Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Adwokat w Krośnie - Mariusz Wojtyczek

  Adwokat w Krośnie - Mariusz Wojtyczek »

  Kancelaria Adwokacka Mariusz Wojtyczek prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Reprezentuje swoich klientów w trakcie ich bieżącej działalności, a także w sporach sądowych i pozasądowych. Adwokat specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego, bankowego i gospodarczego. Podczas wieloletniej pracy poszerzał swoją wiedzę i doświadczenie pomagając w pomyślnym rozwiązaniu prowadzonych spraw. Mecenas Mariusz Wojtyczek gwarantuje poufność i dyskrecję, a także świadczenie usług o najwyższym standardzie dostosowanym do wymagań klientów. Zachęcamy do skorzystania z usług kancelarii.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci i radca prawny, Konin, Olsztyn - Aleksander Gubański

  Adwokaci i radca prawny, Konin, Olsztyn - Aleksander Gubański »

  Aleksander Gubański to adwokat prowadzący kancelarię w Koninie oraz filię w Olsztynie. Współpracujący z kancelarią adwokaci i radcy prawni zapewniają pełną obsługę prawną. Specjalizuje się w prawie karnym wykroczeń, cywilnym, gospodarczym, handlowym, rodzinnym i opiekuńczym, administracyjnym, nieruchomości oraz pracy. Kancelaria zapewnia obsługę prawną poprzez: reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i Sądem Najwyższym jako obrońca, pełnomocnik procesowy i oskarżyciel posiłkowy oraz udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie negocjacji i stałą obsługę prawną.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Turner Law - świetna kancelaria w Anglii

  Turner Law - świetna kancelaria w Anglii »

  Turner Law to grupa specjalistów, którzy udzielają porad i reprezentują klientów przed sądem. Prowadzą różnego rodzaju sprawy z zakresu prawa karnego, prawa pracy, prawa rodzinnego UK.

  Możesz się do nich zgłosić, jeśli czeka Cię rozwód, postępowanie za ciężkie przestępstwa bądź chcesz ustalić opiekę nad dzieckiem. W zakres ich obowiązków wchodzi:

  - udzielanie porad,
  - przygotowywanie pism i dokumentacji,
  - dbanie o interesy klienta,
  - reprezentowanie stanowiska przed sądem.

  Nasi polscy prawnicy w UK są rzetelni, kompetentni, uczciwi i angażują się w każdą sprawę. Zawsze staramy się być skuteczni i wykonywać swoje obowiązki służbowe we właściwy sposób.

  Jesteśmy firmą o nowoczesnym podejściu do prawa, dla której klient jest najważniejszy!

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - Prawnik Marcin Głód

  Kancelaria prawna - Prawnik Marcin Głód »

  Usługi prawne i pełna obsługa przedsiębiorstw i osób fizycznych, pomoc przy sprawach cywilnych, karnych, administracyjnych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych i prawa pracy. Wynagrodzenie zawsze indywidualnie ustalane z klientem.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kinga Swoboda

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kinga Swoboda »

  Poznańska kancelaria Adwokacka Kinga Swoboda. Specjalizacją kancelarii jest między innymi prawo rodzinne (rozwody, alimenty). Oferta jest skierowana głównie do osób z Poznania, jednak w szczególnych przypadkach jest możliwość dojazdu do innego miasta. Kancelaria świadczy również usługi dla przedsiębiorstw.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: