Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • adwokat szczecin

  adwokat szczecin »

  Opisujemy innowacyjną stronę kancelarii adwokackiej. Kancelarię kieruje Adwokat Martyna Maciejewska-Przyłucka. Siedziba znajduje na terenie Szczecina, z racji umiejscowienia zajmuje się kwestiami głównie z obszaru Szczecina. Jednak jeśliby zachodzi taki wymóg to mecenas prowadzi kwestie także z odrębnych rejonów naszej ojczyzny. Proszę zajść na nową witrynę - wkrótce zmiany !.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Wrocław

  Kancelaria Prawna Wrocław »

  Windykacja należności. Arbitraż. Mediacje. Zastępstwo prawne. To zakres działalności wrocławskiej kancelarii prawnej "Dolnośląska Grupa Finansowo-Prawna". Działamy od 2002 roku. Swoją ofertę z doradztwa inwestycyjnego kierujemy do przedsiębiorstw, instytucji, osób fizycznych. Współpracujemy z ekspertami z zakresu audytu, doradztwa inwestycyjnego, rzeczoznawcami. Stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo, pewność. Ochrona interesu klienta jest dla nas najważniejsza. Oferujemy zarówno stałą opiekę prawną, jak i pomoc prawną w konkretnej sprawie, również w języku niemieckim i angielskim. Profesjonalizm, bezpieczeństwo, pewność to nasze atuty. Na rynku prawniczym działamy od 2002 roku.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria adwokacka

  kancelaria adwokacka »

  Zapraszamy na stronę kancelarii adwokackiej, oferującej pomoc klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom, instytucjom publicznym i samorządowym m. in. w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego, doradztwa podatkowego. Gwarantujemy naszym Klientom bezwzględne zachowanie tajemnicy adwokackiej oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Świadczymy pomoc prawną także w języku angielskim.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat RzeszĂłw - Kancelaria Adwokacka RzeszĂłw

  Adwokat RzeszĂłw - Kancelaria Adwokacka RzeszĂłw »

  Kancelaria Adwokacka Rzeszów ”KANCELARIA24” – Adwokat Rzeszów – Marta Bartoń-Szpunar. Kancelaria prowadzi kompleksową pomoc i obsługę prawną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców z zakresu m.in. prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, spółek, nieruchomości, lokalowego, administracyjnego, podatkowego, rodzinnego, opiekuńczego, własności intelektualnej. Kancelaria oferuje porady prawne, doradztwo prawne - sporządza wszelkie pisma procesowe, pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, wnioski, wydaje opinie prawne, tworzy i opiniuje umowy. Kancelaria Prawna Rzeszów ”KANCELARIA24” reprezentuje Klientów na całym Podkarpaciu przed sądami wszystkich instancji. Zapraszamy do kontaktu osobistego z naszą kancelarią oraz odwiedzenia strony www.kancelaria24.org w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna |nbsp; e-porady24.com.pl

  Strona główna |nbsp; e-porady24.com.pl »

  Serwis e-porady24.com.pl jest obsługiwany przez specjalistów Internetowej Kancelarii Doradztwa Prawnego któa zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym w zakresie prawa i postępowania cywilnego w tym prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa handlowego i gospodarczego, prawa pracy i prawo lokalowego/nieruchomości.  Zajmujemy się również kompleksową rejestracją podmiotów gospodarczych (wpis przedsiębiorcy w Ewidencji Działalności Gospodarczej oraz rejestracją spółek prawa handlowego.)  Ponadto, posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi i doradztwa finansowego w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych jak i inwestycji. Naszym głównym Partnerem jest firma Noble Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: