Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Adwokat Gdynia

  Adwokat Gdynia »

  Szukasz wskazówki prawnej? Chciałbyś dostać szybką i profesjonalną radę? Ktoś wytoczył Ci sprawę sądową, lub zamierzasz kogoś pozwać? Jako profesjonaliści w zakresie prawa, chcemy zaproponować Państwu skorzystanie z przez nas oferowanych.
  Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w kilku gałęziach prawa takich jak prawo cywilne, handlowe, karne i karno-skarbowe, spadkowe, pracy bądź też rodzinne. Proponujemy usługi na bardzo wysokim poziomie, z dużą efektywnością.
  W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem naszego klienta, z zachowaniem zawodowej etyki i godności zawodu. Wszystkie dane przez Państwa dostarczone, chronione są tajemnicą zawodową.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą kancelarią.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka ŁódĹş

  Kancelaria adwokacka ŁódĹş »

  Kancelaria Adwokacka Jarosław Lenczewski świadczy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego i administracyjnego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Podstawowymi założeniami mojej pracy są najwyższa jakość świadczonych usług oraz osobiste zaangażowanie w powierzone mi sprawy Klientów. W ramach specjalizacji zawodowej zapewniam Państwu profesjonalną, rzetelną i efektywną pomoc prawną. Podejmuję się także prowadzenia spraw trudnych oraz wymagających dużego nakładu pracy i zaangażowania czasowego. W trosce o zachowanie jakości usług przyjmuję zlecenia jedynie w tych sprawach, których przedmiot wchodzi w zakres osiągniętej specjalizacji.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Wrocław

  Porady prawne Wrocław »

  Oficjalna witryna kancelarii adwokackiej we Wrocławiu. Oferujemy kompleksowe usługi prawnicze. Nasze usługi kierujemy głównie do indywidualnych osób a także podmiotów gospodarczych. W zakresie naszych specjalizacji znaleźć można między innymi reprezentacja interesów klientów przed sądami, porady prawne, sporządzanie pism procesowych, podział majątku wspólnego, odszkodowania, umowy cywilnoprawne. Więcej niezbędnych informacji znajdziecie na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat KrakĂłw

  Adwokat KrakĂłw »

  Jak się ratować w kryzysowej sytuacji. Wielokrotnie rzeczy nie idą według naszych oczekiwań. Wtedy powinno się poradzić się osoby znającej się na prawie. Mecenas pracujący w kancelarii prawnej zna wiele odpowiedzi na istotne dla Ciebie pytania. Skieruj swe kroki ku fachowej kancelarii prawnej zapewne może unikniesz wielu kłopotów i błędów. Nasza kancelaria oferuje dużą gamę usług, od prawa rodzinnego przez prawo karne aż po odszkodowania. Swoją usługę adresujemy zarówno do osób fizycznych jak i do podmiotów gospodarczych. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw.Aleksandra Pasternak-Minkus

  Kancelaria Adwokacka adw.Aleksandra Pasternak-Minkus »

  Kancelaria adwokacka adw.Aleksandry Pasternak Minkus z siedzibą główną we Wrocławiu i filią w Głogowie świadczy usługi prawnicze dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych z zakresu prawa cywilnego,rodzinnego,karnego,administracyjnego,pracy i ubezp.społ.,handlowego i gospodarczego.Oferta usług prawniczych obejmuje m.in. :
  doradztwo prawne,
  konsultacje i analizy prawne,
  sporządzanie pism procesowych,
  prowadzenie rozmĂłw ugodowych, negocjacji i konsultacji;
  opiniowanie i sporządzanie umów,
  zastępstwo procesowe przed Sądem Najwyższym, sądami powszechnymi, administracyjnymi, wojskowymi, organami administracji, organami egzekucyjnymi oraz Trybunałami.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: