Gospodarcze Podkategoria: Gospodarcze

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Trzaska - Start

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Trzaska - Start »

  Kancelaria świadczy usługi na terenie Warszawy i okolic. Kancelaria specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa: - prawo cywilne (m.in. sprawy o zapłatę, wydanie, odszkodowanie, ochronę dóbr osobistych, analiza i sporządzanie umów) - prawo korporacyjne (m.in. zakładanie i rejestrowanie spółek w sądzie rejestrowym, sporządzanie i zmiana umów spółek, przekształcanie spółek, podnoszenie kapitału zakładowego, podejmowanie uchwał przez organy spółek) - prawo obrotu nieruchomościami (m.in. sprawy o zasiedzenie, naruszenie posiadania, ustanowienie drogi koniecznej, zniesienie współwłasność, ustalenie zgodności treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, inne sprawy własnościowe) - prawo rodzinne i osobowe (m.in. sprawy o rozwód lub separację, alimenty, zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa, władzę rodzicielską, podział majątku, unieważnienie małżeństwa, ubezwłasnowolnienie) - prawo spadkowe (m.in. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zabezpieczenie spadku, zachowek, przyjęcie bądź odrzucenie spadku, podważenie testamentu) - postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające (m.in. udział w postępowaniu egzekucyjnym, sprawy o przybicie i przysądzenie własności nieruchomości, skargi na czynności komornika) - prawo pracy (m.in. sprawy o przywrócenie do pracy, odszkodowanie, mobbing, opiniowanie umów o pracę) - prawo karne i karno-skarbowe (m.in. reprezentacja podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym, obrona oskarżonego w postępowaniu karnym przed sądem, udział w postępowaniu wykonawczym) - prawo wykroczeń (m.in. obrona obwinionego w postępowaniu w sprawach o wykroczenia)

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Gospodarczego

  Kancelaria Prawa Gospodarczego »

  Szanowni Państwo!

  Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi Kancelarii Prawno – Informacyjnej Sp. z o.o., która od kilku lat wspomaga przedsiębiorców w obrocie gospodarczym.
  Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwoliło nam na stworzenie ogólnoeuropejskiej struktury.

  Poprawianie płynności finansowej jest podstawowym zadaniem naszej firmy.

  Skuteczność naszego zespołu wynika z pełnego koncentrowania się na podjętym zadaniu, gdyż naszym celem jest zadowolenie Klienta. W wielu przypadkach zachowanie sztywnych form w warunkach umowy jest niemożliwe, dlatego jesteśmy gotowi do podjęcia bezpośrednich rozmów w celu lepszego dostosowania naszych usług do Państwa indywidualnych potrzeb. Mamy możliwość zaproponować Państwu współpracę w zakresie:

  - Kontrola i pomiar nieruchomości
  - Cesja wierzytelności i not odsetkowych
  - Windykacji polubownej
  - Windykacji sądowej
  - Wspomagania egzekucji komorniczej
  - Porady prawnej
  - Ochrony prawnej ubezpieczonych
  - Pełnomocnictwa procesowego
  - Służebność przesyłu (np. słupy elektryczne na działkach)
  - Stałej obsługi prawnej przedsiębiorstwa.


  ATUTY NASZEJ KANCELARII:


  1. Minimalne opłaty wstępne (możliwość negocjacji z klientem).
  2. Oferta kompleksowej obsługi prawnej.
  3. Wszechstronna funkcja mediacyjna Kancelarii.
  4. Możliwość zawarcia zarówno stałej jak i jednostkowej umowy współpracy.
  5. Skuteczność naszej Kancelarii (85% prowadzonych spraw) zapewnia doborowy zespół specjalistów.
  6. Możliwość prowadzenia windykacji wierzytelności zarówno w Polsce jak i w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, na Litwie, Białorusi i Ukrainie.


  Szczegółowych informacji z chęcią udzielę Państwu podczas indywidualnego spotkania lub telefonicznie.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA prawnik Łukasz Świderek - WROCŁAW

  KANCELARIA PRAWNA prawnik Łukasz Świderek - WROCŁAW »

  Kancelaria zapewnia zaawansowaną obsługę prawną Klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

  Wspieramy przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą i tych o ugruntowanej pozycji na rynku. Aktywnie angażujemy się w poznanie specyfiki działalności Klienta - szans, jakie przed nim stoją i ryzyk, którym musi stawić czoła. Doradzamy, jak przewidywać rozwój sytuacji, tak by minimalizować możliwości popełnienia błędów przy jednoczesnym skupianiu się na wypracowaniu jak największych zysków. Nasi Klienci doceniają fakt, że rozważamy różne scenariusze zdarzeń – to pozwala im być przygotowanymi na każdą ewentualność i przez to czuć się znacznie bezpieczniej.

  Zakres usług prawnych:
  * doradztwo prawne
  * przygotowywanie / opiniowanie umĂłw gospodarczych
  * sporządzanie pism procesowych
  * kompleksowa obsługa prawna procesów inwestycyjnych
  * zakładanie / likwidowanie spółek i indywidualnych działalności gospodarczych osób fizycznych, a także fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni
  * restrukturyzacja przedsiębiorstw
  * audyt prawny
  * wydawanie opinii / analiz / ekspertyz prawnych
  * obsługa prawna organów spółek
  * reprezentowanie w postępowaniach przed urzędami administracji publicznej, przygotowywanie dokumentacji i pism, występowanie o wydanie niezbędnych decyzji administracyjnych
  * monitoring należności i windykacja długów
  * nadzĂłr korporacyjny
  * doradztwo strategiczne

  Oferujemy naszym Klientom usługi spełniające najwyższe standardy,
  a jednocześnie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i preferencji.

  e-mail: kancelaria@lukaszswiderek.pl
  www.lukaszswiderek.pl

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Informacyjna zaprasza do wspĂłlpracy

  Kancelaria Prawno-Informacyjna zaprasza do wspĂłlpracy »

  Szanowni Państwo!Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi Kancelarii Prawno – Informacyjnej Sp. z o.o., która od kilku lat wspomaga przedsiębiorców w obrocie gospodarczym. Skuteczność naszego zespołu wynika z pełnego koncentrowania się na podjętym zadaniu, gdyż naszym celem jest zadowolenie Klienta. Mamy możliwość zaproponować Państwu współpracę w zakresie:• kontrola i pomiar nieruchomości• cesja wierzytelności i not odsetkowych• windykacji polubownej• windykacji sądowej• wspomagania egzekucji komorniczej• zlecenia monitu• porady prawnej• ochrony prawnej ubezpieczonych• pełnomocnictwa procesowego• uzyskaniem odszkodowań za słupy energetyczne• stałej obsługi prawnej przedsiębiorstwa.Jeśli w dalszym ciągu zastanawiają się Państwo, dlaczego mieliby wybrać nasz Kancelarię to proszę wziąć pod uwagę inne nasze atuty, takie jak:• Minimalne opłaty wstępne (możliwość negocjacji z klientem) oraz konkurencyjne ceny• Oferta kompleksowej obsługi prawnej.• Wszechstronna funkcja mediacyjna Kancelarii.• Możliwość zawarcia zarówno stałej jak i jednostkowej umowy współpracy.• Skuteczność naszej Kancelarii (90% wygranych spraw) zapewnia doborowy zespół specjalistów.• Dostosowanie naszych usług do państwa indywidualnych potrzeb• Możliwość prowadzenia windykacji wierzytelności zarówno w Polsce jak i w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, na Litwie, Białorusi i UkrainieSerdecznie zapraszamy do korzystanie z naszych usług!! Kancelaria Prawno-Informacyjna Sp. z.o.o.Aleje Jerozolimskie 192a. lok 302-486 Warszawa022 478-44-49 kancelariapi@interia.pl

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty Warszawa

  Alimenty Warszawa »

  Prawnicy pracujący w Kancelarii prawnej Sławomir Mistewicz to zespół osób świadczących usługi z zakresu prawa popartych wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Prowadzimy między innymi obsługę prawną podmiotów gospodarczych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Dzięki zatrudnianiu najlepszych prawników jesteśmy w stanie pomóc każdemu, we wszelkich sprawach, oferując odpowiednie rozwiązania prawne. Kancelaria prawna Sławomir Mistewicz to zespół prawników posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne w takich sprawach jak: windykacja, rozwody, alimenty, spadki i wiele innych.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gospodarcze

Gospodarcze - nowa strona: