Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria Adwokacka w Płocku Adwokat Ewa Paszko

  Kancelaria Adwokacka w Płocku Adwokat Ewa Paszko »

  Adwokat Ewa Paszko zaprasza do skorzystania z pomocy prawnej swojej kancelarii w Płocku. Kancelaria współpracuje z innymi prawnikami z Płocka, dzięki czemu gwarantujemy skuteczność w swoich działaniach oraz specjalizację w wielu dziedzinach prawa. Zasięg działania kancelarii to nie tylko Płock i okolice ale również inne rejony kraju. Obsługujemy osoby indywidualne oraz podmioty gospodarcze.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Medycznego Lex Medica

  Kancelaria Prawa Medycznego Lex Medica »

  Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie medycznym. Pomagamy pacjentom którzy doznali jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu i obiegają się o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Błąd medyczny lub błąd lekarski to zjawiska bardzo powszechne w publicznej i nie publicznej służbie zdrowia. Ich efektem jest często źle wykonany zabieg medyczny bądź źle wykonany zabieg kosmetyczny. Obok takich przypadków nie powinniśmy przechodzić obojętnie, wręcz przeciwnie, powinniśmy ubiegać się odszkodowanie i zadośćuczynienie.

  Pomagamy również lekarzom, pielęgniarkom i położnym, które nie dopuściły się żadnego zaniedbania ani błędu w sztuce medycznej, a zostały oskarżone o narażenie pacjenta na uszczerbek na zdrowiu.

  Nasza kancelaria mieści się w Warszawie na Starym Mokotowie, na ulicy Puławskiej 111A. Wejście znajduje się w klatce B.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • CzyĹźewscy Kancelaria Adwokacka

  CzyĹźewscy Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria Adwokacka Czyżewscy oferuje usługi prawne w wielu dziedzinach takich jak np prawo farmaceutyczne, ochrona dóbr osobistych, prawo filmowe czy inne. W wszystkich dziedzinach, na płaszczyźnie których oferujemy nasze usługi posiadamy duże doświadczenie i tak np dla ochrony dóbr osobistych wspieramy naszych klientów we wszystkich sprawach związanych z ich wizerunkiem. Zapewniamy wysoki profesjonalizm naszych usług w celu jak największego zadowolenia klienta, oraz zapewniamy obsługę w pełni dopasowaną do potrzeb klienta.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamiński & Gawłowska Kancelaria adwokacko-radcowska s.c.

  Kamiński & Gawłowska Kancelaria adwokacko-radcowska s.c. »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to dynamiczny zespół doświadczonych specjalistów z wybranych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną instytucjom, jednostkom samorządowym lub osobom fizycznym. Wieloletnie doświadczenie, szerokie spektrum dostarczanych świadczeń i wyjątkowe podejście do oczekiwań i potrzeb każdego Klienta czynią Kancelarię jedną z najlepszych w Stolicy. Siedziba kancelarii znajduje się w Stolicy, na ulicy Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Specjaliści z firmy Kamiński & Gawłowska trudnią się takimi działami prawa jak np.: prawo autorskie, prawo energetyczne, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych i prawo zamówień publicznych. Specjaliści z firmy Kamiński & Gawłowska chlubią się sporządzonym szeregiem ofert praktycznych oraz efektywnych, gwarantując obsługę prawną na najlepszym poziomie. Aby nawiązać kontakt, należy wpisać w przeglądarce następujące wyrażenia: adwokat grójec, kancelaria adwokacka mokotow, obsługa prawna warszawa Mokotów lub radca prawny warszawa mokotów.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Kułakowska

  Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Kułakowska »

  Kancelaria funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Kancelaria oferuje następujące usługi: porad, reprezentacja klienta w sądach oraz organami administracyjnymi. W ofercie znajdują się odszkodowania wypadkowe, dział spadku, pomoc w sprawach podatkowych, opracowywanie umów, pisanie umów zlecenia. Porady udzielane są jednorazowo albo stale.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: