Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Adwokat Toruń - Adwokat Jakub Kamiński

  Adwokat Toruń - Adwokat Jakub Kamiński »

  Kancelaria prawnicza adwokata Jakuba Kamińskiego oferuje kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym, przedsiębiorcom indywidualnym i spółkom prawa handlowego w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, w tym zajmuje się reprezentacją przed sądami. Adwokat Jakub Kamiński zajmuje się także doradztwem prawnym w zakresie prawa spadkowego, prawa rodzinnego oraz prawa karnego. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Toruniu oraz studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu adwokat Jakub Kamiński gwarantuje wysoki poziom merytoryczny usług. Kancelaria współpracuje z innymi biurami adwokatów i radców prawnych z największych miast Polski, w tym Poznania, Gdańska, Warszawy i Katowic, dzięki czemu oferta kancelarii nie ogranicza się wyłącznie do obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.
  Kancelaria zajmuje się sprawami dotyczącymi nieruchomości, umowami handlowymi cywilno-prawnymi, umową darowizny, odwołaniem darowizny, kwestią zadatku i zaliczki, umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości, umowami najmu i dzierżawy, służebnościami gruntowymi, a także podziałem majątku małżeńskiego, działem spadku, rozliczeniami wspólników, zniesieniem współwłasności nieruchomości. Kancelaria pomaga także w sprawach o rozwód i separację.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Pokropiński - Olsztyn

  Kancelaria Adwokacka Łukasz Pokropiński - Olsztyn »

  Adwokat Łukasz Pokropiński prowadzący kancelarię adwokacką z siedzibą w Olsztynie, to młody prawnik świadczący usługi prawne dla firm, osób prywatnych a także organizacji społecznych. Głównym obszarem udzielnej pomocy jest szeroko rozumiane prawo cywilne, prawo rodzinne i prawo pracy. Kancelaria zajmuje się także problematyką związaną z prawem karnym i prawem gospodarczym. Kancelaria udziela klientom porad prawnych, reprezentuje ich przed sądami powszechnymi i organami administracji a także pomaga w przygotowaniu umów, opinii prawnych i pism procesowych. Naszą pracę cechuje rzetelność, zaangażowanie i terminowość w realizacji powierzonych nam zadań. Wyznajemy zasadę, że każdy klient wymaga indywidualnego podejścia bez względu na wagę problemu. Z tego względu dokładamy starań, aby poznać wszystkie okoliczności sprawy i potrzeby klienta. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • TRUST - Kancelaria RadcĂłw Prawnych - Bydgoszcz

  TRUST - Kancelaria RadcĂłw Prawnych - Bydgoszcz »

  W wielu przypadkach jest tak, iż niezbędna jest efektywna windykacja (Bydgoszcz to miejsce, w którym jest ona przeprowadzana), dlatego też Trust Prawnik Bydgoszcz proponuje swoją solidną pomoc w tym względzie. Proponowana porada prawna (Bydgoszcz to miejsce, w którym należy ją dostać) jest poparta ogromną praktyką osób, które ją polecają. Znana kancelaria radcowska Trust zdobyła w swojej okolicy znaczące uznanie, dzięki swojej rzetelnej pracy, posiada świetną renomę. Dla pracowników kancelarii prawniczej Trust niezmiernie istotne jest to, by posiadać przejrzyste relacje z odbiorcą swoich usług. Na stronie online są zamieszczone bardziej szczegółowe dane.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka – adwokat Anna Ĺťak - Pabianice

  Kancelaria Adwokacka – adwokat Anna Ĺťak - Pabianice »

  Adwokat Anna Żak jest prawnikiem przyjmującym w kancelarii adwokackiej w Pabianicach. Pomoc prawną świadczy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Zakres spraw, jakimi się zajmuje, znaleźć można na stronie kancelarii.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Helior - Radca prawny - Chełm

  Helior - Radca prawny - Chełm »

  Biuro prawne Helior to zespół prawników, którzy swoją wiedzą i sumienną pracą dostarczają kompleksową ochronę prawniczą i bezpieczeństwo w każdej dziedzinie życia. To co wyróżnia przedsiębiorstwo z pośród konkurencji to gwarantowanie profesjonalnego zaangażowania do sprawy i przyjaznej współpracy. Ponadto firma proponuje dużą staranność o uszanowanie terminów i ponoszonych kosztów przez klientów.Firma pomaga uzyskać odszkodowania, za szkody powstałe w wyniku zdarzeń drogowych.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: