Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Kancelaria RadcĂłw Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.P. Warszawa

  Kancelaria RadcĂłw Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.P. Warszawa »

  Stołeczna Kancelaria Radców Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.P. namawia do kooperacji wszystkich tych, którzy zakładają, iż efektywne dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych współcześnie bywa zupełnie nierealne. Jeżeli stałeś się ofiarą wypadku, odszkodowanie standardowo Ci przysługuje. W naszej propozycji spotkasz między innymi pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych oraz powypadkowych. Konkrety przy tym pomocne informacje teleadresowe odszukasz na http://odszkodowania-warszawa.info/. Oczekujemy na Ciebie.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Małgorzata Betlej Kancelaria Adwokacka

  Adwokat Małgorzata Betlej Kancelaria Adwokacka »

  Kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

  Pomoc prawna w dziedzinach takich jak prawo karne, rodzinne, prawo cywilne, a takĹźe prawo gospodarcze i prawo pracy.

  Prowadzenie spraw związanych z uzyskiwaniem odszkodowań i zadośćuczynienia, począwszy od postępowania na etapie likwidacji szkód przez ubezpieczycieli, skończywszy na etapie egzekucji zasądzonych przez sądy należności.

  ul. Okopowa 20/1, 20-022 Lublin; tel. 81 451 14 86, +48 518 569 011

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Marcin Osiecki - Olsztyn

  Radca Prawny Marcin Osiecki - Olsztyn »

  Marcin Osiecki to prawnik zajmujący się m. in. prawem pracy, odszkodowaniami, prawem konsumenckim, prawem podatkowym i spadkowym. Znajduje się na ul. Kościuszki w Olsztynie. Dodatkowo pomaga odzyskać należności dla przedsiębiorstwo i przeprowadzić skuteczną windykacje.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Siciarz & Siciarz - Poznań

  Kancelaria Prawna Siciarz & Siciarz - Poznań »

  Jeżeli poszukujecie Państwo wsparcia ze strony prawnika i oczekujecie by był on osobą nie tylko kompetentną merytorycznie, ale również prawdziwie zaangażowaną w rozwiązywanie problemów, a nadto kimś kto zna realia obrotu gospodarczego to radca prawny prowadzący Kancelarię Prawną Siciarz & Siciarz z siedzibą w Poznaniu jest w stanie spełnić te oczekiwania. Kancelaria jest podmiotem zawodowo zajmującym się świadczeniem usług prawnych, który może spełnić nadzieje nawet najbardziej wymagających klientów. Za skorzystaniem z usług świadczonych przez kancelarie przemawia przede wszystkim szeroki wachlarz możliwości oferowanych klientom. Skorzystać z usług prawniczych bowiem zarówno wówczas, gdy w grę wchodzi prawo cywilne (zwłaszcza prawo spadkowe i zagadnienia prawne dotyczące nieruchomości), jak i prawo gospodarcze (w tym zwłaszcza prawo spółek handlowych) a także prawo rodzinne (rozwody, alimenty, podział majątku). W przypadku zaś problemów o mniejszej wadze skorzystać można porad prawnych udzielanych ustnie przez prawnika. Prawnicy kancelarii udzielają wsparcia również wówczas, gdy problemem klienta jest windykacja należności, ich ogromną zaletą jest zaś umiejętność dopasowania środków oddziaływania na dłużnika do sytuacji, w jakiej się on znajduje. Oferta kancelarii systematycznie się zresztą poszerza, pracownicy reagują bowiem na zmieniające się potrzeby swoich klientów. Kancelaria Prawna wspiera zarówno klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm serdecznie zapraszając do skorzystania ze świadczonych przez nią usług.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Legal and Tax Consultancy in Central and Eastern Europe - bnt.eu

  Legal and Tax Consultancy in Central and Eastern Europe - bnt.eu »

  Doradztwo prawne w zakresie prawa niemieckiego.

  Kancelaria bnt oferuje polskim przedsiębiorcom pełne spektrum usług prawnych w zakresie prawa cywilnego, handlowego i innych dziedzin szeroko pojętego prawa gospodarczego.

  Ponadto reprezentujemy klientów polskojęzycznych przed niemieckimi sądami powszechnymi oraz w ramach interwencji przedsądowej, np. wobec niemieckich ubezpieczycieli w tzw. ubezpieczeniowym postępowaniu likwidacyjnym.

  Osobą do kontaktu oraz odpowiedzialną w kancelarii za obsługę prawną polskich klientów jest RA Mirosław Szymaszek.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: