Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Kancelaria Adwokacka – adwokat Anna Ĺťak - Pabianice

  Kancelaria Adwokacka – adwokat Anna Ĺťak - Pabianice »

  Adwokat Anna Żak jest prawnikiem przyjmującym w kancelarii adwokackiej w Pabianicach. Pomoc prawną świadczy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Zakres spraw, jakimi się zajmuje, znaleźć można na stronie kancelarii.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Modus - Wrocław

  Kancelaria Prawna Modus - Wrocław »

  Nasza oferta to pomoc prawna Wrocław to kluczowy rejon naszej działalności. Zamiast wpisywać w wyszukiwarce sieciowej hasła „windykacja Wrocław” bądź „prawo rodzinne rozwód Wrocław” warto z miejsca wejść na naszą witrynę modus-kancelaria.pl, a tam odnajdziecie wszystkie wymagane wiadomości z tej domeny. Trzeba podkreślić, że Kancelarię Modus poleca nie jeden dobry adwokat Wrocław ma więc powody do zadowolenia. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące najlepszego portalu – modus-kancelaria.pl są zamieszczone na witrynie online. Można tam znaleźć wszelkiego typu rady prawne, każdy odnajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Helior - Radca prawny - Chełm

  Helior - Radca prawny - Chełm »

  Biuro prawne Helior to zespół prawników, którzy swoją wiedzą i sumienną pracą dostarczają kompleksową ochronę prawniczą i bezpieczeństwo w każdej dziedzinie życia. To co wyróżnia przedsiębiorstwo z pośród konkurencji to gwarantowanie profesjonalnego zaangażowania do sprawy i przyjaznej współpracy. Ponadto firma proponuje dużą staranność o uszanowanie terminów i ponoszonych kosztów przez klientów.Firma pomaga uzyskać odszkodowania, za szkody powstałe w wyniku zdarzeń drogowych.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Białystok - Kancelaria RadcĂłw Prawnych Iwaniuk, Rola-Pawłow

  Prawnik Białystok - Kancelaria RadcĂłw Prawnych Iwaniuk, Rola-Pawłow »

  Kancelaria radców prawnych Iwaniuk, Rola-Pawłow z siedzibą w Białymstoku jest miejscem, gdzie cenimy sobie zwłaszcza wydajność pracy. Wielką wagę przywiązujemy do terminowego wywiązywania się z powierzonych zadań, dlatego że wiemy, jak ważny jest czas naszych mocodawców.

  Mamy wszechstronną wiedzę z zakresu prawa plus wieloletnią praktykę, które procentuje w naszej pracy. Nasza kancelaria radców prawnych to wspaniały zespół, którego trzon tworzą kompetentni radcy.

  W ramach oferowanej pomocy adwokackiej: udzielamy porad, sporządzamy ekspertyzy prawne, analizujemy dokumenty, występujemy w imieniu Klientów przed sądami i jednostkami administracyjnymi, całościowo obsługujemy firmy.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie Odszkodowań - Kancelaria Ulmer i WspĂłlnicy

  Dochodzenie Odszkodowań - Kancelaria Ulmer i WspĂłlnicy »

  Kancelaria Ulmer i Wspólnicy zapewnia profesjonalną pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od osób zobowiązanych do naprawienia szkody. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju skutecznie egzekwując świadczenia nawet za zdarzenia powstałe w 1997 r.. Uzyskujemy również świadczenia nawet w przypadku gdy sprawca zdarzenia nie został ustalony lub nie posiadał ubezpieczenia OC.

  POMAGAMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWAŃ ZA:
  - szkody na osobie (obrażenia ciała),
  - śmierć bliskiego,
  - błędy medyczne,
  - zakaĹźenia szpitalne,
  - szkody w pojeĹşdzie,
  - zniszczony dom lub mieszkanie.

  CO NAS WYRÓŻNIA?
  - brak opłat wstępnych,
  - najniĹźsze honorarium na rynku,
  - odszkodowanie przekazywane jest bezpośrednio na konto Poszkodowanego,
  - wynagrodzenie prowizyjne,
  - profesjonalizm, rzetelność, uczciwość.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kancelarii.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: