Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Adwokat Monika Habdas Kancelaria Adwokacka adwokathabdas.pl

  Adwokat Monika Habdas Kancelaria Adwokacka adwokathabdas.pl »

  Opis działalnościKancelaria adwokacka zajmuje się kompleksową obsługą prawną klientów indywidualnych oraz firm. Reprezentuje klientów w postępowaniach przedsądowych oraz sądowych w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, gospodarczych oraz administracyjnych. Zapraszamy na stronę internetową: adwokathabdas.plO kancelariiAdwokat Monika Habdas świadczy usługi prawne, oferując w szczególności:porady prawne,reprezentację w postępowaniach sądowych i administracyjnych,sporządzanie pism procesowych oraz umów,kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu:prawa karnego i wykroczeń – obrona oskarżonego jak i reprezentacja pokrzywdzonegoprawa karnego wykonawczego – sprawy o odroczenie, przerwę, warunkowe zawieszenie wykonania kary, odwołanie listu gończego i in.prawa cywilnego, rodzinnego, rzeczowego i spadkowego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych, o podział majątku wspólnego, o alimenty, kontakty z dzieckiem, spraw spadkowych, odszkodowawczych, egzekucyjnych oraz dotyczących służebności przesyłuprawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o prawo do renty i świadczenia rehabilitacyjnegoprawa gospodarczegoprawa administracyjnego, w szczególności spraw związanych z użytkowaniem wieczystymAdwokat Monika Habdas prowadzi sprawy klientów przebywających za granicą. Istnieje możliwość udzielania porad prawnych oraz zlecania spraw za pośrednictwem maila: monika@habdas.pl, bez konieczności bezpośredniego spotkania. Kancelaria adwokacka mieści się w dogodnej lokalizacji w centrum Bielska-Białej. Adres strony internetowej to: adwokathabdas.pl.Adwokat Monika Habdas przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.Kancelaria Adwokacka obejmuje zasięgiem swoich usług obszar Bielska-Białej i okolic, a w szczególności Żywca, Cieszyna, Pszczyny, Tychów, Oświęcimia, Jastrzębia Zdroju.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tarnowskie GĂłry | Radca prawny Tarnowskie GĂłry

  Adwokat Tarnowskie GĂłry | Radca prawny Tarnowskie GĂłry »

  Zajmujemy się obsługą prawną firm i wszelkich instytucji, a także obsługujemy klientów indywidualnych na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi stałe, okresowe oraz doraźne. Naszym atutem jest wysoki standard usług połączony ze zrównoważonym poziomem kosztów. Poprzez naszą stronę udzielamy również porad prawnych on-line.
  Adwokat Tarnowskie GĂłry - Kancelaria prawna Komandzik - porady prawne dla osĂłb fizycznych.
  Radca prawny Tarnowskie GĂłry - Kancelaria prawna Komandzik - porady prawne dla firm i instytucji.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Grzegorz Kiwic- Jastrzębie ZdrĂłj, Rybnik, Wodzisław

  Adwokat Grzegorz Kiwic- Jastrzębie ZdrĂłj, Rybnik, Wodzisław »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Kiwic świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych i obejmuje ona: porady prawne w postaci osobistych konsultacji z klientami w kancelarii, a także profesjonalne reprezentowanie strony w sprawach obejmujących: prawo cywilne (m.in.: umowy, odszkodowania, ochroda dóbr osobistych), prawo rodzinne i opiekuńcze (m.in.: rozwody, przysposobienia, sprawy o alimenty, ustalenie ojcostwa, ubezwasnowolnienie), prawo spadkowe (m.in.: nabycia, podział, odrzucenie spadku) rzeczowe (m.in. zasiedzenia, przeniesienie własności, użytkowania wieczyste, służebności), prawo karne (odroczenia i przerwy kary pozbawiania wolności, zwolnienia warunkowe, reprezentacja) oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Ponadto świadczy usługi prawne w sprawach administracyjnych.Prowadzimy także sprawy klientów przebywających poza granicami Polski np. poszukiwanymi lub ściganymi na terenie RP.Kancelaria działa na terenie miast: Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław, Rybnik i okolic.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Agnieszka Jakubowska

  Kancelaria Adwokacka Agnieszka Jakubowska »

  Kancelaria Adwokacka Agnieszka Jakubowska z siedzibą w Piasecznie zapewnia kompleksową obsługę prawną z zakresu spraw karnych, cywilnych, rodzinnych oraz gospodarczych.
  W zakres świadczonych przez Kancelarię Adwokacką usług wchodzi m.in. reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sądami, organami ścigania oraz organami administracji państwowej, a także udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, opracowywanie regulaminów oraz umów.
  Kancelaria Adwokacka adwokat Agnieszki Jakubowskiej oferuje usługi w zakresie stałego doradztwa prawnego oraz obsługę prawną konkretnych przedsięwzięć, czy też indywidualnych zleceń. Podstawą prowadzenia spraw jest rzetelność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej sprawy i potrzeb naszych Klientów.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kaczmarczyk

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kaczmarczyk »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kaczmarczyk świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych. Usługi obejmują przygotowywania pism procesowych, udzielania porad prawnych i reprezentowania klientów przed sądami po stałą obsługę prawną przedsiębiorców i wykonywanie niepoświadczonych tłumaczeń dokumentów prawnych z języka angielskiego na polski i odwrotnie.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: