Gospodarcze Podkategoria: Gospodarcze

 • Kancelaria P.M.L™

  Kancelaria P.M.L™ »

  Zaufaj profesjonalnym prawnikom Kancelarii P.M.L™ oraz współpracującym adwokatom. Razem jesteśmy we Wrocławiu po to by Państwu służyć, rozwiązywać problemy i być pod ręką.
  Zakres Działalności
  Kancelaria P.M.L oferuje usługi prawne i finansowe, skierowane do krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
  Usługi dla osób fizycznych
  Czy chodzi o kupno nieruchomości, czy o jej sprzedaż, pisanie testamentu lub zajęcie się jakimkolwiek innym problemem prawnym w oparciu o przepisy prawa krajowego i UE, nasz zespół prawników, doradców, pośredników i adwokatów służy Państwu pomocą.
  Nasz zespół jest we Wrocławiu, aby wspierać naszych klientów na każdym etapie ich życia, służyć radą i pomocą ekspercką nawet w sytuacjach gdy dotyczy to wydarzeń lub klientów zamieszkałych poza stolicą Dolnego Śląska.
  Usługi dla firm
  Krajowi i zagraniczni przedsiębiorcy mogą liczyć na nasze wsparcie. Zespół wykwalifikowanych specjalistów, władających biegle kilkoma językami obcymi, zapewnia realną alternatywę dla dużych i średnich firm prawniczych. Efektywny system zarządzania pracą specjalistów pozwala nam na wyjątkowe i prestiżowe podejście do każdego klienta poprzez tzw. Dedykowanych prawników.
  Indywidualne podejście
  Dla nas, świadcząc usługi prawne i finansowe, określamy jakość i standard swoich usług. Dlatego też, każdy dedykowany klientowi prawnik, stawia rozwiązanie Państwa problemu jako swój cel, który chce osiągnąć. Jak już podkreślaliśmy, starannie dobraliśmy współpracowników, także w oparciu o ich indywidualne cechy osobowe, w związku z czym wiemy, że obsługują Państwa właściwi ludzie we właściwym czasie, którzy swój interes mają w jak najwyższej jakości i standardzie oferowanej usługi.
  Opieka klientĂłw
  Kancelaria P.M.L™ jest zobowiązana do świadczenia wysoce profesjonalnych usług, które cechuje przejrzystość, pewność i odpowiedzialność. Nasi wrocławscy prawnicy pozostają pod ręką, wystarczy zadzwonić, napisać e-mail lub wysłać pocztę, dążymy do szybkiego reagowania.
  Kancelaria P.M.L™ zapewnia swoim klientom jasne informacje na temat naszych warunków, terminów i kosztów, jak również o umożliwia wgląd klientów na żądanie w ich pełną dokumentację.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Monika Romanowska.

  Kancelaria Adwokacka adwokat Monika Romanowska. »

  Pomoc prawna w sprawach cywilnych: odszkodowania, pozwy o zapłatę, zniesienie współwłasności; rodzinnych: rozwód, ustalenie kontaktów z dzieckiem, alimenty; karnych: postępowanie przygotowawcze, wykroczenia, przestępstwa, karne wykonawcze; spadkowych, gospodarczych, praw autorskich, pracowniczych, administracyjnychsporządzania każdego rodzaju pism procesowych: pozwy, odwołania, sprzeciwy, apelacje i inne. Kancelaria Adwokacka adwokat Monika Romanowska - biuro Reda. Możliwość umówienia spotkania na terenie miast: Reda, Gdynia, Gdańsk, Rumia oraz Wejherowo.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • United Professionals Kancelarie Adwokackie

  United Professionals Kancelarie Adwokackie »

  Kancelarie adwokackie United Professionals powstały w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się biznesu oraz Klientów oczekujących usług prawnych na najwyższym poziomie.

  Specjalizujemy się w dziedzinach prawa, bez których nie jest możliwe efektywne funkcjonowanie we współczesnej gospodarce: prawie własności intelektualnej, zwłaszcza prawie autorskim, a także prawie nowych technologii, w tym prawie komputerowym, prawie internetu oraz zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych.

  Doradzamy w sprawach o ochronę dóbr niematerialnych takich jak: dobra osobiste, prawo do firmy, renomy, know-how oraz w sprawach ochrony konkurencji i zwalczania nieuczciwej konkurencji.

  Prowadzimy obsługę prawną przedsiębiorców oraz sprawy Klientów indywidualnych.

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi związane z zakładaniem i przekształcaniem spółek oraz ochroną praw autorskich.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ADVISER Kancelaria RadcĂłw Prawnych

  ADVISER Kancelaria RadcĂłw Prawnych »

  Kancelaria prawna Adviser - zapraszamy do podjęcia współpracy w zakresie świadczonej przez kancelarię kompleksowej pomocy prawnej w interesujących Państwa dziedzinach prawa. Kancelaria świadczy pomoc prawną od 1989 roku

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marzena Korzeniewska

  Kancelaria Adwokacka Marzena Korzeniewska »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Marzeny Korzeniewskiej świadczy wszechstronne usługi prawne zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.Ponieważ wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, nie stosujemy rozwiązań uniwersalnych. W zamian za to proponujemy koncepcję, która będzie dla Państwa najbardziej korzystna, informując o jej potencjalnych konsekwencjach. Podstawowe zasady naszego działania to wzajemne zaufanie, najwyższa staranność i profesjonalizm. Wychodzimy poza standardy i dajemy Państwu coś więcej, niż tylko profesjonalną obsługę prawną, gdyż zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każda sprawa jest dla naszych Klientów wyjątkowa i ważna. Szczególną wagę przykładamy do informowania Klientów o aktualnym przebiegu sprawy, co w konsekwencji skutkuje harmonijną współpracą.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gospodarcze

Gospodarcze - nowa strona: