Notariusze Podkategoria: Notariusze

 • Kancelaria Notarialna Katowice

  Kancelaria Notarialna Katowice »

  Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług kancelarii notariusza Pana Adama Robaka, zlokalizowanej w Katowicach. Notariusz wykonuje wszystkie procedury notarialne, do jakich zobowiązuje go prawo. Jeżeli potrzebujesz więc sporządzenia aktu notarialnego, zaświadczeń, czy też sporządzania protokołów, powinieneś zgłosić się do kancelarii Adama Robaka. Zanim przyjdziesz na spotkanie prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny w celu ustalenie godziny wizyty, jak i również określenia które dokumenty powinieneś zabrać na spotkanie w celu wykonania czynności. Dzięki temu zarówno Ty, jak i notariusz zyskuje tak ważny dla nas czas.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Notarialne KrakĂłw

  Kancelarie Notarialne KrakĂłw »

  Organizujemy profesjonalną działalność z obszaru usług notarialnych. W branży obecni jesteśmy już od paru lat. Nieprzerwanie dokładamy wszelkich starań, ażeby nasze czynności realizować z najwyższą dokładnością, jaka jest konieczna w tego typu przedsięwzięciach. Do tego szczycimy się tym, że za regionalne usługi nie nakładamy nazbyt wygórowanych cen, co wyjątkowo lubią wszyscy ludzie, którzy dokonują transakcji na rynku nieruchomości. W tym momencie zatrudnionych jest u nas czterech doskonale wyszkolonych prawników oraz asystent biurowy.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dr. KĂśhler und Partner

  Dr. KĂśhler und Partner »

  Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, notariuszy, księgowych i audytorów. Doradzamy i pomagamy we wszystkich niemieckich, ale także transgranicznych kwestiach prawnych firmom, przedsiębiorcom i osobom fizycznym. Oprócz doskonałych umiejętności prawnych pracownicy nasi posiadają również doświadczenia zebrane w przedsiębiorstwach, radach nadzorczych, administracji i parlamentach. Nasi prawnicy, notariusze, doradcy podatkowi i audytorzy wspomagani są w swoich codziennych czynnościach przez wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników.Nasi pracownicy władają m.in. językiem angielskim, polskim, francuskim, rosyjskim i chińskim.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze KrakĂłw

  Notariusze KrakĂłw »

  W dobrej kancelarii notarialnej każdy z nas może mieć nadzieję na gratisową i kompetentną wiedzę na temat różnych czynności notarialnych oraz nieodzownych do ich zrealizowania dokumentów. Toteż przed kupnem bądź sprzedażą własności warto odwiedzić odpowiedniego notariusza, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące owego typu transakcji. Na nasze wątpliwości odpowie albo samodzielnie rejent, albo wykwalifikowany zaangażowany przez niego prawnik. Do notariusza wskazane jest zgłosić się w kwestii poświadczenia zgodności z oryginałem wszelkich dowodów, wtórników i sygnatur.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze KrakĂłw

  Notariusze KrakĂłw »

  Praca notariusza łączy się z ogromną odpowiedzialnością. Stąd najlepiej sprawdzają się w tym zawodzie osoby skrupulatne i obowiązkowe, które cały czas potrafią zachować bezstronność. Kontrahentami kancelarii notarialnych są z reguły jednostki, które sprzedają lub nabywają uprawnienia do własności wszelkich posiadłości. Często zdarzają się klienci w postaci spółek prawa handlowego, które to potrzebują usług notariusza w aspekcie parafowania aktów erekcyjnych oraz tworzenia raportów z plenarnych zgromadzeń wspólników.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Notariusze

Notariusze - nowa strona: