Kancelaria Radcy Prawnego Lex Imprimis - Porady Prawne Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Lex Imprimis - Porady Prawne Warszawa

Lex Imprimis Warszawa to znana kancelaria prawna, która trudni się wspomaganiem podmiotów gospodarczych poprzez świadczenie doradztwa prawnego. Radca prawny Paweł Budrewicz posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa oraz solidne doświadczeni w zawodzie. W przeszłości pracował on w Kancelarii PAN i piastował stanowisko prokuratora.
Prawnik współpracując z podmiotami gospodarczymi, troszczy się o wybór najbardziej trafnych rozwiązań dla biznesu, które będą wsparte na solidnych podstawach prawnych. Współpraca z Klientami zawsze opiera się na pełnym zaufaniu. Dane o prowadzonych działaniach przedstawiane są w sposób jednoznaczny i przystępny. Porady prawne, w udzielaniu których specjalizuje się kancelaria Lex Imprimis to przede wszystkim doradztwo z zakresu: transportu i spedycji, działań reklamowych i promocji w tym szczególnie prawa autorskiego a także z obrębu problematyki powiązanej z nieruchomościami.
Najlepsze kancelarie prawne potrafią dzielić się wiedzą z Klientami, dlatego Lex Imprimis oferuje szkolenia dla pracowników podmiotów gospodarczych, z dziedzin szczególnie ważnych dla danego rodzaju działalności. Oferta kancelarii prawnej obejmuje również efektywną windykację należności przed sądami oraz komornikiem. Prawnik posiada także duże doświadczenie, potwierdzone sukcesami w reprezentacji Klientów indywidualnych w postępowaniach sądowych, w takich sprawach jak: rozwody, podziały majątku oraz sprawy powiązane z tematyką nieruchomości.
Nasza kancelaria doradza także zarządom wspólnot mieszkaniowych, jak efektywnie wykorzystywać podległe im nieruchomości. Usatysfakcjonowanie Klienta jest niezmiernie ważne, z tego względu kancelaria Lex Imprimis dokłada wszelkich starań, aby współpraca odbywała się w dobrej atmosferze i nie zabierała zbyt wiele czasu, dlatego jeśli trzeba prawnik dojeżdża do biura Klienta.

Szczegóły strony www.leximprimis.pl:

Tytuł: Kancelaria Radcy Prawnego Lex Imprimis - Porady Prawne Warszawa
URL: www.leximprimis.pl
Słowa kluczowe: radca prawny, porady prawne, warszawa, lex imprimis, leximprimis.pl, kancelarie prawne
Kategorie:
Adres: ul. Ogrodowa 28/30 lok. 324, 00-896 Warszawa
Telefon: (22) 203 61 10
Data dodania: 20 11 2010
Link nie działa/spam ?