Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • GAN Grupa Analiz Nieruchomości

  GAN Grupa Analiz Nieruchomości »

  Grupa Analiz Nieruchomości to zbiór najlepszych specjalistów dla osób pragnących dokonać bezpiecznego zakupu mieszkania lub domu. Została ona powołana wskutek coraz cześciej pojawiających się przypadków oszustw i zaniedbań zachodzących na rynku nieruchomości. Prawo i żmudne formalności, które w swoje istocie mają chronić obywatela przed nieuczciwymi praktykami, tak naprawdę są początkiem ucieczki od odpowiedzialności za realny stan rzeczy. Potencjalni kupujący wolą skupić się na przyjemniejszej stronie transakcji i często zapominają o niebezpieczeństwach, które niesie za sobą podpisana umowa. Pomimo szerokiej świadomości społecznej dalej zdarzają sie przypadki drastycznych zaniechań ze strony deweloperów lub sprzedających na rynku wtórnym. Osoby nie znające prawa a także specyfiki obrotu nieruchomościami, często gubią w ogromie formalności i to już na samym początku wyboru swojego przyszłego mieszkania.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • United Professionals Kancelarie Adwokackie

  United Professionals Kancelarie Adwokackie »

  Kancelarie adwokackie United Professionals powstały w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się biznesu oraz Klientów oczekujących usług prawnych na najwyższym poziomie.

  Specjalizujemy się w dziedzinach prawa, bez których nie jest możliwe efektywne funkcjonowanie we współczesnej gospodarce: prawie własności intelektualnej, zwłaszcza prawie autorskim, a także prawie nowych technologii, w tym prawie komputerowym, prawie internetu oraz zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych.

  Doradzamy w sprawach o ochronę dóbr niematerialnych takich jak: dobra osobiste, prawo do firmy, renomy, know-how oraz w sprawach ochrony konkurencji i zwalczania nieuczciwej konkurencji.

  Prowadzimy obsługę prawną przedsiębiorców oraz sprawy Klientów indywidualnych.

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi związane z zakładaniem i przekształcaniem spółek oraz ochroną praw autorskich.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Honoratus-Lex - Biuro doradztwa prawnego, porady prawne, prawnik,

  Honoratus-Lex - Biuro doradztwa prawnego, porady prawne, prawnik, »

  Honoratus Lex to nowoczesne biuro porad prawnych, stworzone z myślą, by świadczyć pomoc prawną zarówno klientom indywidualnych jaki i komercyjnym podmiotom gospodarczym.
  Honoratus – Lex oferuje kompleksowe wsparcie i doradztwo w kwestiach prawnych, począwszy od przygotowania dla Państwa porad i opinii dotyczących zagadnień związanych z różnymi gałęziami prawa, poprzez sporządzanie projektów wszelkiego rodzaju pism (w tym procesowych) m.in. wezwań do zapłaty, zażaleń, odwołań, wniosków oraz pozwów itd. Służymy pomocą w opracowaniu umów i kontraktów, statutów i regulaminów wewnętrznych.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń Nasz Prawnik

  Adwokat Toruń Nasz Prawnik »

  Kancelaria Adwokacka Nasz Prawnik adwokat Toruń oferuje pomoc prawną w wielu dziedzinach, w szczególności w sprawach rozwodowych, dotyczących podziału majątku, spadkowych, karnych, eksmisji, wspólnot mieszkaniowych i in. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Marzena Korzeniewska

  Kancelaria Adwokacka Marzena Korzeniewska »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Marzeny Korzeniewskiej świadczy wszechstronne usługi prawne zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.Ponieważ wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, nie stosujemy rozwiązań uniwersalnych. W zamian za to proponujemy koncepcję, która będzie dla Państwa najbardziej korzystna, informując o jej potencjalnych konsekwencjach. Podstawowe zasady naszego działania to wzajemne zaufanie, najwyższa staranność i profesjonalizm. Wychodzimy poza standardy i dajemy Państwu coś więcej, niż tylko profesjonalną obsługę prawną, gdyż zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każda sprawa jest dla naszych Klientów wyjątkowa i ważna. Szczególną wagę przykładamy do informowania Klientów o aktualnym przebiegu sprawy, co w konsekwencji skutkuje harmonijną współpracą.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: