Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria prawna Wrocław

  Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria prawna we Wrocławiu prowadzona jest przez adwokata Łukasz Opalińskiego. Usługi kancelarii kierowane są do państwowych jednostek organizacyjnych, przedsiębiorców prywatnych oraz osób fizycznych. Kancelaria oferuje pomoc prawną z zakresu prawa prawa karnego, cywilnego, administracyjnego oraz gospodarczego. Prowadzi również sprawy związane z eksmisją lub odzyskiwaniem wierzytelności.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • United Professionals Kancelarie Adwokackie

  United Professionals Kancelarie Adwokackie »

  Kancelarie adwokackie United Professionals powstały w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się biznesu oraz Klientów oczekujących usług prawnych na najwyższym poziomie.

  Specjalizujemy się w dziedzinach prawa, bez których nie jest możliwe efektywne funkcjonowanie we współczesnej gospodarce: prawie własności intelektualnej, zwłaszcza prawie autorskim, a także prawie nowych technologii, w tym prawie komputerowym, prawie internetu oraz zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych.

  Doradzamy w sprawach o ochronę dóbr niematerialnych takich jak: dobra osobiste, prawo do firmy, renomy, know-how oraz w sprawach ochrony konkurencji i zwalczania nieuczciwej konkurencji.

  Prowadzimy obsługę prawną przedsiębiorców oraz sprawy Klientów indywidualnych.

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi związane z zakładaniem i przekształcaniem spółek oraz ochroną praw autorskich.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Piaseczno

  Kancelaria Adwokacka - Piaseczno »

  Wioletta Szewczak jest wpisana do listy adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Swoje bogate doświadczenie nabyła przede wszystkim pracując w roli prokuratora w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Mokotów. Z tego tytułu jest wstanie zaoferować szeroki pakiet usług prawnych. Prowadzi klientów w zakresie kodeksu karnego (np. wypadek drogowy), kodeksu wykroczeń (np. zakłócanie ciszy nocnej) oraz prawa cywilnego i rodzinnego (np. (renta). Można zaufać doświadczeniu i ogromnej wiedzy Pani Adwokat i w razie potrzeby skorzystać z jej usług.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Przemysław Kulczycki

  Adwokat Przemysław Kulczycki »

  Witamy na stronie internetowejKancelarii AdwokackiejAdwokata Przemysława Kulczyckiego.Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną osobom fizycznym i osobom prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego i handlowego, prawa karnego, a także prawa administracyjnego.Pomoc prawna świadczona w Kancelarii polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed Sądami i Urzędami. W Kancelarii świadczymy pomoc prawną także w języku niemieckim oraz języku angielskim.Unsere Kanzlei erteilt Ihnen Rechtsberatungen ebenfalls in deutscher und englischer Sprache.In addition to the Polish language, we provide legal advice in English and German.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna RGW Warszawa

  Kancelaria Prawna RGW Warszawa »

  Do Państwa dyspozycji pozostaje adwokat, radca prawny oraz niemiecki adwokat.Obsługa prawna podmiotów oraz prawo konkurencji, prawo transportowe, prawo ochrony środowiska to dziedziny, w których się specjalizujemy. Zapraszamy do naszej kancelarii w Warszawie

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: