Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Pawłowska - Olsztyn

  Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Pawłowska - Olsztyn »

  Kancelaria prawna Magdaleny Pawłowskiej ma swoje specjalizacje: odszkodowania, prawo pracy, prawo konsumenta. Nasz adres: Radca prawny Olsztyn. Kancelaria znajduje się na ul. Kościuszki, Olsztyn, tel. 601 362 532. Obsługa osób fizycznych i prawnych. Porady Prawne, Odszkodowania.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Marcin Onichimowski - Katowice

  Kancelaria Notarialna - Marcin Onichimowski - Katowice »

  Notariusz Marcin Onichimowski prowadzi Kancelarię Notarialną w mieście Katowice, w której odczytuje stronom teksty umów - aktów notarialnych (umowy sprzedaży, protokoły, pełnomocnictwa, testamenty, ustanowienie służebności, ustanowienie hipoteki) przed ich podpisaniem oraz dokonuje poświadczeń dokumentów. W przypadkach uzasadnionych istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii w domu, szpitalu, firmie klienta. Musi być to jednak uwarunkowane szczególnymi okolicznościami lub wymagać tego charakter czynności.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Siciarz & Siciarz - Poznań

  Kancelaria Prawna Siciarz & Siciarz - Poznań »

  Jeżeli poszukujecie Państwo wsparcia ze strony prawnika i oczekujecie by był on osobą nie tylko kompetentną merytorycznie, ale również prawdziwie zaangażowaną w rozwiązywanie problemów, a nadto kimś kto zna realia obrotu gospodarczego to radca prawny prowadzący Kancelarię Prawną Siciarz & Siciarz z siedzibą w Poznaniu jest w stanie spełnić te oczekiwania. Kancelaria jest podmiotem zawodowo zajmującym się świadczeniem usług prawnych, który może spełnić nadzieje nawet najbardziej wymagających klientów. Za skorzystaniem z usług świadczonych przez kancelarie przemawia przede wszystkim szeroki wachlarz możliwości oferowanych klientom. Skorzystać z usług prawniczych bowiem zarówno wówczas, gdy w grę wchodzi prawo cywilne (zwłaszcza prawo spadkowe i zagadnienia prawne dotyczące nieruchomości), jak i prawo gospodarcze (w tym zwłaszcza prawo spółek handlowych) a także prawo rodzinne (rozwody, alimenty, podział majątku). W przypadku zaś problemów o mniejszej wadze skorzystać można porad prawnych udzielanych ustnie przez prawnika. Prawnicy kancelarii udzielają wsparcia również wówczas, gdy problemem klienta jest windykacja należności, ich ogromną zaletą jest zaś umiejętność dopasowania środków oddziaływania na dłużnika do sytuacji, w jakiej się on znajduje. Oferta kancelarii systematycznie się zresztą poszerza, pracownicy reagują bowiem na zmieniające się potrzeby swoich klientów. Kancelaria Prawna wspiera zarówno klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm serdecznie zapraszając do skorzystania ze świadczonych przez nią usług.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat dr Anna Supranowicz

  Kancelaria Adwokacka adwokat dr Anna Supranowicz »

  Kancelaria Adwokacka świadczy usługi pomocy prawnej, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa karnego oraz prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i gospodarczego. Kancelaria prowadzi obsługę zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.Kancelaria świadczy także usługi pomocy prawnej online.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Ewa Stankiewicz - Olsztyn

  Adwokat Ewa Stankiewicz - Olsztyn »

  Witryna kancelarii adwokackiej z Olsztyna. Kancelaria powstała w 2005 roku. Biegły team kancelarii obsługuje podmioty gospodarcze również osoby fizyczne. Dla przedsiębiorstw świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek jak i spraw karnych gospodarczych w tym reprezentację w sprawach karnoskarbowych. Dla osób fizycznych świadczymy usługi z zakresu prawa karnego, inwestycji budowlanych, prawa rodzinnego, administracyjnego i cywilnego.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: