Notariusze Podkategoria: Notariusze

 • KANCELARIA NOTARIALNA Aneta Szkutnik Notariusz

  KANCELARIA NOTARIALNA Aneta Szkutnik Notariusz »

  Kancelaria Notarialna urzęduje w godzinach: 9.00 - 15.00 (inne terminy do uzgodnienia), zlokalizowana jest w centrum Warszawy - na przeciwko siedziby Sądu Wieczystoksięgowego - w pobliżu Placu Bankowego i Teatralnego - stacja Metra Ratusz Arsenał, dojazd od Al. Solidarności i od ulicy Bielańskiej i Daniłowiczowskiej dogodny parking obok budynku Zaiksu przy ulicy Hipotecznej, udogodnienia dla osób starszych i niepełnosprawnych.
  Notariusz dokonuje czynności notarialnych, jeżeli wymaga tego przepis prawa lub taka jest wola stron; typowe czynności notarialne to akty notarialne dotyczące nieruchomości: sprzedaż, kupno, darowizna, zamiana nieruchomości. Notariusz sporządza też testamenty, pełnomocnictwa, majątkowe umowy małżeńskie, protokoły zgromadzeń spółek, umowy spółek, umowy z deweloperami, poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia za zgodność z okazanym dokumentem (odpis), poświadczenie podpisu i daty pewnej.
  W zakresie swoich uprawnień notariusz działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria adwokacka

  kancelaria adwokacka »

  Zapraszamy na stronę kancelarii adwokackiej, oferującej pomoc klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom, instytucjom publicznym i samorządowym m. in. w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego, doradztwa podatkowego. Gwarantujemy naszym Klientom bezwzględne zachowanie tajemnicy adwokackiej oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Świadczymy pomoc prawną także w języku angielskim.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Krakowie, Kancelaria Notarialna w Krakowie

  Notariusz w Krakowie, Kancelaria Notarialna w Krakowie »

  Już od 1998 roku świadczymy wysokiej klasy czynności i usługi notarialne dla wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic. Nawiąż kontakt z naszą Kancelarią a gwarantujemy pełen profesjonalizm i fachową obsługę, neizalenie od rodzaju wykonywanej czynności. Nasza siedziba znajduje się w świetnej lokalizacji w Krakowie (tuż bok Urzędu Miasta Krakowa oraz sądu). Posiadamy również stronę internetową, na której to znajdziecie wszystkie ważne informacje na temat naszej działaności (informacje o kancelarii, wykaz wykonywanych czynności notarialnych, informacje kontaktowe). Swoje usługi świadczymy w języku polskim i angielskim. W niektórych szczególnych przypadkach (na specjalne życzenie Klienta) udzielamy pomocy poza siedzibą naszej Kancelarii. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy!

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Wrocław

  Kancelaria notarialna Wrocław »

  Kancelaria notarialna Agaty Romanowicz i Kamili Komarzańskiej serdecznie zaprasza mieszkańców Wrocławia i okolic. Niezbędne dla ważności niektórych umów jest ich zawarcie w formie aktu notarialnego. Wtedy zyskują charakter dokumentu urzędowego. Kancelaria notarialna Agaty Romanowicz i Kamili Komarzańskiej oferuje od kilkunastu lat profesjonalne usługi z zakresu czynności notarialnych.Świadczymy usługi przewidziane dla notariusza przez ustawę z dn.14 lutego 19991 roku "Prawo o notariacie":
  -sporządzanie aktów notarialnych,
  -aktów poświadczeń dziedziczenia,
  -sporządzanie poświadczeń,
  -doręczanie oświadczeń,
  -spisywanie protokołów,
  -sporządzanie protestów weksli i czeków,
  -przechowywanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych,
  -sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów.
  Wrocławska Kancelaria notarialna to synonim fachowości i kompetentności.
  Kontakt tel. (71)7915370, e-mail biuro@notariusz.wroclaw.pl

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • notariusz krakĂłw ruczaj

  notariusz krakĂłw ruczaj »

  Kancelaria notarialna Marta Warbińska.Kancelaria zapewnia fachową pomoc w zakresie dokonywania czynności notarialnych, gwarantując pewność obrotu i profesjonalizm oparty na wieloletnim doświadczeniu pracy w zawodzie notariusza

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Notariusze

Notariusze - nowa strona: