Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Kancelarie Adwokackie - Toruń

  Kancelarie Adwokackie - Toruń »

  Nasze usługi świadczymy w ramach dwóch ściśle ze sobą współpracujących indywidualnych kancelarii adwokackich. Kancelarie te tworzą adw. Maria Trojan oraz adw. Jan Olszak. Siedziba kancelarii znajduje się w zabytkowej kamiennicy w samym centrum toruńskiej Starówki przy ul. Strumykowej 11 lokal numer 2.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Mariusz Sząszor - porady prawne

  Kancelaria Prawna Mariusz Sząszor - porady prawne »

  Kancelaria Prawna świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Świadczymy doradztwo prawne w zakresie: prawa pracy, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa spadkowego, windykacji, prowadzenia działalności gospodarczej i innych. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług w połączeniu z troską o każdego klienta. Nie boimy się wyzwań i chętnie zmierzymy się z Państwa problemami. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne oraz odzyskiwanie długĂłw, windykacja, porady prawne

  Porady prawne oraz odzyskiwanie długĂłw, windykacja, porady prawne »

  Kancelaria MAXIMUS świadczy na rzecz swoich Klientów- osób fizycznych jak również innych podmiotów wszechstronne usługi prawne m. in. w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego. Kancelaria MAXIMUS prowadzi kompleksową obsługę windykacyjną na etapie przedsądowym jak i sądowym.Oferta firmy:Kancelaria świadczy między innymi następujące usługi:* Pisanie odwołań, apelacji, zażaleń, pozwów, skarg, podań.* Udzielanie konsultacji, porad prawnych.* Przygotowywanie pism i wniosków w toku postępowań sądowych czy też administracyjnych.* Odzyskiwanie- egzekwowanie należności.* Sporządzanie, zabezpieczanie i opiniowanie zawieranych umów.* Doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami oraz pomoc w uregulowaniu stanów prawnych nieruchomości.* Weryfikację dokumentacji pod kątem zgodności z prawem.* Sporządzanie opinii i analiz oraz interpretacji dotyczących treści przepisów z danej dziedziny prawa.* Stałej lub jednorazowej obsługi podmiotów gospodarczych, a także osób fizycznych.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego DURALEX - Wojciech Kłoskowski - Białystok

  Kancelaria Radcy Prawnego DURALEX - Wojciech Kłoskowski - Białystok »

  Pasja życia, pasja pracy, błyskotliwy umysł i solidne przygotowanie zawodowe – to właśnie wyróżnia Prawnika Roku Województwa Podlaskiego Wojciecha Kłoskowskiego z Kancelaria Radcy Prawnego Dura Lex www.prawnikbialystok.com Kancelaria prawna oferuje usługi prawne Białystok, porady prawne, pomoc prawna, rozwody białystok, podział majątku, odszkodowania, windykacja. Mecenas Kłoskowski - prawnik, radca prawny w kancelarii prawnej Białystok.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowawcza PIERLEX - KrakĂłw

  Kancelaria Odszkodowawcza PIERLEX - KrakĂłw »

  Nieszczęście zastukało do Twoich drzwi? Zmarła Ci siostra lub miałeś kolizję i nie zdajesz sobie sprawy co czynić dalej? Za Twoje męki i poniesione straty należy Ci się kompensata. Kancelarii Odszkodowawczej PIERLEX z siedzibą w Krakowie możesz powierzyć swoje kłopoty!


  Twoją trudną sytuację może wykorzystać kilka przedsiębiorstw. Zadbamy, żebyś uzyskał jak największą rekompensatę za wyrządzone krzywdy. Od Klienta nie pobieramy wstępnych należności. Prowizję pozyskujemy wyłącznie od pozytywnie rozstrzygniętych zadań. Korzystanie z naszych świadczeń jest darmowe w przypadku przegrania przez Kancelarię PIERLEX rozprawy. W podejściu do każdej sprawy cechujemy się zaangażowaniem i wykwalifikowaniem. Mamy zaufanie swoich Klientów. Jeśli masz dylemat wejdź na naszą stronę. Gorąco Zapraszamy.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: