Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria Adwokacka Michał Pietkiewicz

  Kancelaria Adwokacka Michał Pietkiewicz »

  Adwokacka kancelaria w Olsztynie powstała w roku 2010. Kompetentny team złożony z radców prawnych, adwokatów i rzecznika patentowego oferuje usługi prawnicze na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw i stowarzyszeń. Kancelaria współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, jak też z doradcami podatkowymi i kancelariami notarialnymi w obrębie całej Polski.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka - Konrad Rupiewicz

  Kancelaria adwokacka - Konrad Rupiewicz »

  Kancelaria adwokacka - Konrad Rupiewicz świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz zagranicznych i krajowych przedsiębiorców oraz podmiotów prawa publicznego, a także osób fizycznych. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii adwokackiej i zapoznanie się z szerokim spektrum świadczonych usług.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT KOŚCIELNY Kancelaria Prawa Kanonicznego PROBITAS

  ADWOKAT KOŚCIELNY Kancelaria Prawa Kanonicznego PROBITAS »

  Adwokat Kościelny Grzegorz Ożga – Kancelaria Prawa Kanonicznego PROBITAS – Profesjonalna pomoc prawna w procesie o nieważność małżeństwa sakramentalnego: informacje na temat procesu, pisanie skargi powodowej, pism procesowych, reprezentacja stron w trakcie procesu. Wieloletnia praktyka sądowa i doświadczenie oraz współpraca z wieloma Sądami Kościelnymi w Polsce gwarantują rzetelne i uczciwe doradztwo prawne. Możliwość osobistych spotkań z Adwokatem także w miejscu zamieszkania. Kontakt: tel. 695 262 806; e-mail: kancelaria-probitas@o2.pl

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - Grodzisk Wlkp - Aleksander Grzywaczewski

  Adwokat - Grodzisk Wlkp - Aleksander Grzywaczewski »

  Działalność Kancelarii polega na wykonywaniu usług prawniczych dla osób fizycznych i prawnych.

  Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy toczące się przed Sądami Rejonowymi, Sadami Okręgowymi, Sadami Apelacyjnymi oraz przed Sądem Najwyższym.

  W szczególności Kancelaria prowadzi sprawy na obszarze powiatów: Grodzisk Wlkp., Wolsztyn, Kościan, Nowy Tomyśl.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka ACAdwokat - Poznań

  Kancelaria Adwokacka ACAdwokat - Poznań »

  Kancelaria Adwokacka ACAdwokat świadczy usługi prawne dla Klientów indywidualnych (osób fizycznych) oraz podmiotów gospodarczych (firm i spółek). Obsługujemy firmy oraz osoby fizyczne ramach stałej współpracy lub w ramach jednorazowego zlecenia lub zgodnie z życzeniem i indywidualnymi potrzebami Klienta. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.Dziedziny prawa, w których oferujemy nasze działania to w szczególności prawo: administracyjne, cywilne, gospodarcze i handlowe, karne, rodzinne, pracy.Prace, które są nam powierzone realizujemy bardzo starannie o interesy naszych Klientów. Bogate doświadczenie połączone z fachową wiedzą pozwala nam świadczyć skuteczną pomoc prawną.Nasza oferta obejmuje między innymi wiele różnych dziedzin prawa. Posiadamy bardzo duże doświadczenie. Zapraszamy do współprace: http://acadwokat.pl

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: