rodzinne, karne, majątku, prawo, krakĂłw, zakładanie, podział, rozwody, gospodarcze, litewski
Kategorie:
Adres: Eleonora Tubis
Kancelaria Adwokacka
ul. Biskupia 3/1
31-144 KrakĂłw
Telefon: 608735697
Data dodania: 01 06 2011
Link nie działa/spam ?