Kancelaria Prawna Pietruk s.c.

Kancelaria Prawna Pietruk s.c.

Kancelaria Prawna Pietruk s.c. jest dynamicznie rozwijającym się zespołem. Stawiamy
na doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych współpracowników oraz profesjonalizm. Oprócz praktyki prawniczej prowadzimy również działalność dydaktyczno – naukową. Nasi pracownicy biorą udział w licznych konferencjach naukowych i posiadają swoje publikacje krajowe i międzynarodowe.

Doradztwo prawne
Oferujemy obsługę prawną w pełnym zakresie dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach prawa gospodarczego oraz cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem kwestii nieruchomości w obrocie gospodarczym.

Szkolenia
Prowadzimy szkolenia zarówno dla instytucji publicznych jak i dla firm. Specjalizujemy się
w szkoleniach wysoko specjalistycznych z zakresu prawa oraz pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej. W swojej ofercie posiadamy około 25 szkoleń opracowanych w ramach autorskich programów szkoleniowych.

Kancelaria Prawna Pietruk s.c. jest wpisana jako instytucja szkoleniowa do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.14/00068/2007

Pozyskiwanie Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej
Kancelaria Prawna Pietruk s.c. oferuje wsparcie przy pozyskiwaniu Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej. Podchodzimy do projektów kompleksowo. Nie tylko pomagamy przygotować biznes plan i zgromadzić niezbędne dokumenty, ale również doradzamy w sprawach prawnych związanych z projektem oraz na życzenie pomagamy w zarządzaniu projektami.

Szczegóły strony pietruk.eu: