Notariusze Podkategoria: Notariusze

 • Kancelaria Notarialna - Marcin Onichimowski - Katowice

  Kancelaria Notarialna - Marcin Onichimowski - Katowice »

  Notariusz Marcin Onichimowski prowadzi Kancelarię Notarialną w mieście Katowice, w której odczytuje stronom teksty umów - aktów notarialnych (umowy sprzedaży, protokoły, pełnomocnictwa, testamenty, ustanowienie służebności, ustanowienie hipoteki) przed ich podpisaniem oraz dokonuje poświadczeń dokumentów. W przypadkach uzasadnionych istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii w domu, szpitalu, firmie klienta. Musi być to jednak uwarunkowane szczególnymi okolicznościami lub wymagać tego charakter czynności.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Manuela Flach-Chęcińska - KrakĂłw

  Kancelaria Notarialna Notariusz Manuela Flach-Chęcińska - KrakĂłw »

  Akty notarialne jak również wszelkiego rodzaju dokumenty musza być podpisywane przy obecności notariusza mają pełną moc prawna. Przy owego typu pomocy a raczej pośrednictwie przy podpisywaniu umów liczyć zdołamy na pełne bezpieczeństwo przy podpisywaniu umów. Notariusz to osoba, która zapewni, ze nasza transakcja będzie w 100% bezpieczna a wszelki warunek zostanie spełniony. Przyzwoity notariusz Kraków to firma, która pomoże przy sporządzaniu aktów umowy sprzedaży, umowy kupna, umów przedwstępnych, umów podziałów majątku lub testamentów. U notariusz także zdołamy liczyć na podpisywanie upoważnień do korzystania z konta bankowego lub działaniu jako przedstawiciel danej osoby kancelaria notarialna Kraków od lat ceniona jest za swoją pracę jak również najlepsze opinie u swoich klientów. Doświadczenie mówi samo za siebie, w tej kancelarii mamy pewność bezpiecznej jak również szybkiej transakcji. Lepiej wybrać sprawdzoną kancelarie jak również być spokojnym o swoje bezpieczeństwo podczas każdej umowy lub transakcji.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Berlin Niemcy - radca prawny Niemcy, Berlin, Adwokat Niemcy

  Adwokat Berlin Niemcy - radca prawny Niemcy, Berlin, Adwokat Niemcy »

  Adwokat Radca prawny Berlin, Adwokat Niemcy
  Kancelaria adwokacka Dr. Schulte i wspólnicy w Berlinie działa na niemieckim rynku prawnym już od ponad 15 lat. Specjalizuje się ona w przepisach prawnych niemieckiej ustawy prawa bankowego, prawa lokat kapitałowych, przepisów prawa upadłościowego i naprawczego, prawa ochrony konkurencji, prawa karnego oraz prawa umów. Swoją ofertę kancelaria powiększyła o ofertę dla polskich firm, przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych poszukujących odpowiedzi na pytanie: jak założyć legalnie działalność gospodarczą w Niemczech. Kancelaria Dr. Schulte i wspólnicy posiada dwa biura na terenie Berlina. Lokalizacje biur kancelarii w Berlinie znajdziecie Państwo w naszym Impressum.

  Oferujemy stałą obsługę, jak również pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych każdego rodzaju. Wykorzystując nasze centralne położenie w Niemczech oraz wieloletnie doświadczenie specjalizujemy się również w polsko - niemieckim obrocie prawnym. Współpraca z polskimi i niemieckimi adwokatami oraz specjalistami w innych dziedzinach pozwala nam świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie. Zakres pomocy prawnej, jej strategię oraz zasady wynagradzania ustalamy każdorazowo indywidualnie z klientem. W relacjach z klientami nasi prawnicy oferują indywidualne podejście i zaangażowanie. Naszą dewizą jest skuteczność.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katowice

  Kancelaria Notarialna Katowice »

  Zastanawiasz się co chcesz działać w przyszłości? Najlepiej złączyć zaciekawienia z dobrą wynagrodzeniem. Przykładem takiego fachu może być notariusz, przyjrzyjmy się bliżej tej pracy.
  Zawód notariusza to niezwykle ekskluzywny oraz majestatyczny w społeczeństwie fach, dlatego również osobą oczekującą utrzymywać się zawodowym notariuszem musi doprowadzić do realizacji sporo wymagań aby osiągnąć zaplanowany zamiar mówi Janina Durzyńska - Trybus . Pełny proces układa się z kilku etapów dodatkowo powinno się liczyć się spośród tym, iż potrzeba będzie dużo więcej czasu dodatkowo wytrwałości aby cel.
  Notariusz Katowice przede wszystkim opracowuje akty notarialne oraz projekty aktów. Zajmuje uprawomocnionych odpisów dokumentów, przygotowuje protesty weksli dodatkowo czeków, przechowuje depozyty, przyjmuje dotyczące spadków, dotacyj, obrotu posiadłościami

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Zbigniew Tomaszkiewicz - Poznań

  Kancelaria Notarialna Zbigniew Tomaszkiewicz - Poznań »

  Właśnie odkryłeś wyjątkową notarialną kancelarię. Nie poszukuj dalej, jesteśmy liderami w mieście Poznań, zajmujemy się takimi sprawami prawnymi jak: akty notarialne, poświadczenia, umowy darowizny, dziedziczenie, zakładanie spółki, umowy sprzedaży jak i wszystko co związane z tym. Mocno zapraszam ciekawych. Prawdziwy profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie zapewnia najlepsze wyjście z każdej sytuacji. Dodatkowe dane uzyskać można za pośrednictwem firmowej witryny www.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Notariusze

Notariusze - nowa strona: