Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria Adwokacka - Andrzej Świąder

  Kancelaria Adwokacka - Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych, przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

  Wieloletnie doświadczenie adwokata Andrzeja Świąder zdobyte w trakcie praktyki adwokackiej i podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.
  Zakres usług kancelarii jest dostosowany do aktualnych potrzeb naszych klientów i obejmuje w szczególności:

  profesjonalne doradztwo prawne dla firm i osĂłb indywidualnych,

  bieżącą obsługę działalności gospodarczej,

  prowadzenie spraw sądowych w postępowaniu cywilnym i karnym z szczególnym uwzględnieniem spraw karnych gospodarczych,

  doradztwo w zakresie prawa upadłościowego, naprawczego i postępowania egzekucyjnego,

  kompleksową obsługę w zakresie restrukturyzacji i windykacji wierzytelności,

  doradztwo w zakresie tworzenia i likwidacji spółek,

  prowadzenie spraw o odszkodowania za urządzenia przesyłowe istniejące na nieruchomości,

  kompleksową obsługę w zakresie transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA - adwokat Paweł Surmacz

  KANCELARIA ADWOKACKA - adwokat Paweł Surmacz »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Paweł Surmacz, Rzeszów - Tyczyn. Kompleksowa obsługa podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, w szczególności w zakresie postępowania rejestrowego spółek, bieżącej działalności, sporządzania umów handlowych, sporów sądowych, egzekucji należności, oraz osób fizycznych w postępowaniach przedsądowych, sądowych i egzekucyjnych. Prowadzimy sprawy karne, sprawy cywilne i w zakresie praw pracowniczych.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria NMB - Poznań

  Kancelaria NMB - Poznań »

  Zespół prawników - adwokatów i radców prawnych zajmujący się od 10 lat kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych oraz obługą osób prywatnych mających problemy prawne. Kancelaria prowadzi stała obsługę prawną firm, postępowania sądowe, zajmuje się m.in, prawem handlowym, upadłościowym, własności przemysłowej i znakami toawrowymi, rzeczowym, prawem nieruchomościowym i lokalowym, zamówieniami publicznymi, prawem karnym, rolnym i leśnym, prawem pracy, prawem spółdzielczym i wekslowym. Prowadzi sprawy sądowe. Dla osób fizycznych prowadzi sprawy rodzinne, rozwodowe i karne. Kancelaria z dobrym skutkiem prowadzi także sprawy majątkowe w tym odszkodowawcze, podziały majatku i zniesienia współwłasności. Prowadzone są windykacje, ale także ochrona dłuznika. Kancelaria zajmuje się także sprawami niestandardowymi. Możliwe dla firm wynagrodzenie ryczałtowe lub godzinowe, a dla osób fizycznych za sprawę lub z pramia za sukces.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin

  Adwokat Szczecin »

  W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Moniki Nozdrzykowskiej możecie Państwo uzyskać profesjonalną pomoc prawną w sprawach cywilnych i rodzinnych. Aktualne Kancelaria skupia się na tych dziedzinach prawa, stale podnosząc kwalifikacje w tych dziedzinach. Świadczenie pomocy prawnej polega na doradztwie prawnym, sporządzaniu opinii prawnych, przygotowywaniu pism (pozwów, wniosków itp.) i projektów umów, ustalaniu strategii działania w sprawie, reprezentowaniu interesów Klientów, egzekucji wierzytelności. Intencją Kancelarii jest wybór na rzecz Klientów najdogodniejszego dla ich spraw rozwiązania prawnego, aby należycie zabezpieczyć ich interesy. Kancelaria Adwokacka swoją działalność buduje na w oparciu o wysoki poziom świadczonych usług oraz zrozumienie zapotrzebowań Klientów.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko Biała - radca prawny

  Bielsko Biała - radca prawny »

  Adwokat, radca prawny - Kancelarie adwokatów i radców prawnych - Englert, Sobol, Tymosiewicz ("K-EST"), 43-300 Bielsko-Biała, ul. Cechowa 23 Adwokaci i radcy oferują kompleksowe usługi prawniczo-administracyjne. Pracując w ramach K-EST, zapewniamy usługi wykonywane przez indywidualnie działających w kancelariach adwokackich: adwokatów i radców. Naszym atutem jest wszechstronna wiedza i różnorodne sfery zainteresowań i specjalizacji. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: