Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Adwokat P. Kuras J. Wyrębski - Bydgoszcz

  Adwokat P. Kuras J. Wyrębski - Bydgoszcz »

  Kancelaria Adwokacka Kuras Wyrębski to zespół adwokatów pod nadzorem wspólników: adwokata Pawła Kurasa i adwokata Jarosława Wyrębskiego - reprezentujący klientów na wszystkich etapach postępowania sądowego w sprawach cywilnych, gospodarczych, karnych, karno-skarbowych oraz administracyjnych.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci i Radcowie Prawni „Grudniewicz & Gzela” s.c. - KrakĂłw

  Adwokaci i Radcowie Prawni „Grudniewicz & Gzela” s.c. - KrakĂłw »

  "Iustitia nemini neganda" jest to twierdzenie towarzyszące nam już od roku dwa tysiące drugiego. Adwokaci i Radcowie "G&G" s.c. to spółka dla której najważniejsza jest satysfakcja i zaufanie klientów. Kontakt: w lokalu kancelarii, w miejscu wyznaczonym przez klienta, za pośrednictwem telefonu jak również internetu. Znaczny poziom wiedzy, jak również znaczne doświadczenie dają możliwość nam na udzielenie świadczeń w bez mała wszelkiej sfrerze wątków prawnych i karnych. Zadowolenie jak również zaufanie klientów naszej kancelarii przy jednoczesnym poszanowaniu norm sposobów postępowania obowiązujących w działalności adwokata to nasz cel.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Gliściński - Nowy Targ ul. Rynek 11

  Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Gliściński - Nowy Targ ul. Rynek 11 »

  Kancelaria Radcy Prawnego Wojciecha Gliścińskiego zapewnia pełen wachlarz możliwości w zakresie świadczonych usług prawnych zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Priorytetem Kancelarii jest wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług prawnych, bezpieczeństwo oraz rzetelność.
  Kancelaria mieści się w samym centrum miasta Nowy Targ, ul. Rynek 11 (budynek Banku Spółdzielczego).

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria RadcĂłw Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.P. Warszawa

  Kancelaria RadcĂłw Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.P. Warszawa »

  Postanowienie o rozwodzie czy też separacji niejednokrotnie jest jedną z najcięższych jakie zmuszeni są podjąć współmałżonkowie. Już sam rozwód jak również scalone z tym procedury sądowe są dla powodów frustrującym oraz pełnym emocji doznaniem. O ile zdecydujecie się Państwo na polecenie naszej kancelarii własnych spraw wesprzemy Państwa w przebrnięciu przez ów ciężki etap życia w sposób zręczny, rychły oraz w miarę możliwości nie stresujący, a zarazem zapewniając całkowitą opiekę Państwa interesów na etapie przedprocesowym jak również w momencie procesu sądowego. Jesteśmy Kancelarią Radców Prawnych ze stolicy promonującą wsparcie w sprawach takich jak: rozwód, rozdział dobra wspólnego (dodatkowo, w obrębie współwłasności podmiotów ekonomicznych), alimenty i ich wykonanie, kompetencja rodzicielska, patronat nad nieletnimi dziećmi oraz pozostałe. Zawitaj do nas już dziś – napisz ewentualnie zadzwoń. Gwarantujemy, iż czynnie oraz najprędzej, jak to tylko możliwe, sprostamy również najbardziejskomplikowanym kłopotom prawnym. Z nami roztanie stanie się prostsze.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Małgorzata Betlej Kancelaria Adwokacka

  Adwokat Małgorzata Betlej Kancelaria Adwokacka »

  Kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

  Pomoc prawna w dziedzinach takich jak prawo karne, rodzinne, prawo cywilne, a takĹźe prawo gospodarcze i prawo pracy.

  Prowadzenie spraw związanych z uzyskiwaniem odszkodowań i zadośćuczynienia, począwszy od postępowania na etapie likwidacji szkód przez ubezpieczycieli, skończywszy na etapie egzekucji zasądzonych przez sądy należności.

  ul. Okopowa 20/1, 20-022 Lublin; tel. 81 451 14 86, +48 518 569 011

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: