Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • adwokat bydgoszcz

  adwokat bydgoszcz »

  Nasza Kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym (osobom fizycznym), jak i przedsiębiorcom, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, począwszy od spraw cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych, administracyjnych, w tym reprezentację prawną naszych klientów w sądach i urzędach, po kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i przedsięwzięć gospodarczych.

  Pomożemy Ci w negocjacjach handlowych, wypracowaniu porozumienia z wierzycielem czy dłużnikiem. Doradzimy jak przejąć zadłużoną nieruchomość. Posiadamy także niezbędne doświadczenie w zakresie obrotu wierzytelnościami, transakcji dotyczących nieruchomości, obsługi inwestorów. Prowadzimy postępowania sądowe i egzekucyjne, oraz czynności polubowne, w zakresie odzyskiwania należności od dłużników. Mamy szeroką wiedzę o sposobach zabezpieczenia się przed niesolidnymi partnerami handlowymi, wiemy także, jak się ustrzec zatorów płatniczych.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Pietruk s.c.

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. »

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. jest dynamicznie rozwijającym się zespołem. Stawiamy
  na doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych współpracowników oraz profesjonalizm. Oprócz praktyki prawniczej prowadzimy również działalność dydaktyczno – naukową. Nasi pracownicy biorą udział w licznych konferencjach naukowych i posiadają swoje publikacje krajowe i międzynarodowe.

  Doradztwo prawne
  Oferujemy obsługę prawną w pełnym zakresie dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach prawa gospodarczego oraz cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem kwestii nieruchomości w obrocie gospodarczym.

  Szkolenia
  Prowadzimy szkolenia zarówno dla instytucji publicznych jak i dla firm. Specjalizujemy się
  w szkoleniach wysoko specjalistycznych z zakresu prawa oraz pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej. W swojej ofercie posiadamy około 25 szkoleń opracowanych w ramach autorskich programów szkoleniowych.

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. jest wpisana jako instytucja szkoleniowa do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.14/00068/2007

  Pozyskiwanie Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej
  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. oferuje wsparcie przy pozyskiwaniu Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej. Podchodzimy do projektów kompleksowo. Nie tylko pomagamy przygotować biznes plan i zgromadzić niezbędne dokumenty, ale również doradzamy w sprawach prawnych związanych z projektem oraz na życzenie pomagamy w zarządzaniu projektami.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat ŁódĹş

  Adwokat ŁódĹş »

  Kancelaria adwokacka z siedzibą w Łodzi prowadzi sprawy cywilne, rodzinne, administracyjne, karne, oraz z obrębu prawa pracy. Nasz pełnomocnik bierze udział w charakterze prawnika oskarżyciela posiłkowego, powoda cywilnego i oskarżyciela prywatnego. Udzielamy porad prawnych z zakresu kodeksu spółek handlowych, prawa cywilnego, sporządzamy opinie, pisma, skargi.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Radzyniu Podlaskim - adwokat Paweł Szych

  Kancelaria Adwokacka w Radzyniu Podlaskim - adwokat Paweł Szych »

  Oficjalna strona Kancelarii Adwokackiej adwokata Pawła Szych z siedzibą w Radzyniu Podlaskim.
  Adwokat Paweł Szych w ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Usługi te obejmują udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie pism procesowych, reprezentację przed sądami, urzędami i innymi instytucjami, rozstrzyganie sporów w drodze negocjacji i mediacji, a także stałą opiekę prawną.

  Podstawowym celem Kancelarii jest zapewnienie kaĹźdemu Klientowi pomocy w postaci profesjonalnych
  i skutecznie podjętych działań prawnych. Staramy się, aby Kancelaria była nowoczesna, otwarta na potrzeby i oczekiwania Klientów. Zlecone zadania wykonujemy uczciwie oraz sumiennie. Zawsze rzetelnie informujemy Klienta o naszym stanowisku, oceniając szanse osiągnięcia celu oraz związane z tym ryzyko prawne.

  Kancelaria zapewnia stosowną wiedzę prawniczą, doświadczenie, solidność, dyspozycyjność, zaangażowanie, zachowanie absolutnej tajemnicy adwokackiej oraz co nie mniej ważne życzliwą atmosferę i wyważone koszty w świadczeniu usług.

  Kancelaria współpracuje z adwokatami z województw mazowieckiego, lubelskiego oraz podkarpackiego,
  co znacznie zwiększa możliwości skutecznego prowadzenia spraw Klientów.

  Zachęcamy do kontaktu osobistego bądź telefonicznego celem bliższego zapoznania się z ofertą Kancelarii.
  Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Prawnicza - Kancelaria prawna, prawnik, radca prawny ŁódĹş

  Firma Prawnicza - Kancelaria prawna, prawnik, radca prawny ŁódĹş »

  Firma Prawnicza jest największą kancelarią prawną w Łodzi - pod względem zatrudnianych radców prawnych. Nasi prawnicy są specjalistami z wielu dziedzin prawa, naszymi klientami są duże i małe firmy oraz osoby fizyczne. Na stronie internetowej naszej kancelarii prawnej znajduje się informacja o świadczonych przez nas usługach prawnych. Nasza firma działa również jako kancelaria adwokacka reprezentując naszych klientów przed sądami.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: