Gospodarcze Podkategoria: Gospodarcze

 • Kancelaria Prawna Mariusz Sząszor - porady prawne

  Kancelaria Prawna Mariusz Sząszor - porady prawne »

  Kancelaria Prawna świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Świadczymy doradztwo prawne w zakresie: prawa pracy, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa spadkowego, windykacji, prowadzenia działalności gospodarczej i innych. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług w połączeniu z troską o każdego klienta. Nie boimy się wyzwań i chętnie zmierzymy się z Państwa problemami. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Legal and Tax Consultancy in Central and Eastern Europe - bnt.eu

  Legal and Tax Consultancy in Central and Eastern Europe - bnt.eu »

  Doradztwo prawne w zakresie prawa niemieckiego.

  Kancelaria bnt oferuje polskim przedsiębiorcom pełne spektrum usług prawnych w zakresie prawa cywilnego, handlowego i innych dziedzin szeroko pojętego prawa gospodarczego.

  Ponadto reprezentujemy klientów polskojęzycznych przed niemieckimi sądami powszechnymi oraz w ramach interwencji przedsądowej, np. wobec niemieckich ubezpieczycieli w tzw. ubezpieczeniowym postępowaniu likwidacyjnym.

  Osobą do kontaktu oraz odpowiedzialną w kancelarii za obsługę prawną polskich klientów jest RA Mirosław Szymaszek.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław Iwo Klisz

  Adwokat Wrocław Iwo Klisz »

  Kancelaria adwokacka we Wrocławiu - adwokat Iwo Klisz Porady prawne, sprawy cywilne, umowy, odszkodowania, windykacja, rozwody. Kancelaria adwokacka Iwo Klisz - adwokat wrocław - http://adwokat-wroclaw.biz.pl/ zajmuje się prowadzeniem spraw karnych (jako obrońca lub pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego), a także spraw cywilnych (o zapłatę, o odszkodowanie, windykacja), oraz sprawy rodzinne (o rozwód, o alimenty, o podział majątku wspólnego po rozwodzie). Adwokat wrocław Iwo Klisz prowadzi także sprawy spadkowe (o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku, o dział spadku), a także sprawy pracownicze (o rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem o rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia, o dyskryminację i mobbing). Adwokat Iwo Klisz udziela także porad prawnych we Wrocławiu w Kancelarii Prawnej we Wrocławiu. Pomaga także jeżeli masz problem z deweloperem lub chcesz uzyskać usługę opinia umowy deweloperskie. Adwokat Iwo Klisz sporządza opinie prawne. Moższe znaleść adwokata Iwo Klisz w wyszukiwarce po frazą adwokat wrocław albo na stronie http://adwokat-wroclaw.biz.pl/

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giełda wierzytelności - alternatywne i skuteczne rozwiązanie

  Giełda wierzytelności - alternatywne i skuteczne rozwiązanie »

  GWG to nowe rozwiązanie dla przedsiębiorców, które umożliwia windykację długu poprzez działania połączone z wystawieniem go na sprzedaż w ogólnodostępnym serwisie internetowym, co zapewnia dużą skuteczność windykacji.
  Platforma administrowana jest przez profesjonalny, niezaleĹźny podmiot, ktĂłry posiada Certyfikat KPF.
  Giełda Wierzytelności Gospodarczych wydaje zarejestrowanym firmom rekomendacje, które poświadczają brak upublicznionych zobowiązań.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Wierzbicka-Skiba

  Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Wierzbicka-Skiba »

  Kancelaria ukierunkowana jest na świadczenie pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców, w tym zarówno osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek osobowych oraz kapitałowych. Kancelaria udziela również pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym także spraw rodzinnych.

  Bezpośrednie zaangażowanie w każdą sprawę radcy prawnego zapewnia wysoki standard świadczonych usług oparty na fundamencie zasad etyki wykonywania zawodu. Moje wykształcenie oraz wieloletnie bogate doświadczenie zawodowe pozwalają mi zapewnić Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta i charakteru sprawy. Nadrzędnym celem świadczonej przeze mnie pomocy prawnej jest rozwiązanie problemu w oparciu o zidentyfikowane ryzyka prawne i powiązane z tym ryzyka gospodarcze lub ekonomiczne.

  Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku angielskim.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gospodarcze

Gospodarcze - nowa strona: