Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria Adwokacka adwokat Justyna Miechowska KrakĂłw

  Kancelaria Adwokacka adwokat Justyna Miechowska KrakĂłw »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Justyny Miechowskiej w Krakowie zaprasza na swoją stronę internetową. Kancelaria mieści się przy Al. Z Krasińskiego 1/ 22 w Krakowie i świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Prowadzi sprawy w zakresie m.in.: prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa lokalowego, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa gospodarczego.Kancelarię cechuje indywidualne podejście do każdego klienta w celu znalezienia najkorzystniejszego rozwiązania co do powierzonej przez niego sprawy. Głównym celem Kancelarii jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w połączeniu z troską o każdego klienta. Usługi kancelarii są świadczone poprzez: 1. reprezentowanie przed sądami i organami oraz instytucjami, 2. sporządzanie pism procesowych, pozwów, wniosków, zażaleń, skarg i apelacji, 3. udzielanie porad prawnych, w tym online,4. sporządzanie opinii prawnych oraz umów,5. windykację wierzytelności,6. doradztwo podatkowe,7. rejestrację spółek w KRS itp.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KLIMEK I REDECKI SPÓŁKA PARTNERSKA

  KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KLIMEK I REDECKI SPÓŁKA PARTNERSKA »

  Kancelaria świadczy profesjonalną kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw, w szczególności spółek prawa handlowego. Obsługujemy również Zakłady Opieki Zdrowotnej. Prowadzimy negocjacje i procesy sądowe w sprawach szkód medycznych, błędów lekarskich, zakażeń szpitalnych.Reprezentujemy naszych klientów przed sądami, organami administracji, organami podatkowymi, w postępowaniu rejestrowym KRS. Bierzemy udział w negocjacjach handlowych, reklamacyjnych, ugodowych.Specjalizujemy się prawie gospodarczym, handlowym, cywilnym, administracyjnym, medycznym, podatkowym, antymonopolowym, zamówieniach publicznych.W naszym zespole znajdują się radcy prawni i prawnicy-specjaliści z zakresu podatków, prawa budowlanego, gospodarki przestrzennej, z wieloletnim doświadczeniem w organach skarbowych i urzędach administracji publicznej.Współpracujemy z adwokatem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym, księgowym, geodetą, lekarzem medycyny.

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne, Infolinia Prawna 703-803-123, Porady prawne na telefon

  Porady Prawne, Infolinia Prawna 703-803-123, Porady prawne na telefon »

  PORADY PRAWNE PRZEZ TELEFON

  W celu otrzymania porady prawnej przez telefon prosimy zadzwoń do naszego prawnika. Infolinia czynna 24h/ dobę przez 7- dni w tygodniu. Nasi prawnicy postarają się odpowiedzieć na Państwa pytania oraz doradzą możliwe optymalne rozwiązania.


  Koszt połączenia to tylko 7,69 zł/min brutto.

  Kto udziela porad ?
  Porady prawne przez telefon udzielane są przez prawników z wieloletnim doświadczeniem.

  Dlaczego warto skorzystać z tej formy pomocy prawnej ?
  Usługa "Infolinii Prawnej" to forma telefonicznej pomocy prawnej oraz możliwość uzyskania porady prawnej od profesjonalisty bez konieczności wychodzenia z domu. Dzwoniąc do nas płacą Państwo tylko i wyłącznie za czas rozmowy z prawnikiem bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik kanonista Bryła Małgorzata Stalowa Wola

  Prawnik kanonista Bryła Małgorzata Stalowa Wola »

  Kancelaria prawno-kanoniczna w Stalowe Woli mgr. lic prawa kanonicznego Małgorzata Bryła
  Kancelaria prawno - kanoniczna Małgorzata Bryła kanonista, adwokat kościelny ("rozwód kościelny", "unieważnienie małżeństwa") świadczy pomoc prawną w zakresie prowadzenia procesów o orzeczenie nieważności małżeństwa. W dzisiejszym świecie tak wrażliwym na prawa człowieka, coraz częściej poruszany jest temat zachowania tychże uprawnień w Kościele. Na straży należytego stosowania norm stoi Kodeks Prawa Kanonicznego z 1983 roku; promulgowany przez papieża Jana Pawła II konstytucją apostolską "Sacrae discipline leges".

  Rozwój świadomości społecznej w zakresie praw i obowiązków przysługujących w Kościele Katolickim staje się coraz większy. Duże grono społeczeństwa dąży do uregulowania swojej sytuacji prawo - kanonicznej na forum Kościoła Katolickiego poprzez m.in. prowadzenie procesów o orzeczenie nieważności małżeństwa. Coraz częściej poruszany jest temat zawarcia małżeństwa w Kościele Katolickim po rozwodzie cywilnym. Prawo kanoniczne dopuszcza taką możliwość, ale tylko i wyłącznie po uzyskaniu prawomocnego wyroku Trybunału Kościelnego.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria P.M.L™

  Kancelaria P.M.L™ »

  Zaufaj profesjonalnym prawnikom Kancelarii P.M.L™ oraz współpracującym adwokatom. Razem jesteśmy we Wrocławiu po to by Państwu służyć, rozwiązywać problemy i być pod ręką.
  Zakres Działalności
  Kancelaria P.M.L oferuje usługi prawne i finansowe, skierowane do krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
  Usługi dla osób fizycznych
  Czy chodzi o kupno nieruchomości, czy o jej sprzedaż, pisanie testamentu lub zajęcie się jakimkolwiek innym problemem prawnym w oparciu o przepisy prawa krajowego i UE, nasz zespół prawników, doradców, pośredników i adwokatów służy Państwu pomocą.
  Nasz zespół jest we Wrocławiu, aby wspierać naszych klientów na każdym etapie ich życia, służyć radą i pomocą ekspercką nawet w sytuacjach gdy dotyczy to wydarzeń lub klientów zamieszkałych poza stolicą Dolnego Śląska.
  Usługi dla firm
  Krajowi i zagraniczni przedsiębiorcy mogą liczyć na nasze wsparcie. Zespół wykwalifikowanych specjalistów, władających biegle kilkoma językami obcymi, zapewnia realną alternatywę dla dużych i średnich firm prawniczych. Efektywny system zarządzania pracą specjalistów pozwala nam na wyjątkowe i prestiżowe podejście do każdego klienta poprzez tzw. Dedykowanych prawników.
  Indywidualne podejście
  Dla nas, świadcząc usługi prawne i finansowe, określamy jakość i standard swoich usług. Dlatego też, każdy dedykowany klientowi prawnik, stawia rozwiązanie Państwa problemu jako swój cel, który chce osiągnąć. Jak już podkreślaliśmy, starannie dobraliśmy współpracowników, także w oparciu o ich indywidualne cechy osobowe, w związku z czym wiemy, że obsługują Państwa właściwi ludzie we właściwym czasie, którzy swój interes mają w jak najwyższej jakości i standardzie oferowanej usługi.
  Opieka klientĂłw
  Kancelaria P.M.L™ jest zobowiązana do świadczenia wysoce profesjonalnych usług, które cechuje przejrzystość, pewność i odpowiedzialność. Nasi wrocławscy prawnicy pozostają pod ręką, wystarczy zadzwonić, napisać e-mail lub wysłać pocztę, dążymy do szybkiego reagowania.
  Kancelaria P.M.L™ zapewnia swoim klientom jasne informacje na temat naszych warunków, terminów i kosztów, jak również o umożliwia wgląd klientów na żądanie w ich pełną dokumentację.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: