Notariusze Podkategoria: Notariusze

 • Kancelaria Notarialna Katarzyna Hańska Katarzyna Kaczanowska

  Kancelaria Notarialna Katarzyna Hańska Katarzyna Kaczanowska »

  Kancelaria Notarialna Katarzyna Hańska Katarzyna Kaczanowska - spółka cywilna w Zielonej Górze

  Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku w godzinach:

  od 9.30 do 16.30

  Dokonanie czynności o innej porze oraz w innym dniu, w tym w soboty, jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu z notariuszem.

  www.notarialna.eu

  „Ślubuję uroczyście jako notariusz powierzone mi obowiązki wypełniać zgodnie z prawem i sumieniem, dochować tajemnicy zawodowej,w postępowaniu swym kierować się zasadami godności, honoru i uczciwości.” - Art. 15 §1 Prawa o Notariacie

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Rafał Halarewicz Kancelaria Notarialna w Oławie

  Notariusz Rafał Halarewicz Kancelaria Notarialna w Oławie »

  Kancelaria notarialna Notariusz Rafał Halarewicz znajduje się w Oławie na ul. 3 Maja 8U/10. Dojazd do kancelarii od ulicy Młyńskiej. Kancelaria jest otwarta od Poniedziałku do Piątku w godz. od 9.00 do 15.00.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Aleksandra Jurczak w Rzeszowie

  Kancelaria Notarialna Aleksandra Jurczak w Rzeszowie »

  Notariusz Aleksandra Jurczak oferuje pełne spektrum czynności notarialnych zawartych w Ustawie Prawo o notariacie, do których zalicza się np.: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczenia własnoręczności podpisu, spisywanie protokołów z walnych zgromadzeń organizacji społecznych. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz w myśl zasad etyki zawodowej notariuszy. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej www.notariuszjurczak.pl

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Toruń | Kancelaria Notarialna Marek Kolasiński

  Notariusz Toruń | Kancelaria Notarialna Marek Kolasiński »

  Notariusz Toruń. Kancelaria Notarialna Marek Kolasiński w Toruniu wykonuje pełen zakres czynności notarialnych. Kancelaria notarialna w Toruniu przy ulicy Szerokiej 43/1 funkcjonuje od 1 stycznia 1993 roku. Początkowo Kancelaria była prowadzona przez notariusz Teresę Kolasińską, a obecnie jest prowadzona przez notariusza prof. UMK, dr hab. Marka Krzysztofa Kolasińskiego.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Radosław Teleman - PiotrkĂłw Tryb - Łódzkie

  Notariusz Radosław Teleman - PiotrkĂłw Tryb - Łódzkie »

  Oferowane z udziałem mnóstwa kancelarii notarialnych rozmaite usługi notarialne mają coraz większe znaczenie dla społeczeństwa. Z tej przyczyny pod hasłami „akty notarialne Piotrków” czy „Kancelarie Notarialne Piotrków Trybunalski” znajdziemy wiele kancelarii trudniących się tego rodzaju czynnościami, jak wystawianie aktów notarialnych. Kancelarię Notarialną Radosława Telemana wyszukamy pod frazami „Notariusz Piotrków Tryb”. Dokładniejsze wiadomości znajdują się tutaj: www.notariusz-piotrków.pl na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Notariusze

Notariusze - nowa strona: