Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Adwokat Iwona Kropiwnicka Ełk

  Adwokat Iwona Kropiwnicka Ełk »

  Powierzając sprawę naszej Kancelarii Adwokackiej w Ełku zdajesz się na doświadczenie i wiedzę opartą na 5 letnim wykształceniu uniwersyteckim, kilkuletniej aplikacji adwokackiej oraz praktyce zawodowej. Świadczymy kompleksowe usługi prawne na terenie Ełku oraz okolic zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna obejmuje w szczególności: porady prawne, opinie prawne, projekty umów i pism procesowych, takich jak pozew czy apelacja oraz zastępstwo przed sądami powszechnymi.

  Adwokat, w przeciwieństwie do biur pomocy prawnej, jest zobowiązany z mocy ustawy zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedział się w związku z wykonywaniem obowiązków zawodowych i jest to obowiązek nieogranoczony w czasie. Dodatkowym zabezpieczeniem prawnym klienta jest to, iż każdy adwokat posiada polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

  Zlecając sprawę naszej kancelarii adwokackiej możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalną i rzetelną pomoc prawną.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Poznań

  Kancelaria adwokacka Poznań »

  Problematyczne zdarzenia losowe często wymagają porady ze strony doświadczonego adwokata. Jeżeli mielibyście trudność z rozstrzygnięciem tematów związanych z prawem, można skorzystać z świadczeń naszej kancelarii adwokackiej – zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybką obsługę. Wśród wykonywanych przez nas usług można znaleźć przykładowo: opiniowanie umów kredytowych, analizę ryzyk prawnych oraz zakładanie spółek prawa handlowego.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Alicja Osowska-Kowalska

  Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Alicja Osowska-Kowalska »

  Adwokat dr Alicja Osowska-Kowalska, Kancelaria Adwokacka (Toruń) prowadzi procesy sądowe, obrony w sprawach karnych, usługi z zakresu: zastępstwa procesowego, doradztwa prawnego, przygotowywania umów i obsługi prawnej przedsiębiorców. Kancelaria adwokacka w Toruniu - dr Alicja Osowska-Kowalska

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wojciech PodgĂłrski - Wrocław

  Kancelaria Adwokacka Wojciech PodgĂłrski - Wrocław »

  Kancelaria Adwokacka zbiera doświadczenie na rynku w działaniach cywilnych od 2008 roku. Główne pola działań to: windykacja należności oraz prawo karne wykonawcze. Sprawy cywilne: o zapłatę, o ustalenie i stanu prawnego nieruchomości, o zasiedzenie ruchomości, związane z zarządem nieruchomością, służebności gruntowe, o ochronę praw autorskich, o zachowek, skargi na czynności, komornika. Sprawy gospodarcze: związane z niewykonaniem umowy, prawo transportowe, łączeniem spółek, rejestracja podmiotów w KRS, koordynacja rady nadzorczej koordynacja walnego zgromadzenia. Windykacja należności: ugody, postępowanie sądowe. Sprawy rodzinne: o separację, o podział majątku wspólnego między małżonkami, ustalenie istnienia małżeństwa, o ustalenie ojcostwa, unieważnienie uznania dziecka, o nakazanie wypłacania wynagrodzenia za pracę do rąk drugiego małżonka, i inne. Prawo karne:obrona w postępowaniu przygotowawczym, obrona przed sądami karnymi reprezentacja w charakterze oskarżyciela prywatnego. Prawo karne wykonawcze: sprawy o przerwę w wykonywaniu kary, o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania reszty kary pozbawienie wolności. Sprawy administracyjne: reprezentacja przed organami administracyjnymi w trybach nadzwyczajnych, przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi, sądowoadministracyjnym, skarg kasacyjnych do Naczelnego Sądu Administracyjnego, inne.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Szczecin - Adwokat Michał Skwira

  Kancelaria Prawna Szczecin - Adwokat Michał Skwira »

  Kancelaria prawna Skwira jest prędko rozwijającą się w branży kancelarią adwokacką prowadzącą niezwykle obfity zakres oferowanych usług w doradztwie.

  Usługi świadczy w identycznych proporcjach dla firm oraz osób prywatnych co doskonale pokazuje niezwykle obfita oferta owej kancelarii.

  Główną gałęzią firmy jest doradztwo w zakresie jakim jest prawo morskie oraz prawo cywilne również w kwestii sporów rozwodowych i testamentów.

  Dodatkowe usługi wchodzące w część oferty to także doradztwo z zakresu prawa karnego, rodzinnego, a także i ochrona prawna ecommerce.

  Budynek adwokatów znajduje się w Szczecinie, nadmorskim mieście w którym doradztwo w temacie praw morza obarczone jest niezwykle dużym zainteresowaniem.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: