Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Adwokat Zielona GĂłra Kancelaria Adwokacka Anna Witek

  Adwokat Zielona GĂłra Kancelaria Adwokacka Anna Witek »

  Kancelaria Adwokacka Zielona GĂłra Adwokat Anna Witek
  Działanie Kancelarii ukierunkowane jest w szczególności na kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotów indywidualnych, w ramach prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego i karnego ale również gospodarczych, w zakresie prawa pracy, prawa gospodarczego, w tym prawa spółek handlowych, prawa finansowego, prawa skarbowego oraz karno - skarbowego.

  Celem naszej Kancelarii jest zapewnienie Państwu szybkiej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii,
  Adwokat Anna Witek

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Wrocław

  Odszkodowanie Wrocław »

  Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław - KDRO.pl, odzyska dla Państwa najwyższe odszkodowanie za wypadek, odszkkodowanie za błąd medyczny, czy też odszkodowanie za słupy energetyczne. Prowadzimy sprawy od A do Z, czyli od etapu przedsądowego aż do reprezentacji przed Sądami wszystkich instancji. Wysokie odszkodowanie za wypadek? - tylko z KDRO.pl

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Legnica

  Radca prawny Legnica »

  Kancelaria została założona przez radcę prawnego Pawła Mądrego w 2007 r. i od tego momentu świadczy nieprzerwanie pomoc prawną zarówno na rzecz podmiotów prowadzących we wszystkich formach działalność gospodarczą, osób fizycznych oraz organizacji pozarządowych. Podstawowym celem Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej w sposób umożliwiający naszym Klientom dokonanie wyboru optymalnych rozwiązań prawnych w prowadzonych przez nas sprawach. Poszukujemy dla naszych Klientów najkorzystniejszych rozwiązań pod względem prawnym, przywiązując jednocześnie dużą wagę do minimalizacji ponoszonych przez Nich kosztów.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna w Poznaniu

  Kancelaria Prawna w Poznaniu »

  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz kancelaria adwokacka Ryszarda Manikowskiego świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, tj.: opinie prawne, porady prawne oraz kompleksową obsługę prawną. Jako adwokat Poznań świadczymy pomoc w sprawach karnych. Rzetelnie i fachowo reprezentujemy Klientów nie tylko w sprawach sądowych i egzekucyjnych, ale także w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Oferta dla osób fizycznych to m.in. przygotowanie pism procesowych. Nasza kancelaria prawna Poznań podejmuje się także prowadzeniem postępowań sądowych z takich dziedzin, jak: prawo cywilne i rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze i spółdzielcze. Dla przedsiębiorców oferujemy przede wszystkim stałą obsługę dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb, zapewniając przy tym elastyczne zasady wynagradzania.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw. Jacek Kotliński, adw. dr Tomasz J. Kotliński

  Kancelaria Adwokacka adw. Jacek Kotliński, adw. dr Tomasz J. Kotliński »

  Profil KancelariiKancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno na rzecz osób indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.Kancelaria świadczy obsługę prawną obejmującą reprezentację oraz doradztwo w zakresie:- prawa cywilnego, - prawa rodzinnego i opiekuńczego,- prawa karnego i karno-skarbowego,- prawa pracy.Nadto Kancelaria oferuje usługi dotyczące doradztwa oraz opracowywania pism procesowych w zakresie prawa gospodarczego, administracyjnegoi ubezpieczeń społecznych.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: