Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria adwokacka NBN Tychy

  Kancelaria adwokacka NBN Tychy »

  Kancelaria adwokacka NBN w Tychach to połączenie dwóch praktyk Adwokat Katarzyny Nycz oraz Adwokat Soni Nowak – Buckiej. Kancelaria rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. W ofercie posiada szeroki zakres usług prawniczych a także szkoleniowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zamieszczoną na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Haasa

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Haasa »

  Kancelaria Haas świadczy w szerokim zakresie usługi prawne dla osób fizycznych i biznesu, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji oraz podmiotów zagranicznych. Usługi świadczone są na obszarze centralnej Polski, województwa Łódzkiego, miejscowości takich jak Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Szadek, Łódź i inne. Pomoc prawna obejmuje sprawy z zakresu szeroko pojętego postępowania cywilnego, a więc o odszkodowanie, windykację, naruszenie dóbr osobistych, niewykonanie umów. Kancelaria świadczy także usługi w sprawach spadkowych, o zachowek oraz o dział spadku. Z zakresu prawa rodzinnego pomoc może dotyczyć spraw o rozwód, separację, majątek wspólny, alimenty, opiekę i kuratelę. Kancelaria świadczy pomoc w sprawach administracyjnych, karnych, wykroczeń, skarbowych oraz zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Usługi obejmują doradztwo, sporządzanie pism i innych dokumentów, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria WzgĂłrze

  Kancelaria WzgĂłrze »

  Kancelaria prawnicza Wzgórze w Bielsku-Białej to zespół wyszkolonych adwokatów oferujących obsługę prawną we wszystkich dziedzinach prawa. Sekretariat Kancelarii czynny jest od poniedziałku do piątku. Adwokaci prowadzą obsługę także w języku angielskim.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Paweł Ĺťywiecki

  Kancelaria Adwokacka Paweł Ĺťywiecki »

  Kancelaria adwokacka z Poznania (z oddziałem w Kościanie) udziela porad prawnych dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Prawnik Paweł Żywiecki zaprasza! Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy wysoki poziom usług prawniczych.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowawcza Prefecto

  Kancelaria Odszkodowawcza Prefecto »

  Nasza usługi skierowane są do osób które odniosły obrażenia, straciły bliskich w wypadkach. Działalność Kancelarii Odszkodowawczej Prefecto polega na reprezentowaniu poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń w zakresie dochodzenia odszkodowań

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: