Gospodarcze Podkategoria: Gospodarcze

 • Domański Kancelaria Prawna Poznań

  Domański Kancelaria Prawna Poznań »

  Domański Kancelaria Prawna w Poznaniu prowadzi sprawy osób fizycznych i zajmuje się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstw. Windykacja należności.
  Kancelaria prawna oferuje kompleksowe doradztwo prawne w zakresie czynności prawnych, w obszarach: prawa gospodarczego, cywilnego, finansów. Prowadzimy sprawy osób fizycznych i zajmujemy się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstw. Doradzamy w skomplikowanych transakcjach. Doświadczeni radcowie prawni i adwokaci przygotowują profesjonalne projekty umów, pism procesowych, a także opinie i ekspertyzy prawne. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi, negocjacje i mediacje.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria RadcĂłw Prawnych - Orywał, Werwicka, Popko

  Kancelaria RadcĂłw Prawnych - Orywał, Werwicka, Popko »

  Kancelaria Radców Prawnych Aleksandry Orywał, Małgorzaty Werwickiej i Pawła Popko świadczy kompleksowe usługi prawne i zapewnia profesjonalną, szybką oraz skuteczną pomoc prawną zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych.
  W zależności od potrzeb Klienta świadczymy usługi w następującym zakresie:
  * udzielanie porad i konsultacji prawnych;
  * reprezentacja przed sądami i urzędami, w tym przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz organami administracji i innymi instytucjami,
  * stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych,
  * sporządzanie:
  - opinii i informacji prawnych w zakresie zleconym przez klienta, w tym o charakterze profilaktycznym, jak i odnoszącym się do już zaistniałych sytuacji,
  - aktów wewnętrznych związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego, w tym projektów uchwał zgromadzenia wspólników, rady nadzorczej i zarządu,
  - aktów prawnych i dokumentów wynikających z przepisów prawa pracy, m.in. regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania, regulaminów funduszu świadczeń socjalnych, umów o pracę, etc.,
  - wszelkiego rodzaju umów, w tym związanych z obrotem cywilnym i gospodarczym, ich negocjowanie i opiniowanie,
  - wszelkiego rodzaju pism, zarówno na etapie przedsądowym, jak i pism procesowych, w tym środków zaskarżenia
  * rejestracja i pomoc prawna przy zakładaniu spółek prawa handlowego,
  * uczestnictwo i prowadzenie negocjacji,
  * prowadzenie szkoleń,
  * pomoc prawna w pozasądowym rozwiązywaniu sporów.

  Przykładowe obszary, na których działamy to:
  • prawo oraz postępowania cywilne i gospodarcze
  • prawo upadłościowe i naprawcze
  • prawo spółek handlowych
  • prawo pracy
  • kompleksowa obsługa rynku nieruchomości
  • prawo zamówień publicznych
  • prawo podatkowe
  • prawo i postępowanie administracyjne
  • prawo bankowe oraz obsługa rynku usług finansowych
  • prawo własności intelektualnej (prawo autorskie, prawa pokrewne i prawo własności przemysłowej), prawo prasowe oraz prawo konkurencji (w tym prawo reklamy) i antymonopolowe
  • szkolenia
  • audyty prawne

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kukier&Pielin Kancelaria RadcĂłw Prawnych GorzĂłw Wielkopolski

  Kukier&Pielin Kancelaria RadcĂłw Prawnych GorzĂłw Wielkopolski »

  Kancelaria Kukier & Pielin jest kancelarią zajmującą się głównie obsługą profesjonalnego obrotu gospodarczego. Specjalizujemy się w prawie handlowym oraz prawie pracy. Mamy także duże doświadczenie przy obsłudze zagranicznych inwestycji kapitałowych. Zakres naszego doradztwa obejmuje również kompleksową obsługę banków, podmiotów uczestniczących w procedurze zamówień publicznych oraz autorów i wynalazców. Świadczymy pomoc prawną także dla osób fizycznych, w sprawach niezwiązanych z obrotem profesjonalnym (sprawy pracownicze, odszkodowawcze, spadkowe i wiele innych).

  W kancelarii pracuje 5 prawników, w tym 2 radców prawnych oraz 3 aplikantów radcowskich. Prawnicy naszej kancelarii prowadzą obsługę klientów również w języku angielskim oraz niemieckim. Staramy się łączyć dążenie do najwyższego poziomu profesjonalizmu z przystępnością przekazywanych informacji, dbając o dobry kontakt z klientem.

  Oferta

  * bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych, obejmująca nadzór i pomoc we wszystkich dziedzinach funkcjonowania przedsiębiorstwa, w szczególności:
  o obsługa korporacyjna
  o opiniowanie projektów porozumień gospodarczych,
  o sporządzanie projektów umów
  o opiniowanie zgodności prowadzonej działalności z regulacjami administracyjnoprawnymi
  o uwzględnianie zasad optymalizacji podatkowej
  * prawo pracy,
  * sprawy procesowe, w szczególności:
  o procesy pracownicze
  o windykacja należności
  o procesy odszkodowawcze
  o spory z zakresu prawa autorskiego i wynalazczego
  o reprezentowanie przed sądami i organami administracji publicznej
  * sporządzanie projektów umów i kompleksowa obsługa przedsięwzięć gospodarczych, również w ramach negocjacji obcojęzycznych
  * zakładanie spółek handlowych i rejestracja działalności gospodarczej, z uwzględnieniem:
  o właściwego doboru formy działalności gospodarczej
  o indywidualnych potrzeb klienta,
  o optymalizacji podatkowej
  * obsługa zamówień publicznych,
  * prawo bankowe.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Sosnowiec

  Biuro rachunkowe Sosnowiec »

  Biuro rachunkowe Hera - działamy na terenie całej Polski. Sosnowiec jest naszą główna siedzibą. Zajmujemy się szeroko pojętą księgowością. Działamy na rynku od roku 1989, to pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie, wiedzę i uznanie. Dzięki temu współpracuje obecnie z kilkudziesięcioma firmami. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy, czekamy na kontakt z Państwa strony i z pewnością odpowiemy na każde zapytanie.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Horn Kancelaria RzeczoznawcĂłw Majątkowych

  Horn Kancelaria RzeczoznawcĂłw Majątkowych »

  Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych
  Bombała, Fidos
  HORN sp. partnerska

  Jesteśmy zespołem rzeczoznawców majątkowych specjalizujących się w wycenie nieruchomości oraz innych aktywów. Szczególne doświadczenie posiadamy w zakresie wyceny nieruchomości komercyjnych. Wyceniamy wszelkie obiekty komercyjne począwszy od typowych (biurowców, sklepów, magazynów, hoteli) aż do nieruchomości wysoce specjalistycznych (np. pola golfowe, terminale przeładunkowe). Podejmowane przez nas działania są zawsze adekwatne do zakresu i skali wycenianego mienia. Z najwyższą starannością oszacujemy wartość zarówno małego lokalu mieszkalnego jak również dużej fabryki. W swojej pracy wykorzystujemy najlepsze narzędzia i sprawdzoną wiedzę.

  Przy projektach interdyscyplinarnych wymagających dodatkowej specjalistycznej wiedzy z danej dziedziny współpracujemy z najlepszymi ekspertami. Jesteśmy solidnym i sprawdzonym doradcą. Nasze usługi są kompleksowe zarówno w zakresie wyceny mienia jak też obsługi prawnej. Wykonując zawód zaufania publicznego przestrzegamy ściśle tajemnicy zawodowej.

  Nasi dotychczasowi klienci to w głównej mierze: przedsiębiorstwa, osoby fizyczne, banki, fundusze inwestycyjne, towarzystwa ubezpieczeniowe, komornicy, firmy konsultingowe, instytucje naukowe.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gospodarcze

Gospodarcze - nowa strona: