Adwokackie Podkategoria: Adwokackie

 • Kancelaria Adwokacka Kamil Rytelewski

  Kancelaria Adwokacka Kamil Rytelewski »

  Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych. Zajmujemy się sporządzeniem opinii prawnych, pism sądowych, reprezentujemy klientów przed sadami, urzędami. Specjalizujemy się w prawie karnym, cywilnym, obrocie nieruchomościami, prawie rodzinnym i prawie pracy. Poza tradycyjną formą obsługi Kancelaria świadczy pomoc za pośrednictwem internetu.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Olsztyn Andrzej Ziemiński - www.andrzejzieminski.pl

  Adwokat Olsztyn Andrzej Ziemiński - www.andrzejzieminski.pl »

  Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw karnych, karno-skarbowych oraz wykroczeń. Kolejną dziedziną prawa jest prawo cywilne do której należą m.in. sprawy o zasiedzenie, zniesienie współwłasności, ustanowienie służebności, sprawy o zapłatę a także sprawy spadkowe tj. stwierdzenie nabycia spadku, sprawy o zachowek, dział spadku itp. Kancelaria specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych w zakresie ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Świadczymy pomoc prawną osobom, które poniosły szkodę wskutek wypadków drogowych i innych zdarzeń. Kancelaria prowadzi bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców m.in. w zakresie spraw korporacyjnych i pracowniczych.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa

  Porady prawne Warszawa »

  Na łamach promowanej witryny odnajdziemy dużo informacji na temat warszawskiej kancelarii adwokackiej Zbigniew Roman. Możemy tu zapoznać się z drobiazgowo omówionymi usługami, które oferuje agencja. Napotkamy również najistotniejsze wiadomości o działalności firmy, a także listę spraw jakimi specjalizuje się kancelaria. Natrafimy na doradztwo prawne, mobbing, prawo mieszkaniowe, podmioty gospodarcze i wiele innych. Dokładniejsze informacje opublikowano w portalu. Zapraszamy do przeglądania jego zawartości.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Warszawa

  Kancelaria Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka w Warszawie oferuje pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego i karnego, budowlanego oraz rodzinnego. Kancelaria specjalizuje się w reprezentacji przed sądami powszechnymi i urzędami w sprawach cywilnych i gospodarczych. Kancelarię prowadzi adwokat Katarzyna Radwańska. Adres kancelarii: Ul Hoża 86 lok. 219 00-682 Warszawa tel 022 62 55 944

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kalisz

  Kancelaria prawna Kalisz »

  Wierzymy w podjęcie owocnej współpracy. Mamy gorącoą nadzieję, iż zdołamy Państwu pomóc. Gwarantujemy pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym. Kompleksowa obsługa prawna. Oferujemy przygotowywanie pozwów i innych pism procesowych, sporządzanie opinii prawnych. Mamy bardzo szeroki zakres oferowanych usług. Nigdy nie odmawiamy klientowi. Ofertę kierujemy do wszystkich kaliszan. Szeroki zakres usług, stawia Nas w gronie najlepszych w regionie. Obsluga prawna, porady, obsluga zamówien publicznych, opinie prawne itp. Prowadzimy negocjacje i mediacje. Reagujemy natychmiastowo. Wierzymy, iż zaspokojenie Państwa oczekiwań nastąpi bardz prędko. Teraz wystarczy do Nas już tylko zatelefonować! Świadczymy usługi, także w pobliskich Kaliszowi miejscowościach. Nasza oferta to bardzo dobry wybór. Jesteśmy najlepsi w Naszej branży. Zespół naszej Kancelarii oferuje Państwu pełen zakres doradztwa prawnego i podatkowego. Świadczymy pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Ukierunkowani jesteśmy na sukces Naszych klientów.Swoje obowiązki traktujemy priorytetowo. Dziś możemy pomóc także Tobie! Zakładanie własnej firmy krok po kroku - z nami to nic trudnego, doradzimy i pomożemy!Przygotowujemy także statusy, umowy oraz regulaminy. Nasza kancelaria rozwija się bardzo szybko. Nasze przedsiębiorstwo działa szybko, dokładnie i skutecznie i pewnie.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokackie

Adwokackie - nowa strona: