Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Dr. KĂśhler und Partner

  Dr. KĂśhler und Partner »

  Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, notariuszy, księgowych i audytorów. Doradzamy i pomagamy we wszystkich niemieckich, ale także transgranicznych kwestiach prawnych firmom, przedsiębiorcom i osobom fizycznym. Oprócz doskonałych umiejętności prawnych pracownicy nasi posiadają również doświadczenia zebrane w przedsiębiorstwach, radach nadzorczych, administracji i parlamentach. Nasi prawnicy, notariusze, doradcy podatkowi i audytorzy wspomagani są w swoich codziennych czynnościach przez wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników.Nasi pracownicy władają m.in. językiem angielskim, polskim, francuskim, rosyjskim i chińskim.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Wrocław

  Kancelaria Prawna Wrocław »

  Kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc w zakresie dochodzenia odszkodowań powypadkowych. Możesz otrzymać bardzo wysokie odszkodowanie, mamy doświadczenia w obsłudze trudnych i skomplikowanych spraw. Prowadziliśmy z sukcesem postępowania, w których przyznawano kilkusettysięczne odszkodowania i zadośćuczynienia. Siedziba Kancelarii mieści się we Wrocławiu, obsługujemy sprawy z całej Polski. Przy dochodzeniu odszkodowań korzystamy z pomocy biegłych lekarzy orzeczników i rzeczoznawców majątkowych. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń i atrakcyjną formę rozliczeń. Dla nas odszkodowania nie mają tajemnic!

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meissner Partnerzy: Kancelaria RadcĂłw Prawnych

  Meissner Partnerzy: Kancelaria RadcĂłw Prawnych »

  Kancelaria Meissner & Partnerzy świadczy usługi prawne i podatkowe na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

  Kancelaria Radców Prawnych Meissner & Partnerzy - oferuje usługi z zakresu: prawo bankowe, prawo korporacyjne, nieruchomości, postępowania sądowe, prawo pracy, prawo podatkowe, prawo celne, prawo własności intelektualnej, prawo antymonopolowe, ubezpieczenia.

  Doradzamy naszym klientom we wszystkich aspektach prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Naszym zadaniem jest również reprezentowanie klientów w sporach sądowych i arbitrażowych w zakresie prawa cywilnego i szeroko rozumianego prawa gospodarczego oraz prawa pracy.

  Do tej pory mieliśmy przyjemność pracować dla klientów z Austrii, Japonii, Korei Południowej, Finlandii, Francji, Belgii, Czech, Estonii, Hiszpanii, Norwegii, Polski, Portugalii, Szwajcarii, Szwecji, Włoch, Holandii, Niemiec,Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

  Zapraszamy do naszej kancelarii.

  Meissner & Partnerzy Radcowie Prawni

  ul. Kośnego 62
  45-372 Opole
  tel. (+48 77) 453 73 21, 454 01 15
  fax (+48 77) 454 01 15
  e-mail: opole@meissner.com.pl

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokackie GłogĂłw

  Kancelarie Adwokackie GłogĂłw »

  Kancelarie adwokackie adw. Aleksandry Pasternak-Minkus oraz adw. Dariusza Minkusa z siedzibą główną we Wrocławiu oraz filią w Głogowie świadczą kompleksowe usługi prawne - od doradztwa po zastępstwo procesowe.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokackie - Szczecin

  Kancelarie Adwokackie - Szczecin »

  Kancelaria sporządza opinie prawne oraz analizy, prowadzi negocjacje oraz reprezentuje Klientów przed sądami, urzędami i instytucjami.Po zapoznaniu się ze stanem faktycznym każdego problemu, tłumaczymy wszystkie możliwości jego rozwiązania oraz obiektywnie oceniamy szanse na osiągnięcie zamierzonego celu.Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz dla klientów korporacyjnych.Koszt prowadzenia całej sprawy zależy od dziedziny prawa z którą jest związana, stopnia jej skomplikowania, a także przewidywanego czasu jej trwania. O kosztach prowadzenia całej sprawy (wysokości opłat sądowych i wynagrodzenia pełnomocnika, możliwości ubiegania się o zwrot kosztów, możliwości ubiegania się o zwolnienie od kosztów sądowych w całości lub części) informujemy każdorazowo klienta przed podjęciem się prowadzenia danej sprawy.Istnieje również możliwość spotkania w Kancelarii w Zielonej Górze.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W sytuacjach nagłych możliwy kontakt natychmiastowy-kom.: 787 767 717.Zapraszamy również na naszą stronę internetową:www.kancelariaszczecin.com, www.adw24.plKancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Kamiński Al. Wojska Polskiego 29/470-473 Szczecin

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: