Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Legal and Tax Consultancy in Central and Eastern Europe - bnt.eu

  Legal and Tax Consultancy in Central and Eastern Europe - bnt.eu »

  Doradztwo prawne w zakresie prawa niemieckiego.

  Kancelaria bnt oferuje polskim przedsiębiorcom pełne spektrum usług prawnych w zakresie prawa cywilnego, handlowego i innych dziedzin szeroko pojętego prawa gospodarczego.

  Ponadto reprezentujemy klientów polskojęzycznych przed niemieckimi sądami powszechnymi oraz w ramach interwencji przedsądowej, np. wobec niemieckich ubezpieczycieli w tzw. ubezpieczeniowym postępowaniu likwidacyjnym.

  Osobą do kontaktu oraz odpowiedzialną w kancelarii za obsługę prawną polskich klientów jest RA Mirosław Szymaszek.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna LexStrada

  Kancelaria prawna LexStrada »

  Kancelaria Prawna została założona w 1998r w Poznaniu. Prowadzi ją radca prawny Przemysław Dziubak. Dostaniesz to czym wygrywają korporacje - wszechstronną obsadę, jednocześnie unikając ich słabości - bezosobowego, mechanicznego traktowania klienta. Unikniesz słabej strony kameralnej kancelarii - ograniczonej oferty, dostając jej atut: znajomość niuansów, ludzi, przyzwyczajeń. Każdy jest inny! Zarządza inaczej! Inne zadania stawia sobie i swoim ludziom! ażeby kancelaria mogła zapewnić kompleksową obsadę prawną konieczny jest zgrany zespół specjalistów. Tylko wtedy pomoc prawna może stać się skuteczna. Jeśli potrzebujesz pomocy radcy prawnego – jesteśmy wśród Twoich usług. Jedną z naszych domen jest prawo pracy. Zapraszamy wśród kontaktu, ochoczo odpowiemy na Twoje pytania.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Berlin Niemcy - radca prawny Niemcy, Berlin, Adwokat Niemcy

  Adwokat Berlin Niemcy - radca prawny Niemcy, Berlin, Adwokat Niemcy »

  Adwokat Radca prawny Berlin, Adwokat Niemcy
  Kancelaria adwokacka Dr. Schulte i wspólnicy w Berlinie działa na niemieckim rynku prawnym już od ponad 15 lat. Specjalizuje się ona w przepisach prawnych niemieckiej ustawy prawa bankowego, prawa lokat kapitałowych, przepisów prawa upadłościowego i naprawczego, prawa ochrony konkurencji, prawa karnego oraz prawa umów. Swoją ofertę kancelaria powiększyła o ofertę dla polskich firm, przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych poszukujących odpowiedzi na pytanie: jak założyć legalnie działalność gospodarczą w Niemczech. Kancelaria Dr. Schulte i wspólnicy posiada dwa biura na terenie Berlina. Lokalizacje biur kancelarii w Berlinie znajdziecie Państwo w naszym Impressum.

  Oferujemy stałą obsługę, jak również pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych każdego rodzaju. Wykorzystując nasze centralne położenie w Niemczech oraz wieloletnie doświadczenie specjalizujemy się również w polsko - niemieckim obrocie prawnym. Współpraca z polskimi i niemieckimi adwokatami oraz specjalistami w innych dziedzinach pozwala nam świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie. Zakres pomocy prawnej, jej strategię oraz zasady wynagradzania ustalamy każdorazowo indywidualnie z klientem. W relacjach z klientami nasi prawnicy oferują indywidualne podejście i zaangażowanie. Naszą dewizą jest skuteczność.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • KBG-Adwokaci.pl - Kancelaria Adwokacka Warszawa

  KBG-Adwokaci.pl - Kancelaria Adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka KBG w Warszawie jest miejscem gdzie można uzyskać profesjonalne doradztwo prawne. W zespole prawnym działają sami najlepsi adwokaci, którzy mają duże doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę. Sprawdzony adwokat to ktoś, kto przyda się w sytuacjach czysto prywatnych i zawodowych. Zapewniamy kompletną obsługę prawną, która dotyka takich dziedzin jak: prawo karne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne oraz prawo spadkowe. Nasza kancelaria prawna udziela też porad online, które nie wymagają kontaktu osobistego. Jesteśmy w pełni elastyczni i z przyjemnością pomagamy rozwiązywać problemy prawne.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław Iwo Klisz

  Adwokat Wrocław Iwo Klisz »

  Kancelaria adwokacka we Wrocławiu - adwokat Iwo Klisz Porady prawne, sprawy cywilne, umowy, odszkodowania, windykacja, rozwody. Kancelaria adwokacka Iwo Klisz - adwokat wrocław - http://adwokat-wroclaw.biz.pl/ zajmuje się prowadzeniem spraw karnych (jako obrońca lub pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego), a także spraw cywilnych (o zapłatę, o odszkodowanie, windykacja), oraz sprawy rodzinne (o rozwód, o alimenty, o podział majątku wspólnego po rozwodzie). Adwokat wrocław Iwo Klisz prowadzi także sprawy spadkowe (o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku, o dział spadku), a także sprawy pracownicze (o rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem o rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia, o dyskryminację i mobbing). Adwokat Iwo Klisz udziela także porad prawnych we Wrocławiu w Kancelarii Prawnej we Wrocławiu. Pomaga także jeżeli masz problem z deweloperem lub chcesz uzyskać usługę opinia umowy deweloperskie. Adwokat Iwo Klisz sporządza opinie prawne. Moższe znaleść adwokata Iwo Klisz w wyszukiwarce po frazą adwokat wrocław albo na stronie http://adwokat-wroclaw.biz.pl/

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: