Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria Prawnicza Toruń. Prawnik Toruń

  Kancelaria Prawnicza Toruń. Prawnik Toruń »

  Strona Kancelarii Radcy Prawnego Karolina Łapińska w Toruniu.
  Kancelaria świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Zajmujemy się prawem gospodarczym, cywilnym, spadkowym, rodzinnym, prawem pracy i ubezpieczeń społecznych.
  Współpraca może przybrać formę stałą, bądź doraźną. Przedsiębiorcom oferujemy dogodne ryczałty.
  Udzielamy pisemnych i ustnych porad i opinii prawnych. Sporządzamy projekty umów i pism: sądowych, wezwań do zapłaty, wniosków do organów administracji. Prawnik zapewni Państwu reprezentację przed sądami oraz organami administracji. Pomagamy także w negocjacjach z kontrahentami, a także podczas windykacji należności.
  Z pełnym zakresem usług można zapoznać się na stronie naszej Kancelarii.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw. W. Guja adw. M. Pakuła adw. B. Włosiński

  Kancelaria Adwokacka adw. W. Guja adw. M. Pakuła adw. B. Włosiński »

  Kancelaria Adwokacka Adw. Witolda Guji, Adw. Michała Pakuły i Adw. Bartłomieja Włosińskiego udziela wszechstronnej pomocy prawnej osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Usługi świadczone są zarówno w postępowaniu sądowym i administracyjnym (w szczególności zastepstwo procesowe, sporządzanie pism) oraz w kwestiach pozasądowych (porady prawne, negocjacje, opinie prawne itp).
  Adwokaci świadczą pomoc prawną na najwyższym poziomie, kierując się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w toku swojej wieloletniej praktyki, a jednocześnie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

  Adwokaci Witold Guja, Michał Pakuła i Bartłomiej Włosiński współpracują ze sobą od kilku lat, tj. od początków aplikacji adwokackiej, tworząc zgrany i sprawdzony zespół, który prowadzi sprawy klientów kompleksowo, analizując je z jak najszerszej perspektywy.

  Adwokat Witold Guja specjalizuje się w prawie cywilnym, procedurze cywilnej, prawie gospodarczym i karnym gospodarczym.

  Adwokat Michał Pakuła zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych, sprawami z zakresu prawa karnego (w tym karnego gospodarczego i karnego skarbowego), cywilnego i rodzinnego. Oprócz aplikacji adwokackiej odbył także aplikację prokuratorską.

  Adwokat Bartłomiej Włosiński specjalizuje się w prawie cywilnym i administracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących nieruchomości. Posiada duże doświadczenie w postępowaniu przed sądami administracyjnymi.

  Adwokaci odznaczają się szerokimi zainteresowaniami, które przekładają się na duże doświadczenie zdobyte w toku kilkuletniej praktyki. Te cechy umożliwiają poprowadzenie każdej sprawy w sposób jak najbardziej profesjonalny, uwzględniający przede wszystkim interes klienta. Oprócz w/w specjalizacji każdy z Adwokatów posiada umiejętności i doświadczenie umożliwiające prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego (m. in. sprawy odszkodowawcze, o zapłatę, spadkowe itd.), rodzinnego (sprawy rozwodowe, alimentacyjne, o podział majątku wspólnego małżonków i in.). Ponadto, każdy z Adwokatów posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie do pełnienia roli obrońcy lub pełnomocnika w postępowaniu karnym.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • BURZAŁA Kancelaria RadcĂłw Prawnych i AdwokatĂłw w Poznaniu

  BURZAŁA Kancelaria RadcĂłw Prawnych i AdwokatĂłw w Poznaniu »

  Nasza kancelaria prowadzi sprawy z zakresu: Windykacja, Opinie prawne, Szkody komunikacyjne, Odszkodowania, Pozwy zbiorowe, Prawo pracy, Prawo administracyjne (koncesje, licencje, pozwolenia), Prawa autorskie (patenty), Prawo podatkowe, Sprawy rozwodowe, alimenty, Spółki zakładanie, rejestracja, przekształcenia, Reklamacje, Spory konsumenckie, Spadki, Prawo karne, Reprezentacja przed sądami i urzędami, ODDZIAŁY SIEDZIBA POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 49/6, 61 – 842 Poznań tel./fax: 0 61 852 52 61 ODDZIAŁ WOLSZTYN ul. Dworcowa 5 Dyżur w każdy czwartek godz. 10 do 15 tel: 601 147 501 501 524 709 ODDZIAŁ KĘPNO ul. Rynek 2 Dyżur w każdy poniedziałek godz. 10 do 15 tel: 601 147 501 501 524 709 radca kępno radca wolsztyn radca poznań

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT GDAŃSK - Adwokat Beata Nowakowska

  ADWOKAT GDAŃSK - Adwokat Beata Nowakowska »

  Adwokat Beata Nowakowska.Kancelaria Prawna Gdańsk.Adwokat Gdańsk

  Kancelaria Prawna Beaty Nowakowskiej to kancelaria zbudowana na bazie 20 letniego doświadczenia śledczego i praktyki w sprawach karnych, gospodarczych, finansowych i z zakresu procesu budowlanego.

  Kancelaria świadczy profesjonale doradztwo prawne na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców obsługując przede wszystkim następujące profile działalności:
  - reprezentacja procesowa przed sądami i urzędami
  - kompleksowa obsługa prawna firm
  - obsługa prawna osób fizycznych - Domowy Prawnik
  - proces karny
  - obsługa prawna budownictwa
  - obsługa prawna rynku nieruchomości
  - obsługa prawna zarządców nieruchomości
  - obsługa prawna wspólnot mieszkaniowych
  - reprezentacja przed urzędami skarbowymi

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej kancelarii. W razie jakichkolwiek pytań, problemów zachęcam do kontaktu. Mam nadzieję, że nie jest zbyt późno na rozwiązanie problemu.

  Data dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Monika Romanowska.

  Kancelaria Adwokacka adwokat Monika Romanowska. »

  Pomoc prawna w sprawach cywilnych: odszkodowania, pozwy o zapłatę, zniesienie współwłasności; rodzinnych: rozwód, ustalenie kontaktów z dzieckiem, alimenty; karnych: postępowanie przygotowawcze, wykroczenia, przestępstwa, karne wykonawcze; spadkowych, gospodarczych, praw autorskich, pracowniczych, administracyjnychsporządzania każdego rodzaju pism procesowych: pozwy, odwołania, sprzeciwy, apelacje i inne. Kancelaria Adwokacka adwokat Monika Romanowska - biuro Reda. Możliwość umówienia spotkania na terenie miast: Reda, Gdynia, Gdańsk, Rumia oraz Wejherowo.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: