Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria Adwokacka Agata Klima-Nowak - Szczecin

  Kancelaria Adwokacka Agata Klima-Nowak - Szczecin »

  ako adwokat świadczę usługi na rzecz firm i osób prywatnych - zajmuję się między innymi sprawami cywilnymi, gospodarczymi, administracyjnymi (w tym przed urzędami skarbowymi), a także z zakresu prawa handlowego, prawa pracy, prawa rodzinnego i karnego.W mojej pracy stawiam na sprawność i rzetelność działania. Kwestie prawne, z którymi spotkać się mogą w swej pracy mali i średni przedsiębiorcy, poruszam także na moim blogu "Prawo dla przedsiębiorczych" (www.prawodlaprzedsiebiorczych.pl). Zapraszam do lektury i aktywnego komentowania treści bloga.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Chajec, Don-Siemion & Ĺťyto

  Kancelaria Prawna Chajec, Don-Siemion & Ĺťyto »

  Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto ("CDZ") jest niezależną kancelarią prawną zatrudniającą bisko 40 wykwalifikowanych specjalistów w Warszawie i Krakowie. Prawnicy CDZ doradzają we wszystkich istotnych dziedzinach prawa. Nasze doświadczenie zdobyliśmy podczas wieloletniego doradztwa w transakcjach i sprawach na rynku polskim i międzynarodowym. Dysponujemy doświadczeniem w pracy nad dokumentacją i procedurami prawnymi obowiązującymi w Polsce, innych krajach Unii Europejskiej oraz Stanach Zjednoczonych. Do grona naszych klientów należą zarówno największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, instytucje finansowe, jak też mniejsze i nowopowstałe firmy, działające w różnych branżach, m.in. nieruchomościowej, mediach, telekomunikacji i branży medycznej. Stale współpracujemy z czołowymi międzynarodowymi firmami prawniczymi w zakresie projektów i transakcji transgranicznych. Reprezentujemy naszych Klientów w sądach wszystkich instancji. Zajmujemy się głównie sprawami związanymi z praktyką obrotu gospodarczego, które wymagają specjalistycznej wiedzy i przygotowania, jak np. dochodzenie wykonania umów lub odszkodowań, obrona przed zarzutem stosowania lobbingu, jak również w postępowaniach upadłościowych.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cieślak

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cieślak »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cieślak
  Adwokat to jeden z zawodów prawniczych. Osoby, jakie zdecydują się na taką właśnie przyszłość dla siebie zobligowane są do oferowania pomocy prawnej, w szczególności udzielania prawnych porad. Mogą również pomagać w przygotowywaniu pism procesowych, a także reprezentować swego mocodawcę przed różnymi państwowymi instytucjami jak chociażby urzędy czy sądy o ile będą do tego odpowiednio upoważnieni. Adwokaci swą przygodę z prawem zaczynają od stażów w uznanych kancelariach, gdzie uczą się jak wygląda praca adwokata.
  Każdy adwokat Poznań może otworzyć swoją kancelarię adwokacką. W Polsce szalenie często otwierane są adwokackie zespoły, w jakich pracuje parę osób mających indywidualne kancelarie. Coraz popularniejsze, za sprawą zachodnich seriali stają się również kancelarie, w których wszyscy ich członkowie wkraczają w spółkę. Dzięki spółkom wzrasta prestiż kancelarii powiększając również bazę klientów.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kozlowski - Polsko-niemiecka kancelaria prawna

  Kozlowski - Polsko-niemiecka kancelaria prawna »

  Specjalizujemy się w obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorców działających na rynku polskim i niemieckim. Obsługujemy firmy transportowe, które zajmują się transportem drogowym wykonywanym plandekami, cysternami, transportem towarów niebezpiecznych (ADR), towarów szybkopsujących się (ATP), transportem intermodalnym i nienormatywnym. Zajmujemy się również problemami prawnymi przewozu osób. Kancelaria Kozlowski oferuje polskim eksporterom pełną i profesjonalną obsługę ich działalności w Niemczech. Dla naszych Klientów prowadzimy windykację należności od niesumiennych dłużników. Oferujemy doradztwo i reprezentację w kwestiach związanych z zakładaniem i prowadzeniem spółek osobowych oraz spółek kapitałowych polskiego i niemieckiego prawa handlowego. Oferujemy doradztwo podatkowe dotyczące systemu niemieckiego i międzynarodowego. Oferujemy również prowadzenie bieżącej księgowości dla firm działających w Niemczech. Reprezentujemy poszkodowanych w wypadkach w relacjach ze sprawcą i jego ubezpieczycielem, a także w czasem nieuniknionym postępowaniu cywilnym przed sądem.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka adwokata Marcina Hołówki Piaseczno

  Kancelaria adwokacka adwokata Marcina Hołówki Piaseczno »

  Kancelaria adwokacka adwokata Marcina Hołówki w Piasecznie, ul. Raszyńska 14 lok. 6, tel. 22 408 1010, świadczy pełną obsługę prawną przedsiębiorcom, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawa podatkowego. W gronie naszych Klientów znajdują się wyłącznie przedsiębiorcy (spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą lub wykonujące wolny zawód).

  Kancelaria adwokacka adwokata Marcina Hołówki świadczy usługi doradztwa prawnego, doradztwa podatkowego oraz reprezentacji klientów przed organami podatkowymi i sądami na wszystkich szczeblach postępowania a także obronę podejrzanych i oskarżonych w postępowaniach karnych (tzw. przestępstwa białych kołnierzyków) oraz karno-skarbowych. Powyższy zakres usług wymaga profesjonalnej i dyskretnej obsługi z zachowaniem poufności uzyskanych informacji.

  Kancelaria adwokacka adwokata Marcina Hołówki z siedzibą w Piasecznie została przekształcona z kancelarii prawnej Marcin Hołówka, radca prawny doradca podatkowy. Kancelaria jest lokalną kancelarią prawniczą, składającą się z prawników mieszkających w Piasecznie i okolicach.

  Historia kancelarii rozpoczęła się w Piasecznie w 2006 roku. Od 2006 roku do dnia dzisiejszego kancelaria adwokacka adwokata Marcina Hołówki świadczy usługi doradztwa prawnego i podatkowego adresowanego wyłącznie do przedsiębiorców. Prawnicy kancelarii mają bogate doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego, prawa pracy, postępowań sądowych oraz prawa podatkowego.

  Wszyscy prawnicy Kancelarii adwokackiej są objęci obowiązkowym ubezpieczeniem OC.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: