Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • KBG-Adwokaci.pl - Kancelaria Adwokacka Warszawa

  KBG-Adwokaci.pl - Kancelaria Adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka KBG w Warszawie jest miejscem gdzie można uzyskać profesjonalne doradztwo prawne. W zespole prawnym działają sami najlepsi adwokaci, którzy mają duże doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę. Sprawdzony adwokat to ktoś, kto przyda się w sytuacjach czysto prywatnych i zawodowych. Zapewniamy kompletną obsługę prawną, która dotyka takich dziedzin jak: prawo karne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne oraz prawo spadkowe. Nasza kancelaria prawna udziela też porad online, które nie wymagają kontaktu osobistego. Jesteśmy w pełni elastyczni i z przyjemnością pomagamy rozwiązywać problemy prawne.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka ŁódĹş - Katarzyna Kazimierczak ul.Zachodnia 97

  Kancelaria Adwokacka ŁódĹş - Katarzyna Kazimierczak ul.Zachodnia 97 »

  Jeśli masz problemy prawne, nie wiesz jak napisać poprawnie pismo, otrzymałeś wezwanie do sądu lub musisz stawić się przed organami ścigania zapraszamy do kontaktu z kancelarią pani mecenas Katarzyny Kazimierczak w Łodzi. Świadczy ona usługi prawne z wielu dziedzin prawa. Oferta obejmuje swoim zakresem m.in. prawo cywilne, karne, gospodarcze, administracyjne i rodzinne.Próbujesz uzyskać odszkodowanie lub uważasz, iż świadczenie jest za niskie? W kancelarii otrzymasz informację oraz pomoc prawną w skutecznym jego uzyskaniu.Ponadto kancelaria prawna oferuje pomoc w innych życiowych przypadkach jak rozwody, próby uzyskania/podwyższenia alimentów, podziały majątku, testamenty i tym podobne.Kancelaria adwokacka ma swoją siedzibę w Łodzi przy ulicy Zachodniej 97, skrzyżowanie z ulicą Więckowskiego. Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.z pozdrowieniami Twój Adwokat w Łodzi

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - adwokat Krzysztof Tumielewicz - Szczecin

  Kancelaria Adwokacka - adwokat Krzysztof Tumielewicz - Szczecin »

  Nasza Kancelaria Adwokacka jest szybko rozwijającą się firmą realizującą usługi związane z kodeksem prawa w całym kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa lubuskiego a także zachodniopomorskiego. Adwokat Tumielewicz zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców oraz innych podmiotów.Nasza kancelaria prowadzi sprawy z zakresu między innymi: prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym), procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań.Spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne; dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej; opracowujemy kontrakty na realizacje inwestycji budowlanych; reprezentujemy przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, przygotowujemy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie AdwokatĂłw Rafała Macheckiego, Artura Heriana i Michała GĂłrskiego - Katowice

  Kancelarie AdwokatĂłw Rafała Macheckiego, Artura Heriana i Michała GĂłrskiego - Katowice »

  Jeśli poszukujemy konkretnego specjalisty to najczęściej korzystamy z informacji w internecie wprowadzając do przeglądarki odpowiednie zapytanie, jak przykładowo adwokat Katowice. Istotne mogą być dla nas opinie innych osób, które są dla nas odpowiedzią kto okaże się w tej sytuacji najlepszy. W szczególności w istotnych kwestiach, gdy może chodzić o większe kwoty pieniędzy czy jakieś przewinienia, odpowiedni prawnik jest w stanie nas po prostu wybronić, dlatego chcemy poświęcać dużo czasu na poszukiwania, co naturalnie później właściwie skutkuje. Oczywiście fraza adwokat Katowice to jedynie przykładowe zestawienie. Najczęściej szukamy pomocy prawnej w naszym mieście, chociaż nie jest to ogólnie jakieś ograniczenie. Jeżeli dobrze zapłacimy na pewno uzyskamy pomoc od prawnika również z najbardziej odległych rejonów kraju czy też z poza granic. Wiemy, że chyba nikt nie lubi wizyt w sądzie, niezależnie od tego czy występujemy w pozycji pokrzywdzonego czy tylko świadka, ale rożnie może dziać się w czasie naszego życia i na wszystko należy być odpowiednio przygotowanym. Po za tym warto także studiować prawo, co najmniej w małym wymiarze, ponieważ wówczas nie będziemy popełniać różnych błędów i o wiele prościej będziemy mogli bronić przed niesprawiedliwymi ludźmi. Mnóstwo kłopotów może wynikać obecnie z braku czytania zawieranych przez nas umów, co bardzo często może kończyć się w sądzie. Tak czy inaczej odpowiedni adwokat może wyprowadzić nas z dużych kłopotów, również jeśli kwestia nie wygląda dobrze.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci i radcowie prawni - LexMercatoria - RzeszĂłw, Krosno

  Adwokaci i radcowie prawni - LexMercatoria - RzeszĂłw, Krosno »

  LexMercatoria jest kancelarią prawną oferującą usługi radców prawnych i adwokatów. Kancelaria świadczy swoje usługi zarówno klientom indywidualnym jak również jest w stanie obsługiwać dużych klientów biznesowych.Na stronie lexmercatoria.pl zostały zaprezentowane szczegółowe dane lokalizacyjne każdego z oddziałów i godzin pracy a także informacje o kwalifikacjach pracowników.Dzięki współpracy i doświadczeniu pięciu pracujących w kancelarii prawników możliwa jest obsługa prawna w bardzo szerokim zakresie - m.in prawa rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: