Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Kancelaria Prawna WspĂłlnot Mieszkaniowych

  Kancelaria Prawna WspĂłlnot Mieszkaniowych »

  KPWM Kancelaria Prawna Wspólnot Mieszkaniowych Tomasz Bis powstała jako odpowiedź na Państwa zapotrzebowanie odnośnie usług prawnych związanych z całym szeregiem spraw odnoszących się bezpośrednio lub pośrednio do wspólnot mieszkaniowych. Stanowi ona zarazem odzwierciedlenie tendencji na rynku lokali mieszkalnych, gdzie rzeczona wspólnota mieszkaniowa pretenduje do bycia głównym podmiotem organizacyjnym w tym zakresie, kosztem chociażby spółdzielni mieszkaniowych. Jednocześnie samo ich funkcjonowanie nierzadko rodzi problemy wewnątrz wspólnoty jak i z otoczeniem zewnętrznym, prowadząc do powstawania różnego rodzaju sporów.

  Znając specyfikę i uwarunkowania tego rodzaju spraw, a tym samy posiadając już dość bogate doświadczenie poparte wcześniej zdobytą wiedzą, kierujemy swoją ofertę m.in. do: członków wspólnot mieszkaniowych; zarządów wspólnot mieszkaniowych; administratorów wspólnot mieszkaniowych; inwestorów (deweloperów) oraz innych podmiotów mających styczność w swojej działalności ze wspólnotami mieszkaniowymi.

  Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego oraz mazowieckiego, jednakże z uwagi na charaker sprawy jesteśmy w stanie podjąć się zleceń z innych regionów Polski.

  Naszym celem jest zapewnienie wysokiego i kompleksowego poziomu usług prawnych połączonego ze skutecznością w działalniu.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Błach Kancelaria Prawna

  Błach Kancelaria Prawna »

  Błach Kancelaria Prawna specjalizująca się w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie naszym klientom rzetelnej i skutecznej pomocy w podjęciu trudnych decyzji. Dzięki naszej pomocy oszczędzają oni czas, pieniądze i podnoszą swoje szanse na osiągnięcie sukcesu. Wyróżniamy się zarówno wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, terminowością jak i zaangażowaniem w prowadzone przez nas sprawy.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Prawnik - Kancelaria Prawna

  Biuro Prawnik - Kancelaria Prawna »

  Zakres usług:
  - Pomoc prawna, porady prawne sprawy ZUS i KRUS (w tym: rent i emerytur, zasiłków chorobowych, odszkodowań z tytułu wypadków)

  - Sprawy z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego (w tym: spadkowe, alimentacyjne, rozwodowe, odszkodowania, ubezpieczenia, dot. prawa bankowego

  - Sprawy roszczeń z Kodeksu Pracy

  - Prawa Administracyjnego (rĂłwnieĹź prawa podatkowego)

  - Windykacja zadłużeń, pomoc i ochrona prawna wierzycielom i dłużnikom, dot. egzekucji komorniczej i bankowej

  - Działania negocjacji ugodowych przedsądowych w imieniu stron, celem pozasądowego zaspokojenia roszczeń

  - Obsługa prawna firm

  -Współpraca z kancelariami prawnymi prowadzącymi zastępstwo sądowe

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • DAWID KOKOT PRAWNIK/DORADCA PRAWNY

  DAWID KOKOT PRAWNIK/DORADCA PRAWNY »

  Prawnik Niekorporacyjny/ Doradca Prawny Dawid Kokot w swojej praktyce zawodowej zajmuje się i specjalizuje się:w sprawach karnych, w sprawach cywilnych oraz w sprawach rodzinnych.Lex non debet deficere conquerentibus in iustitia exhibenda.(tłum. Prawo nie powinno opuszczać tych, którzy szukają sprawiedliwości.) Aktualnie stawka wynagrodzenia za udzielenie porady wynosi od 50 do 100zł. Do ustalonej kwoty DOJAZD NA TERENIE LUBLIŃCA GRATIS!!!!.Uprzejmie proszę o telefoniczne bądz e-mailowe umawianie się na wizytę w Kancelarii.Uwaga! prawnik DAWID KOKOT może umówić się z Państwem w każdym odpowiadającym Państwu terminie, również w soboty i niedziele.ORADY PRAWNE PRZEZ TELEFONDzwoniąc na podany poniżej numer telefonu połączysz się od razu z naszym prawnikiem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pokieruje jak najlepiej rozwiązać problem prawny. Dzwoniąc na infolinię prawną płacisz za połączenie, zaś oczekiwanie na zgłoszenie prawnika jest bezpłatne.Opłata za porade Prawna od 19 zł!!Nasi prawnicy odpowiadają na Państwa pytania:Poniedzialek - Piątek w godzinach od 8:00 do 21:00Sobota i Niedziela w godzinach od 10:00 do 21:00LUB CAŁA DOBE POD NUMEREM 798-612-664!Prawnicy udzielający porad prawnychPorad prawnych przez telefon udzielają dyplomowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się na co dzień rozwiązywaniem problemów natury prawnej.Warto skorzystać z telefonicznej formy pomocy prawnejKorzystając z telefonicznej formy pomocy prawnej masz możliwość nie wychodząc z domu uzyskać poradę prawną w nurtującej Cię sprawie. Dzwoniąc do nas płacisz tylko za rzeczywisty czas udzielania pomocy prawnej, natomiast oczekiwanie na zgłoszenie się prawnika jest całkowicie bezpłatne. Do nas dodzwinisz się z każdego miejsca w Polsce, z małej miejscowiści oraz dużego miasta jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Katowice. Doradca prawny zawsze rzetelnie podejdzie do twojego problemu prawnego.W ramach każdej wykupionej u nas usługi otrzymujesz dodatkową bezpłatną 7–dniową opiekę prawną. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, jakie pojawią się z Twojej strony możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc.Prowadzący Twoją doradca prawny lub asystent poinformuje Cię o ewentualnej potrzebie skorzystania z innej formy pomocy prawnej; gdyby np. sama porada prawna była niewystarczająca dla pełnej ochrony Twoich interesów.INTERNETOWA PORADA PRAWNA OD 49 ZŁ + BEZPŁATNA 7-DNIOWA OPIEKA PRAWNA.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna ZKZ Wrocław

  Kancelaria Prawna ZKZ Wrocław »

  Kancelaria ZKZ specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej firm i przedsiębiorstw. Wykwalifikowani adwokaci i prawnicy z wieloletnim doświadczeniem pomogą z problemami prawnymi oraz udzielą fachowych wskazówek. Główne obszary działań to: prawo transportowe, prawo międzynarodowe oraz prawo rolne.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: