Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Kancelaria adwokacka

  Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka Radziejewski Wiśniewski i Partnerzy Spółka Partnerska świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej dla firm i instytucji oraz osób fizycznych. Adwokaci i radcowie prawni zapewniają obsługę z zakresu doradztwa i prowadzenia spraw gospodarczych, obrony w sprawach karnych i karno-skarbowych

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa

  Prawnik Warszawa »

  Lexsmt reprezentują prawnicy z Warszawy.Udzielamy porad w prawie gospodarczym, energetycznym i handlowym.Przeprowadzamy zlecenia jednostek prywatnych a także spółek i osób fizycznych prowadzących swoją działalność.Poszukujesz wybornego i niedrogiego prawnika z Warszawy? Trafiłeś najlepiej jak mogłeś.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Online

  Kancelaria Prawna Online »

  Kancelaria Prawna On-line jest firmą prawniczą założoną przez mecenas Joannę Nawrocką. Kancelaria Prawna On-line jest serwisem internetowym, który oferuje profesjonalne porady prawne przez Internet. Prawnicy z Kancelarii Prawnej On-line są dostępni przez całą dobę 7 dni w tygodniu aby służyć klientom profesjonalną i fachową pomocą prawną polegającą na:
  - sporządzaniu opinii prawnych z uwzględnieniem obowiązującego stanu prawnego, aktualnego orzecznictwa sądowego oraz doktryny prawnej,
  - reprezentowaniu Klientów w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych,
  - prowadzeniu windykacji należności Klientów oraz dochodzenie roszczeń przed sądami oraz organami egzekucyjnymi,
  - stałej obsługi prawnej firm.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Nowy Tomyśl - Kancelaria Adwokacka Marek Figaszewski

  adwokat Nowy Tomyśl - Kancelaria Adwokacka Marek Figaszewski »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Marka Figaszewskiego w Nowym Tomyślu oferuje doradztwo oraz reprezentację prawną m.in. w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, administracyjnego, karnego oraz prawa pracy.

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne przede wszystkim osobom i podmiotom gospodarczym z obszaru powiatów nowotomyskiego, grodziskiego i wolsztyńskiego, a także względem tych, którzy prowadzą bądź zamierzają prowadzić sprawy przed instytucjami lub organami wymiaru sprawiedliwości w obszarze Województwa Wielkopolskiego. Tym niemniej Kancelaria w razie potrzeby zapewnia pomoc prawną w każdym miejscu w kraju.

  Kancelaria prowadzi sprawy m.in. z zakresu:
  •prawa cywilnego (sporządzanie umów, wezwań do zapłaty, pism procesowych, pozwów i wniosków, reprezentacja przed sądem m.in. w sprawach spadkowych oraz z zakresu prawa rzeczowego, zobowiązaniowego i dotyczącego nieruchomości, porady prawne, opinie)
  •prawa gospodarczego (sporządzanie umów gospodarczych, reprezentacja przed sądem gospodarczym, rejestracja spółek, porady prawne, opinie)
  •prawa karnego (obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, sporządzanie pism i wniosków, reprezentacja pokrzywdzonych - dochodzenie roszczeń)
  •prawa rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty, ustalenie ojcostwa, podział majątku wspólnego, ustalenie kontaktów z dzieckiem itp.)
  •prawa pracy (reprezentacja w sprawach sądowych pracowników i pracodawców, dochodzenie roszczeń pracowniczych - odszkodowanie, przywrócenie do pracy, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych itp.)
  •prawa administracyjnego (reprezentacja i sporządzanie pism w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych, opinie prawne)

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tarnowskie GĂłry

  Adwokat Tarnowskie GĂłry »

  Kancelarie adwokackie wchodzące w skład Konsorcjum Silesia zajmują się kompleksową pomocą prawną dla klientów na terenie województwa śląskiego. Każda z nich zajmuje się oddzielną dziedziną prawa, co w połączeniu dają jedną całość.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: