Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Duzeodszkodowania - dochodzenie odszkodowań

  Duzeodszkodowania - dochodzenie odszkodowań »

  Kancelaria Duże Odszkodowania świadczy kompleksową pomoc prawną z zakresu wszelkiego rodzaju spraw odszkodowawczych. Pomagamy osobom pokrzywdzonym uzyskać należną rekompensatę w związku z odszkodowaniami powypadkowymi, komunikacyjnymi, za błąd lekarski czy śmierć. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta - pierwsza konsultacja odnośnie zasadności składanych roszczeń jest darmowa, po to, aby ustalić prawdopodobieństwo wygrania sprawy.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka – adwokat Kamila Kopczyńska

  Kancelaria Adwokacka – adwokat Kamila Kopczyńska »

  Adwokat Kamila Kopczyńska posiada wiele lat doświadczenia w zawodzie i udało jej się rozwiązać wiele spraw z korzyścią dla swoich klientów, którym oferuje pomoc w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy i prawa administracyjnego. W obszarze jej działań znajdują się m. in. sprawy o podział majątku, odszkodowania, sprawy spadkowe i sprawy rozwodowe. Szczegóły oferty dostępne są na stronie adwokat-kopczynska.pl.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna, prawnik, radca prawny w Płocku

  Kancelaria Prawna, prawnik, radca prawny w Płocku »

  Kancelaria Prawna "JUSTICE" w Płocku zrzesza wielu doświadczonych prawników specjalizujących się w wybranych dziedzinach prawa. Ponadto Kancelaria ściśle współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszem, doradcą podatkowym, specjalistą od pozyskiwania funduszy unijnych, rzeczoznawcą majątkowym oraz doradcą finansowym.

  Kancelaria Radców Prawnych JUSTIICE i Wspólnicy świadczy usługi prawne jak pomoc prawna czy porada prawna pozostawiając każdorazowo do Państwa dyspozycji zorganizowany zespół prawników działający w ramach określonej kategorii specjalizacyjnej. Obsługa prawna za pośrednictwem specjalistów w konkretnej dziedzinie maksymalizuje efektywność naszych działań, jak również pozwala znaleźć rozwiązania problemów niestandardowych, wymagających wnikliwej analizy sprawy oraz wyspecjalizowanej, fachowej wiedzy w zakresie danego zagadnienia.

  Oferujemy szeroki zakres pomocy prawnej, udzielając porad prawnych, zapewniając zastępstwo procesowe w postępowaniach przed sądami powszechnymi w sprawach cywilnych, gospodarczych, oraz rodzinnych i spadkowych w tym o podział majątku. Nasza Kancelaria reprezentuje również swoich Klientów w postępowaniu przed sądami administracyjnymi, wnosząc skargi na ostateczne decyzje administracyjne, przed organami administracji, prowadząc sprawy administracyjne oraz sporządzając odwołania od decyzji organów pierwszej instancji. Do zakresu pomocy prawnej świadczonej przez radców prawnych kancelarii, należą również usługi polegające na przygotowywaniu umów oraz opiniowaniu umów przedłożonych przez Klientów, doradztwo w zakresie ich zawierania, a także egzekucja należności i dochodzenie odszkodowań.

  Prawnicy kancelarii reprezentują również swoich Klientów przy rozwiązywaniu różnego rodzaju sporów na etapie przedsądowym.

  Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego biura w Płocku na ul. Narutowicza 3 codziennie od poniedziałku do piątku, oraz w soboty. Nasi prawnicy są do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Krakowie - porady prawne, obsługa prawna

  Kancelaria Adwokacka w Krakowie - porady prawne, obsługa prawna »

  Kancelaria Adwokacka zajmuje się doradztwem dla podmiotów gospodarczych i osób prawnych. Oferujemy również doradztwo on-line. Jesteśmy kompetentni i szczegółowi w swojej pracy. Dostosowujemy się do wymagań współczesnych realiów i dostosowujemy się do Państwa, dlatego także jest możliwość kontaktów poprzez E-mail.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kamil Hałabiś

  Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kamil Hałabiś »

  Adwokat Kamil Hałabiś w swojej kancelarii adwokackiej świadczy usługi z zakresu prawa, zarówno dla klientów indywidualnych - osób prawnych, jak i dla osób fizycznych prowadzących działalności gospodarczą.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: