Kancelaria Notarialna - Notariusz Jarosław Niesobski - Bydgoszcz

Kancelaria Notarialna - Notariusz Jarosław Niesobski - Bydgoszcz

Notariusz Jarosław Niesobski w prowadzący Kancelarię Notarialną Bydgoszczy, sporządza akty notarialne oraz podejmuje się innych czynności jakie prowadzą notariusze, to jest takich, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną.
Kancelaria mieści się pod numerem 12 przy ulicy Obrońców Bydgoszczy i czynna jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00.
Usytuowana jest w starym śródmieściu Bydgoszczy, które objęte jest strefą płatnego parkowania (plan sterfy płatnego parkowania - plik pdf) i (cennik sterfy płatnego parkowania - strona ZDMiKP) . Istnieje możliwość zaparkowania pojazdu w wytyczonych miejscach po obu stronach ulicy Obrońców Bydgoszczy, a także na przyległych ulicach Marcinkowskiego, Warmińskiego i Dworcowej, zaś na ulicy Focha możliwe jest to również na płatnym parkingu obok Opery Nova.

Aby zapewnić możliwość dokonywania czynności notarialnych Kancelaria czynna jest od codziennie poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18. Istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza tymi godzinami. Wymaga to uprzedniego uzgodnienia ze mną dnia i godziny.

Informacja udzielana jest w języku polskim. Możliwe jest również uzyskanie w Kancelarii informacji pisemnej w języku angielskim.
Przyjmujemy płatności kartami płatniczymi.
Należy jednak wiedzieć, że każdy kto nie jest w stanie bez uszczerbku utrzymania koniecznego dla siebie i rodziny ponieść żądanego przez notariusza wynagrodzenia, może wystąpić z wnioskiem do sądu rejonowego właściwego ze względu na miejsce zamieszkania o zwolnienie w całości lub w części od ponoszenia tego wynagrodzenia. Wówczas Sąd, z uwzględnieniem przepisów o zwolnieniu od kosztów sądowych, po ustaleniu, że zachodzi potrzeba dokonania czynności notarialnej, uwzględnia wniosek i wyznacza notariusza do dokonania żądanej przez stronę czynności notarialnej. Za osobę, która została zwolniona od ponoszenia wynagrodzenia za dokonaną czynność notarialną wynagrodzenie ponosi Skarb Państwa. Wynagrodzenie przyznaje notariuszowi, na jego wniosek, sąd, który wyznaczył notariusza, na podstawie taksy notarialnej.

Notariusz wymienia na każdym sporządzonym dokumencie wysokość pobranego wynagrodzenia, podatków i innych opłat, powołując podstawę prawną. Trzeba wiedzieć, że strony czynności notarialnej odpowiadają solidarnie za wynagrodzenie należne notariuszowi.

Obecnie wysokość wynagrodzenia notariusza określa Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 r. w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej (Dziennik Ustaw z 2004 roku, nr 14, pozycja 1564 ze z zmianą opublikowaną w Dzienniku Ustaw z 2008 r. nr 173 poz. 1078).

Informację o wysokości wynagrodzenia notariusza oraz o sumie opłat, w tym podatków, można uzyskać w Kancelarii telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Szczegóły strony niesobski.pl:

Tytuł: Kancelaria Notarialna - Notariusz Jarosław Niesobski - Bydgoszcz
URL: niesobski.pl
Słowa kluczowe: notariusze bydgoszcz, niesobski, kancelaria notarialna bydgoszcz, radca prawny, notarialne, , usługi, notariusz, notariusz bydgoszcz, kancelaria, bydgoszcz, kancelaria notarialna, notariusze, notarialna, notariusz bydgoszcz, prawnik
Kategorie:
Adres: ul. Obrońców Bydgoszczy 12/1, 85-054 Bydgoszcz
Telefon: 523 60 72 90
Data dodania: 27 08 2010
Link nie działa/spam ?

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Kancelaria Notarialna - Jerzy Przybył - notariusz w Bydgoszczy

    Kancelaria Notarialna - Jerzy Przybył - notariusz w Bydgoszczy »

    Strona Kancelarii Notarialnej Jerzego Przybyła - notariusza w Bydgoszczy
    Kancelaria mieści się przy ulicy Obrońców Bydgoszczy 8/4.
    telefon/fax: 52 322 63 38
    telefon: 52 321 47 98
    Kancelaria oferuje:
    - sporządzanie aktów notarialnych,
    - sporządzan

    Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Ogrodowicz adwokat i radca prawny

    Kancelaria Ogrodowicz adwokat i radca prawny »

    Witamy na stronie Kancelarii Ogrodowicz adwokat i radca prawny w Bydgoszczy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie dotyczącym kompleksowej pomocy prawnej świadczonej na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
    Zapewniamy Państwu rzetelne i profesjonalne

    Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Bydgoszcz

    Adwokat Bydgoszcz »

    Kancelaria Małgorzata Gliwa-Sokorska ul.Dworcowa 86 Bydgoszcz tel.(+48)660-103-422

    Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie medycznym. Prowadzimy sprawy sądowe, spadkowe oraz wszelką obsługę prawną dla firm oraz osĂłb prywatnych. Zapraszamy serdecznie do wspĂłĹ

    Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Notarialna Bydgoszcz

    Kancelaria Notarialna Bydgoszcz »

    Notariusz dokonuje następujących czynności:

    •sporządza akty notarialne, w tym umowy sprzedaży, umowy darowizny, umowy zamiany, umowy spółek kapitałowych, testamenty i inne;
    •sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;
    •sporządza po

    Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
  • Wojciech Kowalski Adwokat

    Wojciech Kowalski Adwokat »

    Kancelaria Adwokacka Wojciecha Kowalskiego oferuje Państwu profesjonalną obsługę prawną. Świadczymy usługi dla osób fizycznych jak również dla podmiotów gospodarczych z siedzibą w Bydgoszczy oraz na terenie całego kraju. Atutem Kancelarii jest 10 - cio letnie d

    Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Notarialna B. Onoszkowicz-Jacyna Bydgoszcz

    Kancelaria Notarialna B. Onoszkowicz-Jacyna Bydgoszcz »

    Kancelaria:
    -sporządza akty notarialne(umowy sprzedaży, umowy darowizny, umowy zamiany, umowy spółek kapitałowych, testamenty i inne)
    -sporządza akty poświadczenia dziedziczenia;
    -sporządza poświadczenia;
    -doręcza oświadczenia;
    -spisuje proto

    Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
  • Biuro Rachunkowe - Pratum

    Biuro Rachunkowe - Pratum »

    Biuro Rachunkowe oferuje:
    prowadzenie pełnej księgowości i KPiR,Vat, ZUS, kadry i płace,import,eksport, dostawy i nabycia z UE. Specjalizujemy się w obsłudze spółek.
    Miła i dyskretna obsługa.
    Długoletnie doświadczenie.

    Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat P. Kuras J. Wyrębski - Bydgoszcz

    Adwokat P. Kuras J. Wyrębski - Bydgoszcz »

    Kancelaria Adwokacka Kuras Wyrębski to zespół adwokatów pod nadzorem wspólników: adwokata Pawła Kurasa i adwokata Jarosława Wyrębskiego - reprezentujący klientów na wszystkich etapach postępowania sądowego w sprawach cywilnych, gospodarczych, karnych, karno-ska

    Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria RadcĂłw Prawnych Rafał Glamowski

    Kancelaria RadcĂłw Prawnych Rafał Glamowski »

    Kancelaria Radcowska Rafała Glamowskiego specjalizuje się w sprawach z zakresu nieruchomości, windykacji należności, prawa spadkowego, spraw rodzinnych i małżeńskich i innych. Firma swoje usługi kieruje zwłaszcza do firm i przedsiębiorstw, niemniej o pomoc mogą si

    Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Bydgoszcz Bartosz Hernacki, Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy

    Adwokat Bydgoszcz Bartosz Hernacki, Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy »

    Pomoc prawna dla KlientĂłw indywidualnych i podmiotĂłw gospodarczych w sprawach karnych, sprawach cywilnych - w tym w sprawach gospodarczych, odszkodowawczych, o rozwĂłd, sprawach administracyjnych.

    Szeroka oferta dedykowana przedsiębiorcom polskim i zagranicznym, w tym spĂłĹ

    Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »