Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria Adwokacka - Szajerski adwokat - Poznań

  Kancelaria Adwokacka - Szajerski adwokat - Poznań »

  Kancelaria adwokacka adwokata Radosława Szajerskiego to dynamicznie rozwijająca się firma prawnicza. Mieści się w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy Św. Marcin 35/2. Zakres świadczonych usług obejmuje stałą obsługę prawną przedsiębiorców, jak również pomoc prawną dla Klientów indywidualnych. W ramach swojej działalności kancelaria współpracuje z księgowymi, doradcami podatkowymi oraz biegłymi rewidentami. Kancelaria specjalizuje się w zakresie prawa karnego i karno-skarbowego, cywilnego, gospodarczego, handlowego, upadłościowego, administracyjnego, rodzinnego, a także prawa europejskiego. Adwokat Radosław Szajerski biegle włada językiem angielskim. Profesjonalne doradztwo i wszechstronna pomoc prawna świadczone są zarówno klientom mieszkającym w kraju, jak i za jego granicami. W swojej karierze zawodowej adwokat Szajerski reprezentował Klientów mieszkających m.in.: w Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Indiach, na Ukrainie.Zapraszamy: http://www.szajerski-adwokat.pl

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Zawiślak Janusz Jastrzębie ZdrĂłj

  Kancelaria Adwokacka Zawiślak Janusz Jastrzębie ZdrĂłj »

  Kancelaria Adwokacka Jastrzębie Zdrój. Swą ofertę kierujemy do osób indywidualnych i przedsiębiorstw. Gwarantujemy profesjonalizm, poufność, zaangażowanie.Zajmujemy się prawem lokalnym w Jastrzębiu Zdrój w tym prawem gospodarczym, windykacją, prawem pracy itp.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Jarosławiu adwokat Marcin Skrzypiec

  Kancelaria Adwokacka w Jarosławiu adwokat Marcin Skrzypiec »

  Kancelaria świadczy kompleksową obslugę prawną osób fizycznych i przedsiębiorcow na etapie przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym.
  Obsługa jest prowadzona w zakresie, m. in. prawa:
  administracyjnego,
  budowlanego,
  celnego,
  cywilnego,
  karnego,
  gospodarczego,
  rodzinnego,
  nieruchomości,
  upadłościowego.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Natalia Lechman

  Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Natalia Lechman »

  Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej w pełnym zakresie dziedzin to Mecenas Natalia Lechman proponuje rzetelne usługi oparte na długoletnim doświadczeniu w branży. Nawet bardzo zagmatwane sprawy znajdą swój pożądany finał o ile zostaną adekwatnie powierzone. W ramach działalności oferujemy zarówno pomoc doraźną jak i stałą obsługę prawną. Siedziba Kancelarii i filii jest zasadniczym miejscem obsługi prawnej. Najważniejszy kontakt i forma komunikacji z Klientem to poczta elektroniczna i telefon. Wyczerpujące informacje dostępne są w witrynie internetowej kancelarii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową treścią witryny www i nawiązania współpracy.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • START - Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

  START - Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski »

  Z początkiem lipca 2014 roku rozpoczęła działalność Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego. Kancelaria świadczy usługi na rzecz szerokiego wachlarza Klientów. Należą do nich w szczególności spółki prawa handlowego, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz klienci indywidualni. Kancelaria świadczy pomoc prawną m.in. z prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa umów gospodarczych, prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego oraz prawa pracy.Więcej o ofercie Kancelarii na stronie www.adwokatwasilewski.pl

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: