Gospodarcze Podkategoria: Gospodarcze

 • Dziuban, Krygowski Kancelaria RadcĂłw Prawnych

  Dziuban, Krygowski Kancelaria RadcĂłw Prawnych »

  Kancelaria prowadzi fachową i rzetelną obsługę prawną osób fizycznych i prawnych w zakresie głównych działów prawa cywilnego. Dodatkowo specjalizujemy się w prawie oświatowym, prawie ubezpieczeń społecznych, prawie budowlanym i transportowym.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Ĺťmij

  Kancelaria Prawnicza Ĺťmij »

  Kancelaria prowadzi obsługę prawną spółek oraz przedsiębiorców, przekształcenia, restrukturyzacje, inwestycje. Specjalizujemy się w bieżącej obsłudze, kontraktach handlowych i inwestycyjnych z udziałem podmiotów zagranicznych, prawie budowlanym, windykacji

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń - Adwokat Jakub Kamiński

  Adwokat Toruń - Adwokat Jakub Kamiński »

  Kancelaria prawnicza adwokata Jakuba Kamińskiego oferuje kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym, przedsiębiorcom indywidualnym i spółkom prawa handlowego w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, w tym zajmuje się reprezentacją przed sądami. Adwokat Jakub Kamiński zajmuje się także doradztwem prawnym w zakresie prawa spadkowego, prawa rodzinnego oraz prawa karnego. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Toruniu oraz studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu adwokat Jakub Kamiński gwarantuje wysoki poziom merytoryczny usług. Kancelaria współpracuje z innymi biurami adwokatów i radców prawnych z największych miast Polski, w tym Poznania, Gdańska, Warszawy i Katowic, dzięki czemu oferta kancelarii nie ogranicza się wyłącznie do obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.
  Kancelaria zajmuje się sprawami dotyczącymi nieruchomości, umowami handlowymi cywilno-prawnymi, umową darowizny, odwołaniem darowizny, kwestią zadatku i zaliczki, umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości, umowami najmu i dzierżawy, służebnościami gruntowymi, a także podziałem majątku małżeńskiego, działem spadku, rozliczeniami wspólników, zniesieniem współwłasności nieruchomości. Kancelaria pomaga także w sprawach o rozwód i separację.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny - Lucyna Filas - Wrocław - Kancelaria

  Radca Prawny - Lucyna Filas - Wrocław - Kancelaria »

  Kancelaria Radcy Prawnego Lucyny Filas - świadczy pomocy prawną dla Klientów indywidualnych- sprawy rozwodowe i alimentacyjne (porady, pozwy)- Darowizy- Odszkodowania (za wypadki przy pracy, w rolnictwie, komunikacyjne)- wezwania o zapłatę należności- Prawo pracyKancelaria oferuje również pełną obsługę prawną podmiotów gospodarczych:- porady prawne i opiniowanie umów - zastępstwo procesowe - weksle- windykacja należności

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • KKW Kodex - Kancelaria windykacyjna, windykacja Lublin

  KKW Kodex - Kancelaria windykacyjna, windykacja Lublin »

  Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX oferuje kompleksową obsługę w zakresie skutecznego odzyskiwania wierzytelności zarówno od osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. KKW KodeX pomaga także w restrukturyzacji zobowiązań. Oddłużanie jest dobrym rozwiązaniem dla osób bądź firm, które utraciły możliwość terminowego regulowania swoich należności. Na podstawie analizy struktury zobowiązań oferujemy naszym klientom odpowiednie instrumenty restrukturyzacyjne. Wszelkie podejmowane przez nas działania maja na celu odzyskanie płynności finansowej oraz umożliwienie dalszego funkcjonowania na rynku.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gospodarcze

Gospodarcze - nowa strona: