Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Prawnik Gdańsk i Elbląg, Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz

  Prawnik Gdańsk i Elbląg, Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz »

  Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Prawnej Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz.
  Kim jesteśmy? Jesteśmy prężnie rozwijającą się Kancelarią złożoną z doświadczonych i profesjonalnych prawników.
  Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie handlowym i gospodarczym, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie administracyjnym.
  Czym się zajmujemy? Reprezentujemy klientó przed sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi, udzielamy porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa, sporządzamy umowy oraz sporządzamy opinie prawne.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Renke i Partnerzy Kancelaria RadcĂłw Prawnych - Gdańsk

  Renke i Partnerzy Kancelaria RadcĂłw Prawnych - Gdańsk »

  Radca prawny jest to prawnik, który świadczący pomoc prawną podmiotom gospodarczym, jednostkom organizacyjnym oraz osobom fizycznym. Pomoc Radcy prawnego polega przede wszystkim na udzielaniu porad prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz sporządzaniu opinii prawnych. Również występowanie przed sądami i urzędami należy do obowiązków i praw Radcy prawnego. Radcowie prawni zorganizowani są na zasadach samorządu zawodowego. Jednostkami organizacyjnymi samorządu posiadającymi osobowość prawną są okręgowe izby radców prawnych i Krajowa Izba Radców Prawnych. Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego określa ustawa o radcach prawnych. Zawody radcy prawnego i adwokata się między sobą różnią niewiele, a istniejący podział na dwie korporacje jest sztuczny. W stosunku do klienta Radcowie prawni mogą pozostawać w stosunku pracy czego nie wolno adwokatom. Radcowie prawni natomiast nie mogą być obrońcami w sprawach karnych i w sprawach o przestępstwa skarbowe do czego są uprawnieni adwokaci. Radcowie prawni mogą natomiast być pełnomocnikami oskarżyciela posiłkowego w procesie karnym.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka : Adw. Piotr Roczkowski

  Kancelaria Adwokacka : Adw. Piotr Roczkowski »

  Kancelaria Adwokacka Adw. Piotra Roczkowskiego z siedzibą w Gdyni świadczy usługi prawne dla firm oraz podmiotów fizycznych. Kancelaria udziela porad prawnych, sporządza projekty pism oraz zapewnia reprezentację przed Sądami i Urzędami.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Nieruchomości i Finanse

  Kancelaria Nieruchomości i Finanse »

  Kancelaria Nieruchomości i Finanse to podmiot, który przeznacza swoje usługi dla kupujących i sprzedających nieruchomość bez pośredników. Nasze usługi to: doradca kredytowy, prawnik ds. nieruchomości, odbiór techniczny, notariusz.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna, prawnik, radca prawny w Płocku

  Kancelaria Prawna, prawnik, radca prawny w Płocku »

  Kancelaria Prawna "JUSTICE" w Płocku zrzesza wielu doświadczonych prawników specjalizujących się w wybranych dziedzinach prawa. Ponadto Kancelaria ściśle współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszem, doradcą podatkowym, specjalistą od pozyskiwania funduszy unijnych, rzeczoznawcą majątkowym oraz doradcą finansowym.

  Kancelaria Radców Prawnych JUSTIICE i Wspólnicy świadczy usługi prawne jak pomoc prawna czy porada prawna pozostawiając każdorazowo do Państwa dyspozycji zorganizowany zespół prawników działający w ramach określonej kategorii specjalizacyjnej. Obsługa prawna za pośrednictwem specjalistów w konkretnej dziedzinie maksymalizuje efektywność naszych działań, jak również pozwala znaleźć rozwiązania problemów niestandardowych, wymagających wnikliwej analizy sprawy oraz wyspecjalizowanej, fachowej wiedzy w zakresie danego zagadnienia.

  Oferujemy szeroki zakres pomocy prawnej, udzielając porad prawnych, zapewniając zastępstwo procesowe w postępowaniach przed sądami powszechnymi w sprawach cywilnych, gospodarczych, oraz rodzinnych i spadkowych w tym o podział majątku. Nasza Kancelaria reprezentuje również swoich Klientów w postępowaniu przed sądami administracyjnymi, wnosząc skargi na ostateczne decyzje administracyjne, przed organami administracji, prowadząc sprawy administracyjne oraz sporządzając odwołania od decyzji organów pierwszej instancji. Do zakresu pomocy prawnej świadczonej przez radców prawnych kancelarii, należą również usługi polegające na przygotowywaniu umów oraz opiniowaniu umów przedłożonych przez Klientów, doradztwo w zakresie ich zawierania, a także egzekucja należności i dochodzenie odszkodowań.

  Prawnicy kancelarii reprezentują również swoich Klientów przy rozwiązywaniu różnego rodzaju sporów na etapie przedsądowym.

  Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego biura w Płocku na ul. Narutowicza 3 codziennie od poniedziałku do piątku, oraz w soboty. Nasi prawnicy są do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: