Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria Adwokacka ŁódĹş - Katarzyna Kazimierczak ul.Zachodnia 97

  Kancelaria Adwokacka ŁódĹş - Katarzyna Kazimierczak ul.Zachodnia 97 »

  Jeśli masz problemy prawne, nie wiesz jak napisać poprawnie pismo, otrzymałeś wezwanie do sądu lub musisz stawić się przed organami ścigania zapraszamy do kontaktu z kancelarią pani mecenas Katarzyny Kazimierczak w Łodzi. Świadczy ona usługi prawne z wielu dziedzin prawa. Oferta obejmuje swoim zakresem m.in. prawo cywilne, karne, gospodarcze, administracyjne i rodzinne.Próbujesz uzyskać odszkodowanie lub uważasz, iż świadczenie jest za niskie? W kancelarii otrzymasz informację oraz pomoc prawną w skutecznym jego uzyskaniu.Ponadto kancelaria prawna oferuje pomoc w innych życiowych przypadkach jak rozwody, próby uzyskania/podwyższenia alimentów, podziały majątku, testamenty i tym podobne.Kancelaria adwokacka ma swoją siedzibę w Łodzi przy ulicy Zachodniej 97, skrzyżowanie z ulicą Więckowskiego. Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.z pozdrowieniami Twój Adwokat w Łodzi

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - adwokat Krzysztof Tumielewicz - Szczecin

  Kancelaria Adwokacka - adwokat Krzysztof Tumielewicz - Szczecin »

  Nasza Kancelaria Adwokacka jest szybko rozwijającą się firmą realizującą usługi związane z kodeksem prawa w całym kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa lubuskiego a także zachodniopomorskiego. Adwokat Tumielewicz zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców oraz innych podmiotów.Nasza kancelaria prowadzi sprawy z zakresu między innymi: prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym), procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań.Spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne; dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej; opracowujemy kontrakty na realizacje inwestycji budowlanych; reprezentujemy przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, przygotowujemy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Anna Stachowiak-Gauden, Iwona Kowalczyk.

  Kancelaria Adwokacka Anna Stachowiak-Gauden, Iwona Kowalczyk. »

  Usługi prawne dla firm i osób indywidualnych. Porady prawne. Windykacja należności. Rozwody. Kancelaria Adwokacka w Poznaniu Anna Stachowiak-Gauden, Iwona Kowalczyk. Filia w Grodzisku Wlkp. Nasza Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym i karno - skarbowym. W ramach prawa cywilnego nasza Kancelaria prowadzi sprawy:• rodzinne - w szczególności sprawy o rozwód, o alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem;• spadkowe - w szczególności o stwierdzenie nabycia spadku, dochodzenie zachowku, dział spadku, kwestionowanie ważności testamentu, odrzucenie i przyjęcie spadku;• o zapłatę - w szczególności dochodzenie roszczeń z umów cywilnoprawnych, windykacja należności; • dotyczące nieruchomości - w szczególności obsługa prawna transakcji na rynku nieruchomości, opiniowanie umów,prowadzenie negocjacji, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, sprawy o eksmisje;• dotyczące ochrony praw autorskich;• odszkodowania- w szczególności wypadki komunikacyjne;• inne;Nasza Kancelaria jako jedna z niewielu w Polsce zajmuje się tzw. prawem zabytków i obrotem dziełami sztuki, które obejmuje w swym zakresie sprawy dotyczące handlu sztuką i antykami. W ramach prawa karnego i karno-skarbowego Kancelaria zajmuje się: • reprezentowaniem Klientów w postępowaniu przygotowawczym przed organami Policji i Prokuratury.• reprezentowaniem Klientów w postępowaniu karnym.
  Sprawy związane z dochodzeniem odszkodowań są prowadzone na preferencyjnych warunkach cenowych. Na nasze wynagrodzenie składa się bezzwrotna opłata wstępna oraz procentowe wynagrodzenie od wartości wygranej sprawy. Nasza Kancelaria- zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki adwokackiej i w przeciwieństwie do licznych na rynku kancelarii odszkodowawczych - nie ma możliwości rezygnacji z wynagrodzenia - opłaty wstępnej. Jednakże zapisana w naszej umowie kwota procentowego wynagrodzenia od wartości wygranej sprawy, nie jest tak wysoka jak w kancelariach prawnych zajmujących się wyłącznie dochodzeniem odszkodowań ( które nie pobierają opłat wstępnych, ale inkasują po zakończeniu sprawy od 35 do 50 % wartości odszkodowania). Dlatego też w ostatecznych rozrachunku nasze rozwiązanie jest znacznie korzystniejsze dla Klienta. W ramach prawa gospodarczego nasza Kancelaria prowadzi sprawy:• opiniowanie, przygotowywanie i negocjowanie umów w obrocie gospodarczym;• dochodzenie roszczeń cywilnych o zapłatę w sądzie gospodarczym, obejmujących zarówno czynności przedsądowe, jak i sądowe ( wezwanie do zapłaty, negocjacje, przygotowanie pozwu, reprezentacja w sądzie, czynności w postępowaniu egzekucyjnym);• stała obsługa prawna na rzecz przedsiębiorstw;• obsługa prawna transakcji na rynku nieruchomości;• opiniowanie umów w obrocie gospodarczym pod kątem odpowiedzialności karno-skarbowej;• inne;Kancelaria obecnie prowadzi między innymi sprawy firm spedycyjnych i transportowych, firm z branży metalurgicznej, meblowej, zdrowotnej i informatycznej.

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie AdwokatĂłw Rafała Macheckiego, Artura Heriana i Michała GĂłrskiego - Katowice

  Kancelarie AdwokatĂłw Rafała Macheckiego, Artura Heriana i Michała GĂłrskiego - Katowice »

  Jeśli poszukujemy konkretnego specjalisty to najczęściej korzystamy z informacji w internecie wprowadzając do przeglądarki odpowiednie zapytanie, jak przykładowo adwokat Katowice. Istotne mogą być dla nas opinie innych osób, które są dla nas odpowiedzią kto okaże się w tej sytuacji najlepszy. W szczególności w istotnych kwestiach, gdy może chodzić o większe kwoty pieniędzy czy jakieś przewinienia, odpowiedni prawnik jest w stanie nas po prostu wybronić, dlatego chcemy poświęcać dużo czasu na poszukiwania, co naturalnie później właściwie skutkuje. Oczywiście fraza adwokat Katowice to jedynie przykładowe zestawienie. Najczęściej szukamy pomocy prawnej w naszym mieście, chociaż nie jest to ogólnie jakieś ograniczenie. Jeżeli dobrze zapłacimy na pewno uzyskamy pomoc od prawnika również z najbardziej odległych rejonów kraju czy też z poza granic. Wiemy, że chyba nikt nie lubi wizyt w sądzie, niezależnie od tego czy występujemy w pozycji pokrzywdzonego czy tylko świadka, ale rożnie może dziać się w czasie naszego życia i na wszystko należy być odpowiednio przygotowanym. Po za tym warto także studiować prawo, co najmniej w małym wymiarze, ponieważ wówczas nie będziemy popełniać różnych błędów i o wiele prościej będziemy mogli bronić przed niesprawiedliwymi ludźmi. Mnóstwo kłopotów może wynikać obecnie z braku czytania zawieranych przez nas umów, co bardzo często może kończyć się w sądzie. Tak czy inaczej odpowiedni adwokat może wyprowadzić nas z dużych kłopotów, również jeśli kwestia nie wygląda dobrze.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Beaty Skiby - KrakĂłw

  Kancelaria Adwokacka Beaty Skiby - KrakĂłw »

  Kancelaria Adwokacka Beaty Skiby oferuje szereg usług prawnych na terenie Krakowa oraz jego okolic. Kancelaria specjalizuje się głównie w sprawach z zakresu prawa pracy, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, stosunków majątkowych i prawa karnego oraz w sprawach dotyczących funkcjonowania podmiotów gospodarczych. Oprócz wymienionych obszarów działalności, kancelaria zajmuje się windykacją należności. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą jaką świadczy adwokat w Krakowie zapraszamy odwiedzić stronę internetową kabs.pl

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: