Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Porady prawne

  Porady prawne »

  Kancelaria Prawna Kinga Franczak oferuje doradztwo prawne dla firm i osób prywatnych. Ponadto w każdy pon. od godz. 9.00 do 12.00 w naszej Kancelarii przy ul. Jana Pawła II 3a, III piętro, prowadzimy darmowe porady prawne. Zapraszamy. www.kancelaria-jaroslaw.pl

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk »

  Kancelaria Adwokacka adw. Grzegorza Szymczyk we Wrocławiu specjalizuje się w prawie karnym, prawie cywilnym, gospodarczym, prawie rodzinnym i spadkowym, prawie pracy. Kancelaria zajmuje się sprawami o rozwód, separacje, alimenty, prowadzimy stałą obsługę firm, odszkodowaniami, wierzytelnościami, sporządzaniem umów, opinii prawnych, świadczeniem rozległej pomocy prawnej.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji KrakĂłw

  Odwołanie od decyzji KrakĂłw »

  Rozprawa w sądzie to skomplikowana procedura, oparta na wielu różnych aktach prawnych, których znajomość przekracza zdolności normalnego człowieka i tutaj przydaje się adwokat Kraków. Pula zagadnień prawniczych odnośnie szczególnych spraw bywa olbrzymia i szary śmiertelnik nie potrafi poznać się na całości przepisów, więc najlepszym wyjściem jest kancelaria adwokacka.Roli prawnika nie można redukować wyłącznie do pełnomocnictwa w procesach, bo jego praca nie kończy się w sądzie, a posiadane przez nich zagadnienia są potrzebne również w różnych sytuacjach. W społeczeństwie pokutuje krzywdząca wobec prawników teoria, iż byli oni potrzebni jedynie w czasie procesu sądowego, nie biorąca pod uwagę innych okazji do spożytkowania ich wykształcenia.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin

  Adwokat Szczecin »

  W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Moniki Nozdrzykowskiej możecie Państwo uzyskać profesjonalną pomoc prawną w sprawach cywilnych i rodzinnych. Aktualne Kancelaria skupia się na tych dziedzinach prawa, stale podnosząc kwalifikacje w tych dziedzinach. Świadczenie pomocy prawnej polega na doradztwie prawnym, sporządzaniu opinii prawnych, przygotowywaniu pism (pozwów, wniosków itp.) i projektów umów, ustalaniu strategii działania w sprawie, reprezentowaniu interesów Klientów, egzekucji wierzytelności. Intencją Kancelarii jest wybór na rzecz Klientów najdogodniejszego dla ich spraw rozwiązania prawnego, aby należycie zabezpieczyć ich interesy. Kancelaria Adwokacka swoją działalność buduje na w oparciu o wysoki poziom świadczonych usług oraz zrozumienie zapotrzebowań Klientów.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Justyna Miechowska KrakĂłw

  Kancelaria Adwokacka adwokat Justyna Miechowska KrakĂłw »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Justyny Miechowskiej w Krakowie zaprasza na swoją stronę internetową. Kancelaria mieści się przy Al. Z Krasińskiego 1/ 22 w Krakowie i świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Prowadzi sprawy w zakresie m.in.: prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa lokalowego, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa gospodarczego.Kancelarię cechuje indywidualne podejście do każdego klienta w celu znalezienia najkorzystniejszego rozwiązania co do powierzonej przez niego sprawy. Głównym celem Kancelarii jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w połączeniu z troską o każdego klienta. Usługi kancelarii są świadczone poprzez: 1. reprezentowanie przed sądami i organami oraz instytucjami, 2. sporządzanie pism procesowych, pozwów, wniosków, zażaleń, skarg i apelacji, 3. udzielanie porad prawnych, w tym online,4. sporządzanie opinii prawnych oraz umów,5. windykację wierzytelności,6. doradztwo podatkowe,7. rejestrację spółek w KRS itp.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: