Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Kancelaria prawna Kalisz

  Kancelaria prawna Kalisz »

  Wierzymy w podjęcie owocnej współpracy. Mamy gorącoą nadzieję, iż zdołamy Państwu pomóc. Gwarantujemy pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym. Kompleksowa obsługa prawna. Oferujemy przygotowywanie pozwów i innych pism procesowych, sporządzanie opinii prawnych. Mamy bardzo szeroki zakres oferowanych usług. Nigdy nie odmawiamy klientowi. Ofertę kierujemy do wszystkich kaliszan. Szeroki zakres usług, stawia Nas w gronie najlepszych w regionie. Obsluga prawna, porady, obsluga zamówien publicznych, opinie prawne itp. Prowadzimy negocjacje i mediacje. Reagujemy natychmiastowo. Wierzymy, iż zaspokojenie Państwa oczekiwań nastąpi bardz prędko. Teraz wystarczy do Nas już tylko zatelefonować! Świadczymy usługi, także w pobliskich Kaliszowi miejscowościach. Nasza oferta to bardzo dobry wybór. Jesteśmy najlepsi w Naszej branży. Zespół naszej Kancelarii oferuje Państwu pełen zakres doradztwa prawnego i podatkowego. Świadczymy pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Ukierunkowani jesteśmy na sukces Naszych klientów.Swoje obowiązki traktujemy priorytetowo. Dziś możemy pomóc także Tobie! Zakładanie własnej firmy krok po kroku - z nami to nic trudnego, doradzimy i pomożemy!Przygotowujemy także statusy, umowy oraz regulaminy. Nasza kancelaria rozwija się bardzo szybko. Nasze przedsiębiorstwo działa szybko, dokładnie i skutecznie i pewnie.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Pietruk s.c.

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. »

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. jest dynamicznie rozwijającym się zespołem. Stawiamy
  na doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych współpracowników oraz profesjonalizm. Oprócz praktyki prawniczej prowadzimy również działalność dydaktyczno – naukową. Nasi pracownicy biorą udział w licznych konferencjach naukowych i posiadają swoje publikacje krajowe i międzynarodowe.

  Doradztwo prawne
  Oferujemy obsługę prawną w pełnym zakresie dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach prawa gospodarczego oraz cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem kwestii nieruchomości w obrocie gospodarczym.

  Szkolenia
  Prowadzimy szkolenia zarówno dla instytucji publicznych jak i dla firm. Specjalizujemy się
  w szkoleniach wysoko specjalistycznych z zakresu prawa oraz pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej. W swojej ofercie posiadamy około 25 szkoleń opracowanych w ramach autorskich programów szkoleniowych.

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. jest wpisana jako instytucja szkoleniowa do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.14/00068/2007

  Pozyskiwanie Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej
  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. oferuje wsparcie przy pozyskiwaniu Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej. Podchodzimy do projektów kompleksowo. Nie tylko pomagamy przygotować biznes plan i zgromadzić niezbędne dokumenty, ale również doradzamy w sprawach prawnych związanych z projektem oraz na życzenie pomagamy w zarządzaniu projektami.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Radzyniu Podlaskim - adwokat Paweł Szych

  Kancelaria Adwokacka w Radzyniu Podlaskim - adwokat Paweł Szych »

  Oficjalna strona Kancelarii Adwokackiej adwokata Pawła Szych z siedzibą w Radzyniu Podlaskim.
  Adwokat Paweł Szych w ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Usługi te obejmują udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie pism procesowych, reprezentację przed sądami, urzędami i innymi instytucjami, rozstrzyganie sporów w drodze negocjacji i mediacji, a także stałą opiekę prawną.

  Podstawowym celem Kancelarii jest zapewnienie kaĹźdemu Klientowi pomocy w postaci profesjonalnych
  i skutecznie podjętych działań prawnych. Staramy się, aby Kancelaria była nowoczesna, otwarta na potrzeby i oczekiwania Klientów. Zlecone zadania wykonujemy uczciwie oraz sumiennie. Zawsze rzetelnie informujemy Klienta o naszym stanowisku, oceniając szanse osiągnięcia celu oraz związane z tym ryzyko prawne.

  Kancelaria zapewnia stosowną wiedzę prawniczą, doświadczenie, solidność, dyspozycyjność, zaangażowanie, zachowanie absolutnej tajemnicy adwokackiej oraz co nie mniej ważne życzliwą atmosferę i wyważone koszty w świadczeniu usług.

  Kancelaria współpracuje z adwokatami z województw mazowieckiego, lubelskiego oraz podkarpackiego,
  co znacznie zwiększa możliwości skutecznego prowadzenia spraw Klientów.

  Zachęcamy do kontaktu osobistego bądź telefonicznego celem bliższego zapoznania się z ofertą Kancelarii.
  Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne

  Porady prawne »

  Strona www firmy proponująca doradztwo prawne w zakresie prawa rodzinnego, prawa kanonicznego oraz porady prawne cudzoziemców. To także wsparcie przy formułowaniu pism procesowych i rozwodowych. Aktywność skupia się na świadczeniu porad w postaci indywidualnego kontaktu z interesantem w naszym lokalu, także osobiście w lokalu klienta lub za pomocą internetu. Informacje prawnicze drogą internetową to praktyczna, bardzo szybka i skuteczna pomoc prawna również dobra cena. Kompetentny zespół prawników, potwierdzony świadectwami renomowanych uczelni prawniczych oraz szybkość i solidność udzielanych porad to zapewnienie usług na jak najwyższym szczeblu.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa

  Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria, Adwokacka, adwokat Remigiusz Gołebiowski
  telefon +48 601 93 50 01, http://WWW.golebiowski.pl
  Nasza Kancelaria adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw w Polsce w szczególności w Warszawie i Łodzi, oraz z zagranicy.
  Zakres działania m.in.: pozasądowego rozwiązywania sporów z wykorzystaniem negocjacji i mediacji,
  reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych, tworzenia umów.

  Data dodania: 12 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: