Gospodarcze Podkategoria: Gospodarcze

 • Aktuariusz kancelaria aktuarialna ATTUARIO

  Aktuariusz kancelaria aktuarialna ATTUARIO »

  Wyceny aktuarialne, wyceny aktuarialne rezerw na świadczenia. Świadczymy usługi aktuarialne wysokiej jakości, aktuariusz, wycena wg. msr 19 i ksr 6, obliczenia rezerw na odprawy i zobowiązania. Licencjonowani aktuariusze. Jest to wiedza bardzo specjalistyczna, z modelowania matematycznego, mikroekonomii i makroekonomii a przede wszystkim wiedza operująca na rachunku prawdopodobieństwa, wyliczaniu możliwości pojawienia się zdarzeń losowych, generowaniem ryzyka zawodowego, czy też innych tego typu sytuacji. Aktuariusze poza wiedzą, co naturalne, muszą być na bieżąco z informacjami o świecie, geografią regionów czy też możliwościami wystąpienia na danym terenie klęsk żywiołowych. To wszystko składa się na ich pracę, a im aktuariusz bardziej przejawia zainteresowanie światem osób, które zlecają mu usługi aktuarialne, tym są one lepsze i dokładniej uwarunkowane. Wyszkoleni aktuariusze, z prawem do wykonywania zawodu znajdują pracę w zakładach o działalności ubezpieczeniowej, które to mają obowiązek powołania aktuariusza. Regulacje prawne dotyczące aktuariuszy zachowane są jedynie w przypadku zakładów o działalności ubezpieczeniowej, poza nimi nie ma żadnych regulacji prawnych regulujących działalność aktuariuszy poza rynkiem pracy.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • adwokat bydgoszcz

  adwokat bydgoszcz »

  Nasza Kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym (osobom fizycznym), jak i przedsiębiorcom, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, począwszy od spraw cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych, administracyjnych, w tym reprezentację prawną naszych klientów w sądach i urzędach, po kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i przedsięwzięć gospodarczych.

  Pomożemy Ci w negocjacjach handlowych, wypracowaniu porozumienia z wierzycielem czy dłużnikiem. Doradzimy jak przejąć zadłużoną nieruchomość. Posiadamy także niezbędne doświadczenie w zakresie obrotu wierzytelnościami, transakcji dotyczących nieruchomości, obsługi inwestorów. Prowadzimy postępowania sądowe i egzekucyjne, oraz czynności polubowne, w zakresie odzyskiwania należności od dłużników. Mamy szeroką wiedzę o sposobach zabezpieczenia się przed niesolidnymi partnerami handlowymi, wiemy także, jak się ustrzec zatorów płatniczych.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Pietruk s.c.

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. »

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. jest dynamicznie rozwijającym się zespołem. Stawiamy
  na doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych współpracowników oraz profesjonalizm. Oprócz praktyki prawniczej prowadzimy również działalność dydaktyczno – naukową. Nasi pracownicy biorą udział w licznych konferencjach naukowych i posiadają swoje publikacje krajowe i międzynarodowe.

  Doradztwo prawne
  Oferujemy obsługę prawną w pełnym zakresie dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach prawa gospodarczego oraz cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem kwestii nieruchomości w obrocie gospodarczym.

  Szkolenia
  Prowadzimy szkolenia zarówno dla instytucji publicznych jak i dla firm. Specjalizujemy się
  w szkoleniach wysoko specjalistycznych z zakresu prawa oraz pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej. W swojej ofercie posiadamy około 25 szkoleń opracowanych w ramach autorskich programów szkoleniowych.

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. jest wpisana jako instytucja szkoleniowa do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.14/00068/2007

  Pozyskiwanie Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej
  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. oferuje wsparcie przy pozyskiwaniu Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej. Podchodzimy do projektów kompleksowo. Nie tylko pomagamy przygotować biznes plan i zgromadzić niezbędne dokumenty, ale również doradzamy w sprawach prawnych związanych z projektem oraz na życzenie pomagamy w zarządzaniu projektami.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bim-Plus - biuro rachunkowe w szczecinie

  Bim-Plus - biuro rachunkowe w szczecinie »

  Biuro Rachunkowe Bim-Plus rozlicza podatników o różnej specyfikacji działalności gospodarczej głównie na terenie Szczecina. Pozwoliło nam to zdobyć wysokie doświadczenie w kompleksowym i profesjonalnym obsługiwaniu Klientów, z których każdy zajmuje się innego rodzaju działalnością. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu firm zajmujących się:
  kompleksowym prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów.
  Rozwiązanie to pozwala Państwu zaoszczędzić tak cenny w dzisiejszym życiu czas a nam prawidłowo i rzetelnie rozliczyć dany miesiąc pod względem księgowym!

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego

  Kancelaria Radcy Prawnego »

  Zapewniamy profesjonalną oraz szybką obsługę w wyspecjalizowanych dziedzinach prawa, przy współpracy obu kancelarii, a w szczególności:

  - prawo cywilne

  - prawo gospodarcze

  - prawo rodzinne

  - prawo karne


  Sporządzamy opinie, analizy prawne, prowadzimy negocjacje, a także reprezentujemy klientów przed sądami, urzędami, instytucjami. Konsultacje prawne, pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych obejmująca stałą obsługę prawną. Proponujemy pomoc w redagowaniu pism procesowych, wniosków, projektów umów. Sporządzamy opinie prawne.

  StartZAKRES USŁUGKONTAKTDOJAZD
  Š 2010 kancelarieaziwaszkiewicz.pl :: All rights reserved.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gospodarcze

Gospodarcze - nowa strona: