Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Porady Prawne, Infolinia Prawna 703-803-123, Porady prawne na telefon

  Porady Prawne, Infolinia Prawna 703-803-123, Porady prawne na telefon »

  PORADY PRAWNE PRZEZ TELEFON

  W celu otrzymania porady prawnej przez telefon prosimy zadzwoń do naszego prawnika. Infolinia czynna 24h/ dobę przez 7- dni w tygodniu. Nasi prawnicy postarają się odpowiedzieć na Państwa pytania oraz doradzą możliwe optymalne rozwiązania.


  Koszt połączenia to tylko 7,69 zł/min brutto.

  Kto udziela porad ?
  Porady prawne przez telefon udzielane są przez prawników z wieloletnim doświadczeniem.

  Dlaczego warto skorzystać z tej formy pomocy prawnej ?
  Usługa "Infolinii Prawnej" to forma telefonicznej pomocy prawnej oraz możliwość uzyskania porady prawnej od profesjonalisty bez konieczności wychodzenia z domu. Dzwoniąc do nas płacą Państwo tylko i wyłącznie za czas rozmowy z prawnikiem bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa LADONA CONSULTING

  Kancelaria Prawno - Podatkowa LADONA CONSULTING »

  Kancelaria specjalizuje się w prawie spółek (prawo korporacyjne, przekształcenia, fuzje, przejęcia, obsługa bieżąca, doradztwo, opinie prawne, analizy), - prawa gospodarczego i handlowego (umowy, tworzenie, analizy, audyty, obsługa bieżąca), prawa podatkowego i celnego (doradztwo, obsługa bieżąca, zastępstwo w postępowaniach, audyty, odwołania, skargi, kasacje). Prowadzimy bieżące sprawy spółek handlowych, cywilnych, stowarzyszeń i fundacji. W zakres szeroko rozumianego prawa gospodarczego i cywilnego wchodzi m.in.: przygotowanie dokumentacji do Zgromadzeń Wspólników, Zebrań; rejestracja podmiotów i zmian w KRS; sporządzanie i weryfikacja umów oraz pism cywilno-prawnych.
  Nabywamy spółki znajdujące się w trudnej sytuacji prawnej i ekonomicznej, na rzecz własną lub potencjalnych nabywców lub inwestorów.
  Oferujemy również pomoc na każdym etapie postępowania dotyczącego odpowiedzialności osób trzecich skierowanego przeciwko członkom zarządu, dyrektorom finansowym, głównym księgowym oraz innym osobom odpowiedzialnym za zobowiązania podatkowe i celne.
  Priorytetem i celem działań Kancelarii jest stosowanie rozwiązań zwiększających pewność i stabilność funkcjonowania Biznesu oraz minimalizujących ryzyko występowania nieprzewidywalnych i skomplikowanych sytuacji faktycznych.
  Zapraszamy na stronę Kancelarii www.ladona.com.pl

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie spółki - zakładanie, przekształcenia

  Polskie spółki - zakładanie, przekształcenia »

  W ramach swojej działalności Kancelaria świadczy pełny zakres usług związanych z powoływaniem i rejestracją spółek, prawa handlowego i osobowych, a ponadto oferuje szereg wyspecjalizowanych usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców. W zależności od potrzeb Klienta świadczymy usługi w następującym zakresie: * udzielanie porad i konsultacji prawnych; * reprezentacja przed sądami i urzędami, w tym przed sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz organami administracji i innymi instytucjami, * obsługa prawna podmiotów gospodarczych, * sporządzanie:- opinii i informacji prawnych w zakresie zleconym przez klienta, w tym o charakterze profilaktycznym, jak i odnoszącym się do już zaistniałych sytuacji,- aktów wewnętrznych związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego, w tym projektów uchwał zgromadzenia wspólników, rady nadzorczej i zarządu,- wszelkiego rodzaju umów, w tym związanych z obrotem cywilnym i gospodarczym, ich negocjowanie i opiniowanie,- wszelkiego rodzaju pism, zarówno na etapie przedsądowym, jak i pism procesowych, w tym środków zaskarżenia * rejestracja i pomoc prawna przy zakładaniu spółek prawa handlowego,* rejestracja fundacji,* kompleksowa pomoc prawna przy przekształcaniu formy prawnej podmiotów gospodarczych, * sprawne, racjonalne i optymalne cenowo przekształcenie przedsiębiorstwa osoby fizycznej (wpis do ewidencji) w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością,* połączenia (fuzje), inkorporacje, likwidacje, upadłości,* kompleksowa pomoc prawna w zakresie obrotu udziałami spółek oraz zbywaniu przedsiębiorstw,* uczestnictwo i prowadzenie negocjacji,* pomoc prawna w pozasądowym rozwiązywaniu sporów.Zapraszamy na stronę: www.spolki.org.pl

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria P.M.L™

  Kancelaria P.M.L™ »

  Zaufaj profesjonalnym prawnikom Kancelarii P.M.L™ oraz współpracującym adwokatom. Razem jesteśmy we Wrocławiu po to by Państwu służyć, rozwiązywać problemy i być pod ręką.
  Zakres Działalności
  Kancelaria P.M.L oferuje usługi prawne i finansowe, skierowane do krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
  Usługi dla osób fizycznych
  Czy chodzi o kupno nieruchomości, czy o jej sprzedaż, pisanie testamentu lub zajęcie się jakimkolwiek innym problemem prawnym w oparciu o przepisy prawa krajowego i UE, nasz zespół prawników, doradców, pośredników i adwokatów służy Państwu pomocą.
  Nasz zespół jest we Wrocławiu, aby wspierać naszych klientów na każdym etapie ich życia, służyć radą i pomocą ekspercką nawet w sytuacjach gdy dotyczy to wydarzeń lub klientów zamieszkałych poza stolicą Dolnego Śląska.
  Usługi dla firm
  Krajowi i zagraniczni przedsiębiorcy mogą liczyć na nasze wsparcie. Zespół wykwalifikowanych specjalistów, władających biegle kilkoma językami obcymi, zapewnia realną alternatywę dla dużych i średnich firm prawniczych. Efektywny system zarządzania pracą specjalistów pozwala nam na wyjątkowe i prestiżowe podejście do każdego klienta poprzez tzw. Dedykowanych prawników.
  Indywidualne podejście
  Dla nas, świadcząc usługi prawne i finansowe, określamy jakość i standard swoich usług. Dlatego też, każdy dedykowany klientowi prawnik, stawia rozwiązanie Państwa problemu jako swój cel, który chce osiągnąć. Jak już podkreślaliśmy, starannie dobraliśmy współpracowników, także w oparciu o ich indywidualne cechy osobowe, w związku z czym wiemy, że obsługują Państwa właściwi ludzie we właściwym czasie, którzy swój interes mają w jak najwyższej jakości i standardzie oferowanej usługi.
  Opieka klientĂłw
  Kancelaria P.M.L™ jest zobowiązana do świadczenia wysoce profesjonalnych usług, które cechuje przejrzystość, pewność i odpowiedzialność. Nasi wrocławscy prawnicy pozostają pod ręką, wystarczy zadzwonić, napisać e-mail lub wysłać pocztę, dążymy do szybkiego reagowania.
  Kancelaria P.M.L™ zapewnia swoim klientom jasne informacje na temat naszych warunków, terminów i kosztów, jak również o umożliwia wgląd klientów na żądanie w ich pełną dokumentację.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Toruń. Prawnik Toruń

  Kancelaria Prawnicza Toruń. Prawnik Toruń »

  Strona Kancelarii Radcy Prawnego Karolina Łapińska w Toruniu.
  Kancelaria świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Zajmujemy się prawem gospodarczym, cywilnym, spadkowym, rodzinnym, prawem pracy i ubezpieczeń społecznych.
  Współpraca może przybrać formę stałą, bądź doraźną. Przedsiębiorcom oferujemy dogodne ryczałty.
  Udzielamy pisemnych i ustnych porad i opinii prawnych. Sporządzamy projekty umów i pism: sądowych, wezwań do zapłaty, wniosków do organów administracji. Prawnik zapewni Państwu reprezentację przed sądami oraz organami administracji. Pomagamy także w negocjacjach z kontrahentami, a także podczas windykacji należności.
  Z pełnym zakresem usług można zapoznać się na stronie naszej Kancelarii.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: