Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksander Domek- Bydgoszcz

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksander Domek- Bydgoszcz »

  Porady i konsultacje prawne udzielane podczas konferencji z klientem. Zastępstwo procesowe i reprezentacja indywidualna przed sądami i organami administracji. Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw i innych podmiotów gospodarczych. Sporządzanie tekstów umów. Sporządzanie opinii prawnych. Przygotowywanie pism procesowych – pozwów, wniosków, środków zaskarżenia. Udział w negocjacjach w imieniu klienta (umowy, ugody, mediacja w sprawach karnych).

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin Jakub Usielski Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

  Adwokat Szczecin Jakub Usielski Kancelaria Adwokacka w Szczecinie »

  Adwokat Szczecin Jakub Usielski Kancelaria Adwokacka w Szczecinie. Obrońca, sprawy karne, rozwód, alimenty, podział majątku, spadkowe, cywilne, porady prawne, rejestracja podmiotów w KRS, dochodzenie odszkodowań.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Broniszewski

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Broniszewski »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Broniszewski świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców i Klientów indywidualnych. Siedziba Kancelarii mieści się w Bytomiu. Kancelaria prowadzona jest przez adwokata Tomasza Broniszewskiego. Doradza on i prowadzi sprawy w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa wekslowego, prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o odpowiedzialność członków zarządu za zobowiązania składkowe. Zajmuje się również sprawami z zakresu prawa karnego, prawa administracyjnego oraz prawa upadłościowego.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Błach Kancelaria Prawna

  Błach Kancelaria Prawna »

  Błach Kancelaria Prawna specjalizująca się w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie naszym klientom rzetelnej i skutecznej pomocy w podjęciu trudnych decyzji. Dzięki naszej pomocy oszczędzają oni czas, pieniądze i podnoszą swoje szanse na osiągnięcie sukcesu. Wyróżniamy się zarówno wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, terminowością jak i zaangażowaniem w prowadzone przez nas sprawy.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Prawnik - Kancelaria Prawna

  Biuro Prawnik - Kancelaria Prawna »

  Zakres usług:
  - Pomoc prawna, porady prawne sprawy ZUS i KRUS (w tym: rent i emerytur, zasiłków chorobowych, odszkodowań z tytułu wypadków)

  - Sprawy z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego (w tym: spadkowe, alimentacyjne, rozwodowe, odszkodowania, ubezpieczenia, dot. prawa bankowego

  - Sprawy roszczeń z Kodeksu Pracy

  - Prawa Administracyjnego (rĂłwnieĹź prawa podatkowego)

  - Windykacja zadłużeń, pomoc i ochrona prawna wierzycielom i dłużnikom, dot. egzekucji komorniczej i bankowej

  - Działania negocjacji ugodowych przedsądowych w imieniu stron, celem pozasądowego zaspokojenia roszczeń

  - Obsługa prawna firm

  -Współpraca z kancelariami prawnymi prowadzącymi zastępstwo sądowe

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: